Keystone logo
Nakhchivan University

Nakhchivan University

Nakhchivan University

مقدمه

Nakhchivan University در سال 1378 توسط وزارت عدلیه جمهوری آذربایجان تاسیس شد و فعالیت خود را به عنوان یک موسسه آموزش عالی آغاز کرد. این دانشگاه تنها دانشگاه خصوصی است که در خارج از پایتخت آذربایجان باکو مستقر است.

4 دانشکده، 10 صندلی و 6 مرکز در دانشگاه وجود دارد. در حال حاضر 81 آموزگار در حدود 1000 دانش آموز شرکت می کنند. در میان آنها عضو اعضای ANAS، پزشکان، استادان، استادان هستند.

در سال تحصیلی 2016-2017، مدرک لیسانس در 15 تخصص و مدرک کارشناسی ارشد 6 تخصص در دانشگاه تدریس می شود.

دانشگاه دارای یک پایگاه اطلاعاتی و فنی غنی است. محوطه دانشگاهی با شکوه از 7 ساختمان و امکانات کمکی ساخته شده است. ساختمان های تدریس وجود دارد که کاملا با معماری و pedagogically توسعه یافته، با آشپزی سخنرانی و مطالعه اتاق، کابین و مراکز طراحی شده است. آخرین فن آوری های اصلاح در فرآیند آموزش استفاده می شود.

67915_20180107Dh2Ck4wVlnF11lXA_jBMvc_large.png

یک کتابخانه دیجیتالی، یک کتابخانه علمی با صندوق کتاب غنی، یک مجتمع ورزشی بسیار زیبا و یک سالن کنفرانس، یک خوابگاه مدرن مدرن با تمام امکانات و یک مرکز خدمات اجتماعی سه طبقه وجود دارد.

دانشگاه با 51 دانشگاه جهان همکاری می کند. این عضو از سه سازمان آموزشی بین المللی است. دانشگاه در برنامه ها و پروژه های بین المللی شرکت می کند.

دانشگاه "نخجوان" یک موسسه آموزشی معتبر با جایگاه منحصر به فرد در میان دانشگاه های آذربایجان است. هدف اصلی ما این است که آموزش کارکنان پرسنلی با کیفیت بالا برای ایمن سازی استقلال، حفاظت از یکپارچگی کشور، به دست آوردن ارزش های ملی و کار با کشورهای توسعه یافته.

فرصت های موجود در دانشگاه که دارای ساختار آموزشی جدی است، کلید دستیابی به این هدف هستند. این فرصت ها عبارتند از مراقبت های دولتی ارائه شده به دانشگاه، رشته تحصیلی بالا، پرسنل حرفه ای دائمی اعضای هیات علمی، دسترسی به منافع علمی بالا در دانشجویان، ارائه فرایند آموزشی با آخرین فناوری اطلاعات و ارتباطات و غیره. می توان نشان داد. سیستم اعتباری مبتنی بر دانشگاه به افزایش کیفیت آموزش، استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات و یادگیری زبان های خارجی منجر شده است. ما معتقدیم فارغ التحصیلان ما در زندگی اجتماعی و اقتصادی جامعه ما فعال هستند و شایستگی بزرگی در کشور و ملت ما در بسیاری از کشورها به عنوان بزرگترین دستاورد ما هستند.

67916_20180107vPGW1NGZ6VWG2vw5_A5j8M_large.png

مکان ها

  • Nakhchivan

    Babak avenue, 1, Nakhchivan, Azerbaiyán, , Nakhchivan

سوالات