Keystone logo
National Institute Of Technology - ITENAS

National Institute Of Technology - ITENAS

National Institute Of Technology - ITENAS

مقدمه

انستیتوی ملی فناوری (ITENAS) در بندونگ یک موسسه آموزش عالی است که در خیابان PKH Mustopha شماره 23 ، باندونگ واقع شده است. خوابیده در قلب منطقه که از جهات مختلف به راحتی قابل دسترسی است ، پردیس استراتژیک در نظر گرفته می شود. از آنجا که توسط مراکز خرید ، مراکز آشپزی ، چاپها و خانه ها احاطه شده است ، Itenas به عنوان یکی از پردرآمدترین و سرگرم کننده ترین دانشگاه ها لقب گرفته است.

انستیتوی ملی فناوری (Institut Teknologi Nasional / ITENAS) در باندونگ توسط بنیاد آموزشی Dayang Sumbi تاسیس شد. ایتناس در ابتدا آکادمی ای بود که در 14 دسامبر 1972 تأسیس شد (بر اساس مصوبه صادر شده توسط هیئت مدیره بنیاد آموزشی Dayang Sumbi به شماره 01 / Kep / DS / 1972) با نام آکادمی ملی فناوری (Akademi Teknologi Nasional / ATENAS) .

آکادمی از چهار (4) دپارتمان شامل معماری ، عمران ، برق و مهندسی تشکیل شده بود. در آن زمان پروفسور R. Soetodjo ، Ir. ، به عنوان مدیر آتناس منصوب شد. در 1984 ، آتناس همزمان با انتصاب R. Mansoer Wiratmadja ، Ir ، به عنوان رئیس Itenas به Itenas تغییر یافت (براساس حکمی که توسط مدیریت بنیاد آموزش Dayang Sumbi به شماره 01 / Kep / DS / 1984 صادر شد مورخ 3 ژانویه 1984) تاکنون ، Itenas به عنوان یکی از بهترین موسسات عالی در سطح ملی و بین المللی همچنان رشد می کند. در سال 2018 ایتناس در 100 دانشگاه برتر فهرست شده توسط وزارت تحقیقات ، فناوری و آموزش عالی قرار گرفت. در سال 2019 ایتناس با بالا رفتن از نردبان در موقعیت 70 ام خود را اثبات می کند.

مکان ها

  • Bandung

    Bandung, اندونزی

    سوالات