Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Morgan State University

Morgan State University

Morgan State University

مقدمه

به Morgan State University خوش آمدید!

Morgan State University ، که در سال 1867 تأسیس شده است ، یک موسسه تحقیقاتی دکترا با طبقه بندی کارنگی است که دستورالعمل یک کالج دانشجویی چند قومی ، چند قلو ، چند ملیتی را ارائه می دهد و بیش از 125 برنامه دانشگاهی را ارائه می دهد که منجر به اخذ مدرک تحصیلی از لیسانس تا دکترا می شوند. مورگان به عنوان دانشگاه تحقیقاتی عمومی شهری برتر مریلند ، مأموریت خود را برای برطرف کردن نیازها و چالش های محیط شهری مدرن از طریق راه حل های مطالعاتی و جامع در سطح جامعه ، انجام می دهد.

واقع در محوطه مسکونی جذاب در شمال شرقی بالتیمور در نزدیکی محلات تاریخی پارک مورگان و پارک ویلسون ، پردیس چشمگیر و مورگان 152 هکتاری مورگان دارای امکانات پیشرفته ای است که در قرن بیست و یکم به سمت آموزش و یادگیری نوآورانه در نظر گرفته شده اند. این پردیس که توسط اعتماد ملی برای حفظ تاریخی به عنوان یک گنجینه ملی تعیین شده است ، یک محیط یادگیری ایمن و دعوت کننده با دسترسی آسان به بهترین مواردی که شهر ارائه می دهد ، ارائه می دهد: فرهنگ ، نمایشگاه ، غذا ، غذا ، خرید ، فعالیت ها ، گشت و گذار و اشتغال. فرصت های خارج از دانشگاه نیز به پروژه های جامعه و تعامل مدنی گسترش می یابد.

مورگان از زمان تأسیس بیش از 150 سال پیش ، بیش از 50،000 نامزد دانشگاهی فارغ التحصیل شده است ، و یک تن از فارغ التحصیلان فارغ التحصیل را که با موفقیت در همه زمینه های تلاش ، در ایالات متحده و پس از آن کسب کرده اند ، تولید کرده است. در میان متنوع ترین کالج ها و دانشگاه های سیاه و تاریخی و بزرگترین مریلند ، مورگان به دنبال اطمینان از باز شدن درهای آموزش عالی در حد امکان برای هرچه بیشتر ممکن است.

مورگان با یک نگاه

Morgan State University ، یک مؤسسه آموزشی ، در یک بخش مسکونی در بالتیمور ، مریلند واقع شده است. پردیس مساحت بیش از 143 هکتار را در بر می گیرد.

این دانشگاه طیف گسترده ای از برنامه های دانشگاهی را از طریق دکترا ارائه می دهد. مورگان همچنین عضو موسس کنفرانس دو و میدانی خاورمیانه (MEAC) است.

Morgan State University یک مؤسسه تأثیر مثبت آموزش عالی است. به سیاست عدم تبعیض مراجعه کنید.

با اقدام قانونگذاری مریلند ، این دانشگاه به عنوان مسئولیت رسیدگی به نیازهای ساکنان ، مدارس و سازمانهای منطقه کلانشهر بالتیمور به عنوان دانشگاه برتر تحقیقات عمومی شهری مریلند معرفی شده است. Morgan State University در یک منطقه مسکونی در شمال شرقی شهر بالتیمور واقع شده است. این مدرسه از مرکز شهر ، بندر بالتیمور ، و بین ایالتی 95 به راحتی قابل دسترسی است. هر سال ، مدرسه به طور متوسط 7،700 دانش آموز در برنامه هایی از سطح کارشناسی از طریق دکترا ثبت نام می کند.

مورگان به نام روحانی لایتلتون اف. مورگان که از سال 1876 تا 1876 به عنوان رئیس هیأت امنای منصوب شد ، نامگذاری شد. مورگان قبلاً با عنوان موسسه کتاب مقدس صد ساله شناخته می شد. در سال 1890 کالج مورگان نامگذاری شد.

مورگان دانشجویان از هر ایالت و بسیاری از کشورهای خارجی را به خود جذب می کند. حدود 35٪ از کل دانشجویان ثبت نام شده در مورگان از خارج از ایالت مریلند هستند. این کشور یکی از موسسات پیشرو در سطح کشور در تعداد برنامه های دریافت شده از فارغ التحصیلان دبیرستان های آفریقایی-آمریکایی است. بزرگترین منابع ثبت نام آن در خارج از مریلند عبارتند از نیویورک ، نیوجرسی و پنسیلوانیا.

این دانشگاه دارای یک برنامه درسی جامع کارشناسی با ارائه تخصصی تر در سطح کارشناسی ارشد و دکترا است. مورگان به طور سنتی تأکید زیادی بر هنر و علوم در سطح کارشناسی و آماده سازی دانشجویان برای تحصیل پیشرفته کرده است. علاوه بر این ، برنامه های متنوعی را در زمینه های حرفه ای از جمله مهندسی ، تجارت ، آموزش معلمان ، معماری ، مدیریت میهمان نوازی و کار اجتماعی ارائه می دهد.

در حالی که مورگان یک موسسه تاریخی سیاه است ، اما به دانشجویان از همه پیشینه نژادی و قومی خدمت کرده است. رسالت آن امروز ثبت نام دانشجویی از دانشجویی است که در موقعیت های اقتصادی و اقتصادی و دانشگاهی متنوع است و ارائه طیف وسیعی از تجربیات و خدماتی که به آن امکان می دهد تا با موفقیت و خدمت به دانش آموزان با اهداف و نیازهای متنوعی خدمت کند.

این دانشگاه از هر دانشگاهی در مریلند مدرک لیسانس بیشتری به دانشجویان آمریکایی آفریقایی و آمریکایی اعطا می کند. در بسیاری از زمینه ها ، اما به ویژه در رشته های مهندسی و علوم ، مورگان درصد زیادی از درجه های دریافت شده توسط آمریکایی های آفریقایی تبار از موسسات مریلند را به خود اختصاص می دهد. درصد بالاتر از فارغ التحصیلان مورگان وارد دانشکده کارشناسی ارشد و حرفه ای می شوند. از نظر تاریخی ، دانشگاه از نظر تعداد فارغ التحصیلان سیاه پوست که دکترا دریافت می کنند ، در بین پردیس های برتر دولتی در سطح کشور قرار گرفته است.

عکس از Morgan State University

131231__PAG3681-Pano.jpg

چشم انداز ، ماموریت و ارزش های اصلی Morgan State University

دیدگاه ها و مأموریت های Morgan State University و همچنین ارزش های اساسی آن با طبقه بندی دانشگاه بنیاد کارنگی به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی دکترا سازگار است و قصد دارد تا رشد استراتژیک مورگان را طی یک دهه آینده هدایت کند.

بیانیه چشم انداز

Morgan State University برتر برتر تحقیقات شهری در مریلند است که به دلیل تعالی در تدریس ، تحقیقات فشرده ، خدمات عمومی مؤثر و تعامل جامعه شناخته شده است. مورگان فارغ التحصیلان متنوع و رقابتی را برای موفقیت در یک جامعه جهانی وابسته به همدیگر آماده می کند.

بیانیه مأموریت

Morgan State University با پشتیبانی ، توانمندسازی و آماده سازی فارغ التحصیلان باکیفیت و باکیفیت برای هدایت جهان ، به جامعه ، منطقه ، ایالت ، ملت و جهان خدمت می کند. این دانشگاه تجربیات آموزشی نوآورانه ، فراگیر و متمایز را به بخش گسترده ای از جمعیت در طیف گسترده ای از رشته ها در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکترا و حرفه ای ارائه می دهد. از طریق پیگیری های مشارکتی ، تحقیقات علمی ، تلاش های خلاقانه و خدمات عمومی اختصاصی ، دانشگاه اولویت قابل توجهی برای رفع مشکلات اجتماعی ، به ویژه مواردی که در جوامع شهری شایع است ، دارد.

ارزشهای اصلی

ارزش های اساسی زیربنایی زیر ، ارتقاء یادگیری و موفقیت دانشجویی ، بورسیه تحصیلی و تحقیق و مشارکت جامعه در مورگان را راهنمایی می کند:

  • تعالی. تعالی در امر تدریس ، تحقیق ، بورسیه تحصیلی ، تلاش خلاقانه ، خدمات دانشجویی و از همه جنبه های عملکرد دانشگاه به طور مستمر در مورگان دنبال می شود تا از اثربخشی و کارآیی نهادی استفاده شود.
  • تمامیت. در مورگان ارتباطات صادقانه ، رفتار اخلاقی و پاسخگویی در مورد کلمات و کردار از همه اعضای جامعه دانشگاه انتظار می رود.
  • توجه. با هر فرد در مورگان باید با احترام و عزت رفتار شود و در هر شرایطی باید با عدالت رفتار شود.
  • تنوع تنوع گسترده ای از مردم و ایده ها در مورگان مورد استقبال و پشتیبانی قرار می گیرند که برای آموزش کیفیت در جامعه وابسته به جهان کاملاً ضروری است. دانش آموزان به طیف گسترده ای از برنامه ها و خدمات آموزشی با کیفیت بالا دسترسی معقول و مناسب خواهند داشت.
  • نوآوری. مورگان ، اساتید ، کارمندان و دانشجویان خود را در هر نوع بورس تحصیلی از جمله کشف و کاربرد دانش در آموزش و یادگیری و توسعه محصولات و فرایندهای نوآورانه ، تشویق و پشتیبانی می کند.
  • رهبری. مورگان به دنبال ارائه برنامه های درسی سختگیرانه آکادمیک و فرصت های برنامه درسی چالش برانگیز برای ارتقاء پیشرفت کیفیت رهبری در دانشجویان و تسهیل توسعه رهبری در بین دانشکده ها ، کارمندان و دانشجویان است.

تاریخچه مختصر Morgan State University

مأموریت اصلی این آموزش در سال 1867 به عنوان مؤسسه کتاب مقدس صد ساله توسط کنفرانس بالتیمور کلیسای اسقاط متدیست تاسیس شد ، آموزش جوانان در وزارتخانه. متعاقب آن ، مأموریت خود را برای آموزش زن و مرد به عنوان معلم گسترش داد. این مدرسه در سال 1890 به افتخار رهبر لیتلتون مورگان ، اولین رئیس هیئت امناء آن ، كه زمین را به دانشكده اهدا كرد ، به کالج مورگان تغییر نام داد. مورگان اولین مدرک لیسانس خود را در سال 1895 به جورج اف. مک مچن اعطا کرد. مک مکن بعداً مدرک حقوقی را از ییل بدست آورد و سرانجام به بالتیمور بازگشت ، جایی که او یک رهبر مدنی و یکی از قوی ترین حامیان مالی مورگان شد.

در سال 1915 مرحوم اندرو کارنگی به 50،000 دلار کمک هزینه مشروط به ساختمان دانشگاه مرکزی داد. شرایط اعطای هزینه شامل خرید سایت جدید کالج ، پرداخت کلیه تعهدات برجسته و احداث بنایی است که می توان از وی نام برد. کالج شرایط را رعایت کرد و در سال 1917 در شمال شرقی بالتیمور به محل فعلی خود منتقل شد. کارنگی هال ، قدیمی ترین ساختمان اصلی در پردیس فعلی MSU ، دو سال بعد برپا شد.

مورگان تا سال 1939 به عنوان یک مؤسسه خصوصی باقی ماند. در آن سال ، ایالت مریلند این مدرسه را در پاسخ به یک مطالعه ایالتی خریداری کرد که مشخص کرد مریلند باید فرصت های بیشتری را برای شهروندان سیاه پوست خود فراهم کند.

مورگان از آغاز فعالیت خود به عنوان یک دانشگاه عمومی ، برای دانش آموزان از همه نژادها باز بود. در زمان تبدیل شدن به یک دانشگاه عمومی ، کالج به یک نهاد نسبتاً جامع تبدیل شده بود. تا اواسط دهه 1960 ، وقتی دانشکده های معلمان ایالتی گذار خود را به پردیس های هنرهای لیبرال شروع کردند ، مورگان و دانشگاه کالج پارک مریلند تنها دو پردیس عمومی در ایالت با مأموریت های جامع بودند.

هنگامی که دانشکده های معلمان مریلند شروع به گسترش اهداف خود کردند ، مورگان و سایر مؤسسات مشابه ، در یک سیستم کالج ایالتی که توسط یک هیئت امنا اداره می شود قرار گرفتند. با این حال ، در سال 1975 قانونگذاری ایالتی مورگان را به عنوان یک دانشگاه منصوب کرد ، این اختیار را برای ارائه دکترا به او داد ، و این شرط را فراهم کرد تا بار دیگر هیئت مدیره خود را داشته باشد. در سال 1988 مریلند ساختار آموزش عالی خود را سازماندهی مجدد کرد و هیئت هماهنگی خود یعنی کمیسیون آموزش عالی را تقویت کرد. پردیس های دانشگاه کالج ایالتی بخشی از دانشگاه مریلند سیستم شدند. کالج مورگان و سنت مری از مریلند تنها مؤسسات اعطای کارشناسی دوره های مجاز به کارآموزی بودند که مجاز به داشتن هیئت های حکومتی خود بودند. این قانون همچنین اقتدار مورگان را برای ارائه برنامه های پیشرفته تقویت کرده و این دانشگاه را به عنوان دانشگاه شهری عمومی مریلند برگزیده است.

بازدید از مورگان

این دانشگاه از مزایای زندگی در حومه شهر و نزدیکی به یک مرکز شهری برخوردار است. این پردیس که در دو دامنه ساخته شده است از لحاظ استراتژیک در بخش دیدنی شمال شرقی بالتیمور ، شهری با جمعیت بیش از 657000 نفر واقع شده و توسط جوامع مسکونی به سرعت در حال رشد احاطه شده است. مرکز شهر از پردیس دانشگاه به راحتی قابل دسترسی است.

اطلاعات در مورد بالتیمور

محوطه دانشگاه مورگان در شمال شرقی بالتیمور دسترسی آسان به همه موارد خوبی را که شهر در اختیار شما قرار می دهد فراهم می کند: موزه های کلاس جهانی ، سمفونی بالتیمور ، کلوپ های جاز عالی ، جشنواره های قومی ، رستوران های افسانه ای ، ورزش های مهم لیگ ، خرید و گشت و گذار در بندرگاه داخلی. همچنین می توانید فرصت های بسیار خوبی برای کارآموزی ، پروژه های جامعه و سایر تجربیات خارج از دانشگاه در شهر پیدا کنید که Chase Econometrics از آن به عنوان یکی از ده بازار آینده اشتغال در آمریکا استقبال می کند.

کجا بماند

محوطه شبیه به حومه شهر مورگان یک محوطه بزرگ 140 هکتاری واقع در یک محله مسکونی دلپذیر است که در میان تپه های نورد در بخش شمال شرقی شهر بالتیمور واقع شده است. از هتل هایی که در منطقه این بندرگاه قرار دارند ، در حدود پانزده دقیقه می توانید به پردیس بروید. 10 دقیقه با هتل در منطقه Towson و 10 تا 10 دقیقه با هتل ها در شمال بالتیمور واقع شده است.

مکان ها

  • Baltimore

    East Cold Spring Lane,1700, 21251, Baltimore

سوالات