Keystone logo
Mount Aloysius College

Mount Aloysius College

Mount Aloysius College

مقدمه

Mount Aloysius یک کالج جامع ، آزادانه و مبتنی بر علوم با تعهد به مطالعه کارگردانی است. ریشه در سنت کاتولیک ، Mount Aloysius College یکی از 17 کالج و دانشگاه مورد حمایت رحمت در ایالات متحده است. این عضو کنفرانس آموزش عالی رحمت است. دانشگاه 193 هکتاری ما میزبان 70+ رشته / برنامه و 16 تیم ورزشی NCAA است.

مأموریت Mount Aloysius College پاسخگویی به نیازهای فردی و جامعه با برنامه های آموزشی با کیفیت در سنت خواهران دینی رحمت است. این فرصت برای هر دانش آموز فراهم می شود تا دانش کسب کند و ارزش ها ، نگرش ها و شایستگی های لازم برای یادگیری مادام العمر را در محیطی نشان دهد که نشان دهنده گرایش هنرهای لیبرال و میراث کاتولیک ، یهودی-مسیحی است.

بخش ادغام مأموریت بخش Mount Aloysius ، مأموریت و ارزش های اصلی رحمت ما را در فعالیت های دانشگاه ، تجارب ایمانی ، یادگیری در کلاس و برنامه های جامعه گنجانده است. ما برای اهمیت پاسخگویی به نگرانی های اجتماعی مطرح شده توسط خواهران رحمت ارزش قائل هستیم. ما دانش آموزان خود را آماده می کنیم تا با یک احساس قوی از هدف با شهروندان جامعه درگیر شوند.

به عنوان یک کالج کاتولیک که توسط خواهران مذهبی رحمت تأسیس و حمایت مالی می شود ، Mount Aloysius College محیطی را فراهم می کند که در آن دانش آموزان تشویق می شوند تا ایمان را با یادگیری ترکیب کنند ، شایستگی را با عطوفت پرورش دهند ، استعدادها و هدایا را در خدمت دیگران قرار دهند و شروع به تصدی رهبری در جامعه جهانی می کنند. با تأکید بر ارزش های عدالت ، مهمان نوازی ، رحمت و خدمات ، برنامه درسی اصلی هنرهای لیبرال کالج پایه لازم برای رهبری و دانش و مهارت در طیف گسترده ای از مشاغل را فراهم می کند. در حالی که تمرکز علمی در کوه Aloysius از اهمیت بالایی برخوردار است ، کالج همچنین رشد معنوی ، فرهنگی ، اجتماعی و شخصی را از عناصر اساسی در رشد دانشجو می داند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Cresson

    Admiral Peary Highway,7373, 16630, Cresson

    سوالات