Keystone logo
Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT)

Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT)

Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT)

مقدمه

که ما که هستیم؟

یکی از قدیمی ترین مؤسسات دانشگاه عالی آموزش عالی خصوصی در پرتغال ، با بیش از هفت دهه وجود دارد. ما یازده دوره دوره اول (فارغ التحصیلی) در کار اجتماعی ، روانشناسی ، اطلاعات روزنامه نگاری ، ارتباطات تجاری ، علوم کامپیوتر با تجارت ، علوم رایانه ، چندرسانه ای ، طراحی ارتباطات ، مدیریت ، مدیریت منابع انسانی و حسابداری و حسابرسی را وزیر امور خارجه می کنیم.

درمورد دوره های دوره 2 (کارشناسی ارشد) مجاز به کارگیری موارد زیر است: روانشناسی بالینی (با سه شاخه تخصصی) ، مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی ، روانشناسی اجتماعی بهداشت ، کار اجتماعی ، ژئرولوژی اجتماعی ، مدیریت شبکه و انفورماتیک سیستم ها (با همکاری ISPGAYA). علاوه بر این دوره ها ، ISMT دوره های تحصیلات تکمیلی (مدرک غیر آکادمیک) را نیز فراتر از آموزش های کوتاه که توسط مرکز آموزش نخست انجام می شود (نتیجه همکاری بین موسسه و PROFIFORMA ، دفتر مشاوره و آموزش ، آموزشی ویبولیتین) ارائه می دهد ، که شامل می شود: در میان دیگران ، دوره های آموزش معلم.

ISMT ، تحت پروتکل های همکاری ، در مطالعات دکتری مانند دوره دکتری همکاری می کند. در روانشناسی (با توافق با دانشگاه Extremeadura - اسپانیا). ما همچنین یک مؤسسه آموزشی هستیم که توسط DGERT (مدیرکل اشتغال و روابط کار) و شورای واحد آموزش علمی و آموزشی نیز معتبر هستیم.

چند نفریم؟

حدود 30 نفر کارمند و 100 مدرس / همکار و نزدیک به 1400 دانشجو ، که یک هیات علمی و دانشجویی را تشکیل می دهد که خلاق ، نوآور و مهم است.

ما چطوریم؟

تقاضا در ساختن حال و بی تاب برای آینده.

چرا ما؟

زیرا ما می خواهیم به ایجاد یک توده بحرانی کمک کنیم و می خواهیم یک پروژه آموزش نوآورانه را اثبات کنیم. و از آنجا که هزاره جدید بر اساس کیفیت است که شرط بزرگ ما است. ما مطمئن هستیم که ISMT جایی است که آینده از قبل آغاز شده است.

مکان ها

  • Coimbra

    Largo da Cruz de Celas, 1 , 3000-132 , Coimbra

    سوالات