Keystone logo
Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

مقدمه

این دانشگاه در سال 1991 تأسیس شد ، مدتهاست که به دلیل برنامه آموزش عالی دانشگاهی و انگیزه دانشجویی ، به شهرت رسیده است. دانشجویان علاقه مند می توانند از بین 50 برنامه تحصیلی که در سه بخش در مگدبورگ و دو بخش در استندال تدریس می شوند ، انتخاب کنند. حدود 130 استاد با داشتن تقریباً 4200 دانشجو در مگدبورگ و 2 هزار و 100 نفر در استندال ، ارتباط بسیار خوب بین کارکنان و دانشجویان را تضمین می کنند. از ترم زمستانی 2005/06 ، این دانشگاه به طور انحصاری برنامه های تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه داده است.

بین المللی

این دانشگاه با بیش از 100 دانشگاه در سراسر جهان ارتباط برقرار می کند. برنامه های مبادله ای متعدد و چندین برنامه مدرک بین المللی گرا ارائه می شود.

چرا باید در دانشگاه مگدبورگ-استندال تحصیل کرد؟

دریابید ، چرا Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences بهترین انتخاب برای شما - برای اقامت در خارج از کشور و همچنین برنامه تحصیلات دانشگاهی است.

یک دانشگاه جوان

شما و Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences اشتراکات زیادی دارند. به عنوان مثال ، این دانشگاه در سال 1991 تاسیس شد ، به این معنی که احتمالاً در حدود سن شما است.

برنامه های مدرک نوآورانه

اگر قصد تحصیل در یک کشور خارجی مانند آلمان را دارید ، احتمالاً از کشور جدید و مهیج لذت می برید. کامل! این دانشگاه زمینه های جدید و مهیجی از تحصیل مانند مطالعات کاربردی دوران کودکی ، پیشگیری از ایمنی و خطر و تفسیر زبان اشاره را ارائه می دهد.

دوره های زبان و رویدادهای فرهنگی

اگر این را می خوانید ، احتمالاً حداقل یک زبان خارجی ، انگلیسی را قبلاً یاد گرفته اید. عالی! دانشگاه فرصت کافی برای گسترش افق دید شما از طریق دوره های زبان و رویدادهای فرهنگی را فراهم می کند.

در قلب آلمان

موقعیت مرکزی هر دو سایت در داخل آلمان امکان اتصال سریع به برلین ، هانوفر یا لایپزیگ را فراهم می کند. ایده آل برای گردش در این شهرها!

مطالعات تمرین گرا

این دانشگاه بر مطالعات عملی گرا متمرکز است که به جای سخنرانی های بیش از حد نظری مانند دبیرستان ، یادگیری درون کلاس را با تجربه عملی مرتبط می کند.

کم هزینه

اگر می خواهید زندگی دانشجویی خود را شروع کنید ، احتمالاً به فکر بودجه دانشجویی هستید. مشکلی نیست هزینه ترم مقرون به صرفه است و در مگدبورگ نیز شامل استفاده از سیستم حمل و نقل محلی است. مسکن در مگدبورگ و استندال ارزان و با کیفیت است.

پردیس های سبز

زندگی دانشجویی فقط یادگیری نیست بلکه تفریح هم هست! کمیته دانشجویی مهمانی هایی را ترتیب می دهد ، دفتر ورزش شما را فعال نگه می دارد و محوطه های سبز مناسب برای خنک شدن بعد از کلاس هستند.

مکان ها

  • Magdeburg

    Hochschule Magdeburg-Stendal Dezernat II - SG Studentische Angelegenheiten Postfach 3655

  • Stendal

    Osterburger Straße 25, 39576, Stendal

سوالات