Keystone logo
Muhlenberg College لیسانس - بیوشیمی
Muhlenberg College

لیسانس - بیوشیمی

Allentown, آمریکا

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

برنامه بیوشیمی در Muhlenberg College برنامه درسی ارائه می دهد که یادگیری مبتنی بر کلاس و آزمایشگاه را در مطالعه بین رشته ای سیستم های زنده در سطح مولکولی ادغام می کند. دانش آموزان رابط شیمی و زیست شناسی را بررسی می کنند و در مورد روش های متمایز و در عین حال مکمل پرس و جو مذاکره می کنند.

برنامه ما از دانش آموزان می خواهد تا با مسئولیت های ضمنی و مفاهیم اجتماعی و اخلاقی تحقیق مقابله کنند ، به طور انتقادی با اطلاعات علمی درگیر شوند و مهارت های استدلالی لازم برای حرکت در چشم اندازهای سریع تغییر دانش را توسعه دهند. ما برای تحقیقات مشترک دانشجویی-دانشکده ارزش قائل هستیم و ارائه و انتشار کارهای دانشجویی را تشویق می کنیم.

با این روشها و حمایت از دانشجویانی که به دنبال تحصیل در رشته های اصلی یا فرعی دیگر هستند ، در خارج از کشور تحصیل می کنند و در جامعه شرکت می کنند ، ما دانش آموزان خود را تشویق می کنیم تا اهداف آموزش هنرهای لیبرال را به طور کامل تحقق بخشند. دانش آموزان ما می توانند با گواهینامه ACS فارغ التحصیل شوند و برای مشاغل مختلف ، تحقیقات فارغ التحصیلی یا تحصیل حرفه ای آماده هستند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه