Keystone logo
Macromedia University of Applied Sciences

Macromedia University of Applied Sciences

Macromedia University of Applied Sciences

مقدمه

به دانشگاه Macromedia - دانشگاه تحول دیجیتال خوش آمدید

انتخاب دانشگاه یک تصمیم مهم زندگی است. این مکانی است که در آن پایه و اساس شبکه شغلی آینده خود را می گذارید و حوزه کاری انتخابی خود را کشف می کنید و شروع به شکل دادن به هویت حرفه ای خود می کنید. ما خوشحالیم که به Macromedia، یک دانشگاه خصوصی شناخته شده آلمانی علاقه نشان داده اید، و مایلیم در مورد چگونگی کمک به شکل دادن به آینده شما بیشتر به شما بگوییم.

برنامه های ما - آینده شما

در دانشگاه ماکرومدیا، تمرکز ما بر دانشجویانمان است. هدف ما ایجاد فضایی است که آنها بتوانند توسعه پیدا کنند. ما شایستگی‌های کلیدی مانند مهارت‌های ارتباطی و طرز فکر کارآفرینی را ترویج می‌کنیم. بخش بزرگی از دوره های ما بر اساس پروژه های عملی است که به شکل مربیگری فردی است. تحول دیجیتال اساساً ساختار دنیای حرفه‌ای ما را تغییر می‌دهد و ما در قلب این تغییرات به افرادی نیاز داریم که بتوانند در رشته‌ها فکر کنند و مسئولیت‌های شخصی را بر عهده بگیرند. اینها افرادی هستند که ما آموزش می دهیم. به عنوان دانشگاهی برای تحول دیجیتال، ما نقش خود را به عنوان توانمند می‌دانیم: ما دانشجویان خود را قادر می‌سازیم تا تغییرات را درک کرده و شکل دهند. روند و نتیجه را می توان به طور خلاصه خلاصه کرد: شما تغییر می کنید.

برنامه های تحصیلی ما ترکیبی از سخنرانی های نظری و کار پروژه عملی است. دانشجویان تشویق می شوند تا مسئولیت مطالعات خود را بر عهده بگیرند و به آنها فرصت داده می شود تا با چهره های برجسته رسانه ای و بازیگران کلیدی از سازمان های بین المللی که از نزدیک با دانشگاه به عنوان مدعوین مدعو و حامیان پروژه همکاری می کنند، تعامل داشته باشند. ما دوره های کارشناسی تمام وقت و دوره های کارشناسی ارشد را برای مسیر شغلی بین المللی در بخش رسانه و ارتباطات ارائه می دهیم. همه برنامه ها توسط FIBAA معتبر هستند و منجر به دریافت مدرک بین المللی شناخته شده می شوند. همکاری با شریک بریتانیایی ما، دانشگاه وست مینستر، به ما این امکان را می دهد که مدارک لیسانس بیشتری را در برنامه های کارشناسی خود ارائه دهیم.

برنامه کارشناسی ارشد - شکل دادن به آینده دیجیتال در موقعیت های بالاتر

در اصل، برنامه های کارشناسی ارشد Macromedia نزدیک به الزامات حرفه ای صنعت رسانه و ارتباطات است. این اصل در فرآیندهای آموزشی دانشگاه منعکس شده است. تمامی سخنرانی ها به زبان انگلیسی برگزار می شود و در کلاس های کوچک به شیوه ای محرک و کاربردی ارائه می شود.

مطالعات موردی، شبیه‌سازی‌ها و کار پروژه - بیشتر با همکاری شرکت‌های رسانه‌ای - به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا تخصص خود را توسعه دهند که دسترسی به مشاغل مورد علاقه را تسهیل می‌کند. با کلاس های کوچک و نظارت فشرده، محیط یادگیری Macromedia فرهنگ مدرک کارشناسی ارشد آنگلوساکسون، از جمله مربیگری فردی توسط اساتید واجد شرایط را منعکس می کند. مدرسه تحصیلات تکمیلی ما شما را با روش ها و ابزارهای مربوطه مجهز می کند تا به طور فعال تحول دائمی جامعه و اقتصاد را به عنوان یک حرفه ای شکل دهد و شما را برای یک شغل موفق با چشم انداز عالی آینده آماده کند.

مزایای انتخاب دانشگاه ماکرومدیا

 • موقعیت برتر در رتبه بندی CHE 2014/15
 • کلاس های کوچک با نظارت فشرده و فردی
 • مدارک معتبر جهانی و مورد تایید دولت
 • پردیس ها در برلین، مونیخ و کلن؛ برلین و مونیخ در رده بندی 10 شهر برتر دانشجویی 2017 توسط دانشگاه های برتر قرار دارند.
 • پروژه های معتبر و تمرین محور با بیش از 500 شرکت معروف
 • اساتید مجرب و صاحب نظران صنعت به عنوان مدرس
 • آزمایشگاه های رسانه ای مجهز
 • چشم انداز شغلی قوی در آلمان: ویزای 18 ماهه پس از فارغ التحصیلی موفق
 • کلاس های کارشناسی ارشد سه روز در هفته برگزار می شود
 • برنامه های تحصیلی به طور کامل به زبان انگلیسی
 • پردیس های واقع در شهرهای صنعتی برتر آلمان
 • شبکه جهانی دانشگاه های همکار

ویژگی های پردیس

پردیس ما - به بازیگران برتر صنعت آلمان متصل است

پردیس های ما در برخی از شهرهای پر جنب و جوش آلمان مستقر هستند: مونیخ، اشتوتگارت، کلن، هامبورگ، فرایبورگ، لایپزیک و برلین. دانشجویان ما از ارتباط متقابل عالی ما با صنعت محلی در هر مکان پردیس بهره می برند. این دانشگاه حدود 100 استاد و دانشمند و متخصص مشهور از شرکت های رسانه ای، شرکت های چند ملیتی، دانشگاه ها و آژانس های ارتباطی را استخدام می کند. تاکنون حدود 3000 دانشجو ثبت نام کرده‌اند، از جمله تعداد فزاینده‌ای از دانشجویان بین‌المللی که برای تحصیل در Macromedia به تقویت فرهنگ جهانی پر رونق در دانشگاه Macromedia کمک می‌کنند.

  مکان ها

  مکان ها
  • Munich

   Macromedia University of Applied Sciences Sandstrasse 9, 80335, Munich

   • Berlin

    Macromedia University of Applied Sciences Mehringdamm 33, 10961, Berlin

    سوالات