Keystone logo
Modern College of Business and Science

Modern College of Business and Science

Modern College of Business and Science

مقدمه

81831_20180912h5A7GTwke8dvnzq1_QZ5bR_large.png

درباره MCBS

Modern College of Business and Science (MCBS) در سلطان عمان، یک کالج خصوصی با مجوز وزارت آموزش عالی است و در سال 1996 تأسیس شد. در سال 2004، MCBS مدرک تحصیلی را برای ارائه مدرک لیسانس در عمان به دنبال داشت. MCBS در برنامه کاربردی موفق بود و براساس قدرت تحویل آن، دانشکده به طور موقت توسط شورای اعتباربخشی سلطان عمان مجوز ارائه مدارک تحصیلات تکمیلی و لیسانس را تأیید کرد. کالج برنامه های آموزشی را برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان فردی و همچنین نیازهای جوامع تجاری و صنعتی ارائه می دهد.

کالج ارائه می دهد مدرک در اداره کسب و کار (با 5 تاکید زمینه در حسابداری، بازاریابی، MIS، مدیریت، و اقتصاد است

MCBS یک برنامه پایه ای را اجرا می کند که شامل یک زبان انگلیسی شدید به عنوان یک برنامه زبان دوم و یک گواهی در ESL برای دانش آموزانی است که موفق به انجام این دوره می شوند. همراه با ESL، برخی از دوره های پایه مانند ریاضی پایه، ریاضی کاربردی و فناوری اطلاعات نیز برای دانش آموزانی که نیاز به تحصیل در کالج دارند، اجباری هستند. این مطابق با استانداردهای برنامه پایه پیشنهاد شده توسط شورای اعتباربخشی عمان است و MCBS یکی از اولین کالجهایی است که این کار را انجام داده است.

گزارش حسابرسی کیفیت MCBS که در دسامبر 2009 توسط شورای اعتباربخشی عمان پس از بازدید دومین کالج کالج منتشر شد، تجارب خوبی از MCBS را ارایه کرد. این گزارش از تلاش های بهبود یافته دانشگاهی و خدمات درمانی ما حمایت می کند. این گزارش همچنین از رابطه طولانی مدت با UMSL قدردانی کرد که استانداردهای آن را افزایش داده و با توجه به ابعاد بین المللی در برنامه درسی است. همچنین از انتصاب محققان فولبرایت در MCBS حمایت کرد تا برنامه درسی را ارتقا دهد و دانش خود را به دانش آموزان اضافه کند. در این گزارش از انتشار اطلاعات الکترونیکی به کارکنان و دانشجویان نیز قدردانی شده است.

81833_20180912R11nDmucf2pqZ5vd_8ho9t_large.png

MCBS FACTS

در اینجا چند واقعیت و آمار سریع در مورد Modern College of Business and Science .

  • MCBS اولین کالج در خاورمیانه است که توسط انجمن صنعت فناوری Computing (CompTIA)، ایالات متحده آمریکا شناخته می شود

  • داکتر جیان کوریان، استاد دانشگاه MCBS IT، به عنوان کارگزار موضوع برای CompTIA معاینه حرفه ای

  • در MCBS دانش آموزان ما از 16 کشور و دانشکده ما از 12 کشور آمده است.

  • کالج مدرن کسب و کار

  • در MCBS شما مدرک لیسانس در مدیریت کسب و کار و علوم کامپیوتر دریافت می کنید. مدرک دکتری فن آوری ارتباطات اطلاعاتی، مدیریت بازرگانی و علوم کامپیوتر. شما همچنین می توانید یک گواهی به زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم دریافت کنید.

  • دانش آموزانی که کمک های مالی دریافت می کنند: 80٪

10 دلیل برای حضور در MCBS

81834_20180912IbSAbQoNuPKzLpXT_D5099_large.png

مکان ها

  • Muscat

    Modern College of Business & Science, , Muscat

سوالات