Keystone logo
Montclair State University

Montclair State University

Montclair State University

مقدمه

در مدرسه فلیسیانو کسب و کار در Montclair دانشگاه ایالتی، ما با یک هدف واحد هدایت می شود: برای تبدیل دانش آموزان امروز به رهبران کسب و کار فردا.

به عنوان یک مدرسه کسب و کار دانش آموز، شما را به مهارت ها، دانش و تجربه شما نیاز به رقابت با موفقیت در بازار جهانی امروز به دست آورید. برنامه های ما ارائه مجموعه ای منحصر به فرد از تجارب طراحی به درایو موفقیت در طیف وسیعی از شرکت ها، غیر انتفاعی و بخش های دولتی.

تحلیلی چشم انداز

شما با یک دانشکده در سطح جهانی از رهبران فکری و متخصصان صنعت، که به شما کمک می تفکر تحلیلی، ارتباطات و مهارت های رهبری استراتژیک است که پایه و اساس موفقیت پایدار حرفه ای دست آوردن درگیر خواهد شد.

برنامه MBA دقیق ما خواهد شغل فعلی خود را به سطح بعدی حرکت یا تغییر چرخ دنده ها و کشف مسیرهای جدید. پیشنهاد ما انعطاف پذیری شما نیاز دارید، با یک برنامه آموزشی است که توسعه استعداد و مهارت های خود را - در حالی که انطباق برنامه کار خود را.

درگیر با تمام جهان از کسب و کار

آموزش جامع خود را نمی خواهد در کلاس درس به پایان برسد. شما قادر خواهید بود برای قرار دادن نظریه کسب و کار به عمل - و به دست آوردن تجربه عرضه در بازار با کارفرمایان بالقوه - از دست در برنامه های co-op و کارآموزی.

از طریق سخنرانی و برنامه های منظم، شما درگیر و ارتباط با رهبران اشاره کسب و کار و کارآفرینان، شرکت های بزرگ دوستان و همکاران، و شبکه ای از فارغ التحصیلان به طور فعال درگیر خواهد شد که درب را برای شما در سراسر زندگی حرفه ای خود را باز کنید. فارغ التحصیلان ما رهبران در زمینه های خود هستند و یک منبع ارزشمند برای شما در طول زندگی حرفه ای خود را. دسترسی به این شبکه از پویا. فارغ التحصیلان اختصاصی بخش مهمی از تجربه مدرسه کسب و کار است.

چالاک طرز فکر

چه چیزی یک رهبر کسب و کار؟ ما فکر می کنیم آن را به توانایی برای انطباق و پاسخ به چالش های محیط کسب و کار در حال تحول است.

مرکز خدمات حرفه ای ما کمک خواهد کرد شما را شناسایی و کشف گزینه های حرفه ای بهترین و مناسب، ارتباط با برنامه های کارآموزی و یا زمین کار تمام وقت در زمینه انتخاب خود را.

هنگامی که شما جامعه متنوع ما از چالاک، دانش آموزان مدبر پیوستن به، شما را به طرز فکر و مهارت های شما را برای یک عمر موفقیت شخصی و حرفه ای نیاز توسعه.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • USA Online

    USA Online, آمریکا

    سوالات