Keystone logo
Messiah College

Messiah College

Messiah College

مقدمه

درباره مسجد کالج

کالج مسیحا یک کالج مسیحی خصوصی است که دارای 305 دانشجوی کارشناسی و فارغ التحصیل است. واقع در Mechanicsburg، Pa.، مسیحا فقط 12 مایل از پایتخت دولت، هریسبرگ است. کالج در سال 1909 توسط برادران در کلیسای مسیح تاسیس شد. امروزه پایه ی ایمان کالج، عمدتا یونانی است و شامل دانش آموزان و کارکنان مختلف از سنت های مذهبی و مسیحی می باشد.

بیانیه هویت

کالج مسیحا کالج مسیحی از هنر و علوم لیبرال و کاربردی است. کالج متعهد به یک روحانی انجیلی است که در روایات Anabaptist، Pietist و Wesleyan از کلیسای مسیحی ریشه دارد.

بیانیه ماموریت

مأموریت ما آموزش مردان و زنان به بلوغ عقل، شخصیت و ایمان مسیحی در آماده سازی برای زندگی خدمات، رهبری و آشتی در کلیسا و جامعه است.

انگیزه ماموریت مشترک

تعهد بازپرداخت بیانیه مأموریت ما - برای توسعه دانش آموزان "بلوغ عقل، شخصیت و ایمان مسیحی" - ادغام ایمان مشترک جامعه ما را در هر جنبه ای از تجربه کالج مسیحا نشان می دهد. این مدل آموزشی جامع، بیش از 100 سال پیش، دیدگاه جسور بنیانگذار SR Smith بود و پایه و اساس هویت ماست.

سایر مؤلفه های اصلی ماموریت خدمات، رهبری و مصالحه مسیح نیز به طور کلی در مفهوم ایمان مسیحی ما ریشه دارد. ما فقط به این دلیل خدمت نمی کنیم زیرا این "کار درستی است"؛ ما خدمت می کنیم، زیرا خداوند از ما می خواهد که قلبمان را به فقرا و نیازمندان باز کند و هر جا که بی عدالتی حاکم است، برای عدالت تلاش کنیم. ما یاد می گیریم که ایمان آوریم که عیسی نمونه ما نهایی است که با شفقت، احترام و عشق همراه است. و به دلیل اعتقاد ما، ما مجبور به ساختن پلهای درک و صلح برای نشان دادن عشق ورزیدن خدا به دیگران هستیم.

محوطه دانشگاه ما

واقع در حومه، جنوب مرکزی پنسیلوانیا، کالج مسیحا در 471 هکتار منظره ای قرار دارد. این که آیا شما در حال پیاده روی در امتداد نقاشی نقرهای زرشکی Yellow Bus که از محوطه دانشگاه استفاده می کنید، گوش دادن به سخنرانی در یکی از ساختمان های مدرن دانشگاهی ما، تماشای یک بازی فوتبال در مجموعه ورزشی ما در فضای باز، کنسرت در اتحادیه دانشجویی ما و یا صرفا لذت بردن از زیبایی پردیس، شما مطمئن باشید که در خانه احساس می کنید.

چرا در خانه احساس میکنید؟

از آنجا که در مسیح، این بیش از یک دانشگاه زیبا است. این در مورد مهمان نوازی برای کل فرد است. برای اولین بار از شما بازدید کردید؟ بازگشت به محوطه دانشگاه برای سال اول شما؟ آوردن پدربزرگ و مادربزرگ خود را برای روز پدربزرگ و مادربزرگ؟ مهم نیست به چه دلیل، شما همیشه با چهره های دوستانه و افرادی که واقعا مفید هستند و می خواهید برای شما بهترین باشد، خوش آمد می گوییم.

ایجاد اشتیاق برای جامعه

محوطه دانشگاه ما یک گروه متشکل از دانشجویان، کارکنان و استادان است. اگر چه ما همه ممکن است از مکان ها و زمینه های مختلف آمده، ما آن را یک اولویت برای تشویق روابط معنی دار در سراسر جامعه دانشگاه خود را.

در حالی که هفت ساختمان دانشگاهی، 12 تالار اقامتی / آپارتمان ها، کتابخانه و بسیاری از ساختمان های دیگر که برای عبادت، یادگیری و زندگی دانشجویی اختصاص یافته اند، پردیس فیزیکی ما را تشکیل می دهند، بیش از 3000 دانشجو است که محوطه دانشگاه مسیح را پرورش می دهند - با انجام دوستی، اشتیاق برای مسیح و تعهد به برتری تحصیلی.

نزدیک به همه

اگر چه شما نمی توانید با محدوده دیدنی ما صحبت کنید، اما پردیس مسیحا فقط یک فاصله رانندگی کوتاه از مناطق شهری متمادی است. رستوران های مرکز شهر، موزه های گالری ها و مراکز ورزشی پایتخت ایالت هریسبرگ تنها 15 دقیقه فاصله دارند. و مراکز شهری پرجمعیت فیلادلفیا، بالتیمور، واشنگتن دی سی و شهر نیویورک در یک درایو 2-3 ساعته قرار دارند. و هنگامی که فرصت هایی را که شهرهای اطراف ما ارائه می دهند تجربه کرده اید، خوشحال خواهیم شد که از فعالیت های دانشگاه ما خوشحال خواهیم شد.

مکان ها

  • Mechanicsburg

    Messiah College see new link One College Avenue Mechanicsburg PA 17055, 17055, Mechanicsburg

    سوالات