Keystone logo
Marbella International University Centre BA (Hons) مدیریت بازرگانی بین المللی
Marbella International University Centre

BA (Hons) مدیریت بازرگانی بین المللی

Marbella, اسپانیا

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

30 Sep 2024

EUR ۱۸٬۹۰۰ / per year

در محوطه دانشگاه

مقدمه

ما به شما کمک می کنیم تا یک دید کلی از مرتبط ترین موضوعات در تجارت بین المللی داشته باشید. ما درک شما را از نحوه اعمال شرکت‌های چند ملیتی و استراتژی‌های آن‌ها در دانش تازه به‌دست‌آمده از طریق مثال‌های عملی و موارد تجاری معاصر ایجاد می‌کنیم. هدف ما این است که ابزارهایی را که برای موفقیت در حرفه خود و کسب مدرک با ارزشی که توسط دانشگاه غرب لندن اعطا می شود، در اختیار شما قرار دهیم.

ما به شما کمک می کنیم تا یاد بگیرید چگونه تصمیمات پرمخاطره بگیرید و استراتژی های تجاری را توسعه دهید و در عین حال توانایی خود را برای تأثیرگذاری بر دیگران در فرهنگ ها، عملکردهای تجاری و سلسله مراتب تقویت کنید. هدف ما این است که ابزارهایی را که برای موفقیت در حرفه خود و کسب مدرک نیاز دارید در اختیار شما قرار دهیم.

ما مدرک کارشناسی (Hons) را در مدیریت بازرگانی بین‌المللی ارائه می‌دهیم که از مفاهیم تجاری مدرن و تجربه حرفه‌ای صنعت در سراسر جهان نشأت می‌گیرد. تیم ما متشکل از مربیان متخصص در زمینه های بازرگانی، اقتصاد، مالی، بازاریابی، طراحی ارتباطات و مذاکره ابزارهایی را که برای موفقیت در حرفه خود و کسب مدرک نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر تیم دوره اصلی ما، چندین متخصص صنعت بازدید کننده در سخنرانی های مهمان در طول دوره شرکت می کنند.

در MIUC، ما ابزارهای نظری و عملی را در اختیار شما قرار می دهیم تا مهارت های تفکر انتقادی و خلاق خود را توسعه دهید و در اقتصاد جهانی رشد کنید. استادان ما از تخصص خود برای آموزش تئوری مرتبط و همچنین شیوه های صنعتی به شما استفاده می کنند و بر فرصت های ارائه شده توسط تحصیلات عالی که ریشه در بین المللی گرایی و عملی بودن دارد، تأکید می کنند.

برنامه ما دارای ساختار مدولار است که سه سال تحصیل در تجارت و مسیرهای آن را پوشش می دهد. ما ماژول‌های اجباری را ارائه می‌دهیم که دانش و مهارت‌های اصلی مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهند، در حالی که ماژول‌های انتخابی و زبان به شما امکان می‌دهند دوره خود را متناسب با علایق و آرزوهای شغلی خود شکل دهید.

در طی سه سال آینده، ما شما را از طریق مطالعه مدیریت بازرگانی بین‌المللی، امور مالی بین‌المللی و بازاریابی بین‌المللی راهنمایی خواهیم کرد. همچنین زمینه های مختلف کسب و کار بین المللی واقع در بازارهای نوظهور و اقتصادهای پیشرفته را بررسی خواهید کرد. در MIUC، ما شما را تشویق می‌کنیم که رویکردی فعال برای یادگیری خود داشته باشید، مسیر سفر یادگیری و مسیر شغلی آینده خود را اطلاع دهید و شکل دهید.

برای این مدرک، ما به شما یاد می دهیم که چگونه:

  • یک استراتژی تجاری موفق را تدوین و اجرا کنید.
  • فرصت های تجاری را با مدل های تجاری مقیاس پذیر و پایدار ایجاد کنید.
  • استراتژی های منابع انسانی را با جزئیات استخدام، مدیریت عملکرد و توسعه نیروی کار توسعه دهید.
  • مدیریت دارایی های نامشهود مانند محصول، قیمت، قرار دادن و تبلیغات.
  • موقعیت مذاکره خود را از طریق آماده سازی سخت کوش، با تجزیه و تحلیل و تعیین کمیت جایگزین های معامله، تقویت کنید.
  • در مدیریت فرآیند، مدیریت زنجیره تامین و مدیریت ارتباط با مشتری شرکت کنید.
  • برنامه ریزی و کنترل منابع و فرآیندها برای دستیابی به اهداف خاص به عنوان بخشی از تلاش های موقت.
  • با مدیریت مکانیسم‌های کنترلی برای اجرای استراتژی، متریک‌های کسب‌وکار را به هوش تجاری ترجمه کنید. ما متعهد هستیم که ابزارهایی را که برای موفقیت در حرفه خود و کسب مدرک نیاز دارید در اختیار شما قرار دهیم.

پذیرش ها

برنامه درسی

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات