Keystone logo
National Chung Hsing University

National Chung Hsing University

National Chung Hsing University

مقدمه

محوطه دانشگاه

پردیس اصلی شامل کالج هنرهای لیبرال ، کالج کشاورزی و منابع طبیعی ، کالج علوم ، کالج مهندسی ، کالج علوم زندگی ، کالج دامپزشکی ، کالج مدیریت ، دانشکده مدیریت و کالج حقوق است. سیاست ، و دانشکده مهندسی برق و علوم کامپیوتر. این شهر در جنوب تایچونگ واقع شده و مساحتی تقریباً 53 هکتاری را دربر می گیرد. این دانشگاه دارای چهار ایستگاه جنگلی آزمایشی به ترتیب در شهر جدید تایپه (ایستگاه جنگلی Wenshan) ، شهرستان نانتو (ایستگاه جنگلی Huisun) ، شهر Taichung (ایستگاه جنگلی Tungshih) و Tainan City (ایستگاه جنگلی Hsinhua) است. این شهر همچنین دارای دو مزرعه آزمایشی واقع در Wufeng و Wujih در Taichung City و یک ایستگاه آزمایش باغبانی واقع در Renai در استان نانتو است.

سازمان دانشگاهی: 10 دانشکده

 • کالج های هنر لیبرال
 • دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی
 • کالج علم
 • دانشکده مهندسی
 • دانشکده علوم زندگی
 • دانشکده دامپزشکی
 • دانشکده مدیریت
 • دانشکده حقوق و سیاست
 • دانشکده مهندسی برق و علوم کامپیوتر
 • کالج بین المللی نوآوری و ارتباط صنعت

چرا NCHU

NCHU با ورود به سال صد ساله خود ، قدیمی ترین و سومین دانشگاه بزرگ تحقیقاتی مبتنی بر تحقیقات ملی در تایوان است. NCHU با داشتن 9 دانشکده دارای بخش های کامل ، مهارت های اساسی و مهارت های اصلی دانشجویان خود را مانند دانش و مهارت های حرفه ای ، تأمل و نوآوری ، کار تیمی ، نگرانی محلی و تفکر جهانی پرورش می دهد.

NCHU با استفاده از مراكز پژوهشي برتر به عنوان سكو ، منابع تحقيقات خارجي و داخلي را براي برنامه ريزي براي پرورش افراد با استعداد در زمينه هاي بين رشته اي ، ارتقاء مبادلات بين المللي ، ارتقاء شهرت جهاني ، ارتقاء همكاري دانشگاه و صنعت و برقراري يك رابطه همكاري بين برتر جهاني انجام مي دهد. دانشگاه ها با تشکیل یک تیم تحقیقاتی چند ملیتی ، پیشرفت کل مدرسه را هدایت می کنند.

منابع آموزشی و پژوهشی ارزنده و امکانات به روز که توسعه کلی را به دنبال دارد

این دانشگاه در کنار منابع آموزشی و پژوهشی غنی است و دارای یک مجموعه کتابخانه ای غنی است. NCHU دارای مراکز تحقیقاتی از قبیل انستیتوی بیوتکنولوژی فارغ التحصیلان ، مرکز نانو ، مرکز تحقیقات احیاء و کاهش حوادث ، مرکز فناوری پیشرفته صنعت و پردازش دقیق ، مرکز کشاورزی بین المللی و مرکز تحقیقات پزشکی ترجمه برای کمک به معلمان و دانشجویان تحقیق می کنند. در اختیار داشتن منابع و امکانات پیشرفته برای برنامه های درسی و تحقیق ، مرکز ابزار دقیق تایوان و مرکز شبکه منطقه ای تائیچونگ و همچنین مرکز ژورنال دوره ای مرکزی تایوان با کمک یارانه وزارت علوم و فناوری برای رشته هایی مانند شیمی ، فیزیک و ریاضیات قرار دارد. در محوطه دانشگاه.

ایجاد یک دانشگاه تحقیقاتی برتر منحصر به فرد بر اساس فن آوری های کشاورزی

NCHU با استفاده از منابع داخلی و خارجی ، بر توسعه بیوتكنولوژی كشاورزی ، كشت در زمینه هایی مانند محیط سبز كشاورزی ، حفاظت از محیط زیست ، و فناوری پیشگیری از بروز بلایا ، علوم انسانی و علوم اجتماعی و ایجاد یك مركز تحقیقات بی نظیر حیوانات مبتنی بر تخصص تحقیقات پزشکی حیوانات NCHU. این دانشگاه دارای یک دژ مستقل در زمینه تحقیقات در زمینه هایی مانند بیوتکنولوژی مولکولی کشاورزی ، انتقال ژن برای گیاهان و حیوانات ، تولید محصولات کشاورزی و داروهای دامپزشکی است. از نظر اصلاح محیط زیست ، فناوری پیشگیری از بلایا و مهندسی سبز ، NCHU تایوان را در سازمانهای تعاونی پیشگیری از بلایا و منابع نوری صرفه جویی در انرژی هدایت می کند. علاوه بر این ، NCHU به دلیل راحتی جغرافیایی ، پیشرفت های برجسته در مهندسی سبز و صنعت ماشین آلات دقیق در تایوان ، از تولید کنندگان در پارک علوم مرکزی تایوان پشتیبانی می کند.

تحولات متوازن در فن آوری و علوم انسانی

مرکز تحقیقات علوم انسانی و علوم اجتماعی NCHU یکی از چهار مرکز اصلی علوم انسانی و علوم اجتماعی در کشور است ، که یک سکوی ادغام متقابل ، انضباطی متقابل را برای منابع آموزشی و پژوهشی رهبری می کند. علاوه بر اجرای تعدادی از پروژه های تحقیقاتی یکپارچه یارانه ای توسط وزارت آموزش و پرورش ، نتایج تحقیق در مجلات مهم داخلی و بین المللی و یا کتب علمی منتشر شده است و تعدادی از کتاب های علمی بین المللی در دست چاپ هستند. این امر NCHU را به عنوان رهبر مهمی در هدایت پیشرفت علوم انسانی و علوم اجتماعی در تایوان مرکزی ، ارتقاء سطح تدریس و تحقیق در علوم انسانی و علوم اجتماعی و ارتقاء تعادل در پیشرفت علوم انسانی ، علوم اجتماعی و علوم طبیعی ارتقا می بخشد.

نخستین دانشگاهی که موفق به صدور مجوز حفاظت از اطلاعات شخصی و ساختن یک سیستم امور دانشگاهی E-دانشگاه شد

NCHU کشور را در راه اندازی حفاظت از اطلاعات شخصی رهبری می کند ، سیستم مدیریت اطلاعات شخصی را معرفی کرده و دارای گواهینامه BS10012 است. NCHU اولین دانشگاه در کشور است که حفاظت از اطلاعات شخصی را به پایان رسانده است. در سال 2015 ، بدنه صدور گواهینامه امنیت اطلاعات برای کمک به کلیه سطوح مدارس کشور در ممیزی و ردیابی امنیت اطلاعات و تأیید اعتبار ایجاد شد. نسخه جدید استانداردهای ایمنی و اطلاعات مدیریت اطلاعات سیستم آموزشی در آگوست 2016 به پایان رسید و همچنان به معرفی و ترویج پروتکل های نسخه جدید و تأیید صحت به دانشکده ها و دانشگاه ها می پردازیم.

پیشرو صنایع نوظهور کشور با همکاری صنعت و دولت - دانشگاه

NCHU با تلفیق منابع صنعت ، دولت و دانشگاه ، نقش ترویج آموزش صنعت و دانشگاه را در پارک علمی مرکزی تایوان (CTSP) ، تحریک توسعه صنایع در CTSP ، ترویج تجاری سازی نتایج برجسته تحقیق و توسعه و پیشرو توسعه صنایع نوآورانه. NCHU علاوه بر همکاری با آژانس های دولتی مرتبط از قبیل کار با موسسات تحقیقاتی مهم در تایوان مانند انستیتوهای تحقیقاتی ملی بهداشت ، بیمارستان عمومی جانبازان Taichung ، پارک علمی مرکزی تایوان ، مرکز تحقیقات و توسعه ماشین آلات دقیق ، و شرکت توسعه صنایع هوافضا همکاری نزدیک دارد. مؤسسه تحقیقات كشاورزی تایوان ، كاهش بلایای طبیعی ، و حفاظت از محیط زیست ، كیفیت تحقیق هر دو طرف را بهبود بخشید.

ارائه مرکز نوآوری به دانش آموزان ، تأسیس شرکت Meng Ya Venture Capital Co.، Ltd و تبدیل شدن به یک مدرسه نمونه برای همه تایوان

Meng Ya Venture Capital توسط فارغ التحصیلان EMBA NCHU آغاز شد و در سال 2017 به طور رسمی در مرکز نوآوری ثبت شد. این اولین سرمایه گذاری در کشور است که فارغ التحصیلان متشکل از همه سهامداران است. بیش از 22 میلیون TWD برای صرفاً تشویق دانشجویان به یادگیری و خلاقیت ، ابتکاری و کارآفرینی در بودجه جمع آوری شده است. این تیمی است که ضمن خدمت به دانشجویان مربی در کارآفرینی و آموزش دوره های کارآفرینی ، وجوه تزریق می کند و به استعدادهای NCHU امکان درخشش می دهد. اولین سرمایه گذاری در سال 2017 با 5 میلیون TWD به یک شرکت بیوتکنولوژی کشاورزی تاسیس شده توسط دانشجویان علوم زندگی NCHU انجام شده است. انتظار می رود که منگ بله همچنان مربی جوانب سرمایه گذاری های کارآفرینی در دانشگاه را ادامه دهد.

به طور فعال مسئولیت اجتماعی و دانشگاه را عملی کنید

NCHU به موضوعات مربوط به مسئولیت اجتماعی دانشگاه از جمله نگرانی محلی ، زنجیره صنعتی ، محیط زیست پایدار و ایمنی مواد غذایی می پردازد و مراکز تحقیقاتی و واحدهای اتحادیه فناوری از قبیل مرکز تصویب و صدور گواهینامه محصولات کشاورزی ، مرکز احیای محیط زیست و کاهش سوانح را ایجاد کرده است. اتحاد فناوری تولید چای تایوان ، کنسرسیوم ژنومیک باکتریایی بالینی و اتحاد توسعه بستر های نرم افزاری بهداشتی برای کمک به کاهش مسائل اجتماعی مانند نگرانی محلی ، زنجیره صنعت ، محیط زیست پایدار ، ایمنی مواد غذایی و مراقبت های طولانی مدت. NCHU با همکاری سازمانی و صنعتی ، ساختمان بازرسی ایمنی مواد غذایی و کشاورزی را با سرمایه گذاری Bank SinoPac ساخته و یک مرکز بازرسی محصولات کشاورزی کشاورزی ، آزمایشگاه تحقیق و توسعه فناوری آزمایش جدید و آزمایشگاه آزمایش مواد غذایی سنگ فلزات را ساخته است. این تسهیلات به اولین مرکز بازرسی مواد غذایی و کشاورزی کاملاً کاربردی و فناوری در تایوان تبدیل خواهد شد و اوج بیوتکنولوژی کشاورزی را به نمایش می گذارد و به عنوان دروازه بان ایمنی غذایی تایوان تبدیل می شود.

National Chung Hsing University","author_url":"","source":""}" />

Taichung

مکان ها

 • Taichung

  145 Xingda Rd., South Dist., 402, Taichung

  سوالات