Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
New England College

New England College

New England College

مقدمه

کالج نیوانگلند یک کالج خصوصی و غیر انتفاعی است که در شهر نیوانگلند Henniker واقع در نیوهمپشایر واقع شده است و به آموزش عالی برای دانشجویان کارشناسی، فارغ التحصیل، و دانشجویان دکتری از سراسر جهان اختصاص داده شده است.

دانش آموختگان نیواننگلند توسط دانش آموختگان اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی در سطح بالا کالج های مدرک کارشناسی در شمال، به گونه ای طراحی شده است که قوی، کامل و جذاب است. ما آن را "یادگیری تجربی" و یا یادگیری توسط انجام آن می نامیم. استادان NEC در حوزه کسب و کار یا فلسفه، تجارب عملی را در برنامه درسی قرار می دهند، بنابراین دانش آموزان بیش از یک مدرک تحصیل می کنند.

عناصر زیادی برای کالج نیوانگلند وجود دارد که ممکن است شما را فریب دهد - یک فلسفه آموزشی منحصر به فرد، یک محیط دانشگاه زیبا و یا همه فعالیت هایی که می تواند به تغییر شخصی شما کمک کند - و شما فقط می توانید آن را برای شما مناسب پیدا کنید. خوش آمدید!

فرصت های آموزشی برابر

این سیاست کالج نیوانگلند است که تمام برنامه های آموزشی و خدمات و مزایای مرتبط با آن را به شیوه ای اجرا کند که به علت نژاد، رنگ، مذهب، جنسیت، گرایش جنسی، سن، منشاء ملی، جسمی یا ذهنی دانشجو یا آینده نگر معلولیت، یا سایر ویژگی هایی که نمی تواند قانونی پایه ای برای ارائه چنین برنامه هایی یا خدمات باشد. علاوه بر این، هر ناحیه ای در داخل موسسه، استفاده از دانش آموزان اقلیت و زنان را تشویق می کند تا اثرات تبعیض های گذشته در مقررات خدمات آموزشی و مرتبط را از بین ببرد و رویه هایی را ایجاد کند که به تساوی حقوق برابر و دسترسی برابر به امکانات و مزایای آموزشی به تمام دانش آموزان به عنوان قانون مورد نیاز است.

60611_ScreenShot2017-11-14at11.20.09.png

NEC در یک نگاه

پردیس : Henniker، نیوهمپشایر 15 دقیقه سریع از پایتخت ایالت (کنکورد، NH)، 30 دقیقه از بزرگترین شهر (منچستر، NH) و 90 دقیقه از بوستون فاصله دارد. کلاس ها، اتاق های جلسه و سالن های محل اقامت زیبایی پردیس 220 هکتار و رودخانه Contoocook.

برنامه ها : 37 برنامه کارشناسی، 12 برنامه کارشناسی ارشد و یک دوره دکترا در سنت هنر لیبرال و با تاکید بر یادگیری تجربی، توسط استادان اختصاص داده شده و انجام شده است.

دانش آموزان : تقریبا 1000 دانشجویان در مقطع کارشناسی و 900 دانشجویان کارشناسی آنلاین، و 900 دانشجوی فارغ التحصیل از سراسر جهان در کالج نیوانگلند حضور دارند. تجربه NEC همکاری و حمایتی است. بسیار متنوع است، بیش از یک سوم دانش آموزان NEC خود را به عنوان دانشجویان رنگ مشخص می کنند.

فعالیت ها : 18 ورزش وفاداری، ورزش های متعدد و بین المللی، و بیش از 40 باشگاه و سازمان های مختلف، همراه با یک برنامه بی پایان از فعالیت های سرگرم کننده و حوادث باعث می شود آسان به احساس مانند شما متعلق به NEC. تبدیل شدن به بخشی از ملت زائید!

کارآموزی : دانشجویان NEC از بیش از 1000 فرصت کارآموزی، دسترسی مداوم به تجربه واقعی در جهان و آموزش مهارت های لازم از طریق همکاری فعال با شرکای تجاری و خدمات مشاوره شغلی بهره مند شده اند.

چشم انداز ماموریت

بیانیه ماموریت

کالج نیوانگلند یک جامعه یادگیری خلاق و حامی است که افراد را به سوی خود و جهانشان تبدیل می کند.

بیانیه چشم انداز

کالج نیوانگلند به عنوان یکی از مدرک تحصیلی تجربی در دانشگاه نیوهمشایر، که به عنوان یکی از رهبران آموزشی دانشگاهی شناخته شده است، به عنوان یکی از بزرگترین کالج های خصوصی محسوب می شود.

مکان ها

  • Henniker

    98 Bridge Street, 03242, Henniker

  • USA Online

    USA Online, آمریکا

    سوالات