Keystone logo
New Mexico Highlands University

New Mexico Highlands University

New Mexico Highlands University

مقدمه

New Mexico Highlands University یک م publicسسه دولتی و دولتی است که در لاس وگاس ، نیومکزیکو واقع شده و مراکزی در سانتافه ، آلبوکرک ، ریو رانچو ، فارمینگتون و روزول دارد که مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد.

مأموریت

New Mexico Highlands University یک دانشگاه جامع عمومی است که به جوامع محلی و جهانی ما خدمات ارائه می دهد. ماموریت ما این است که با پرورش خلاقیت ، تفکر انتقادی و تحقیق در زمینه هنرهای آزاد ، علوم و مشاغل در یک جامعه متنوع ، فرصت هایی را برای دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد فراهم کنیم.

چشم انداز

چشم انداز ما این است که یک دانشگاه جامع برتر باشیم که زندگی و جوامع را در حال حاضر و برای نسل های بعدی تحول می بخشد.

ارزشهای اصلی

  • تعالی
  • تنوع
  • دسترسی
  • پاسخگویی

people, girls, women
StockSnap / pixabay

دانش آموزان بین المللی

یک خانه دور از خانه

آمدن به کشور جدید می تواند ترسناک باشد. اما در هایلندز ، منزلی دور از خانه به شما پیشنهاد می دهیم.

در اینجا ، شما در میان جمعیت گم نخواهید شد.

این بدان دلیل است که در هایلندز شما بیش از یک دانشجو هستید. شما خانواده هستید

این بدان معنی است که ما فراتر از آن می رویم وقتی حساب شود ما برای شما خواهیم بود.

چیزی که به سرعت کشف خواهید کرد این است که استادان و مشاوران شما چقدر قابل دسترسی هستند ، آیا به کمک تحقیقاتی نیاز دارید یا فقط می خواهید صحبت کنید.

همچنین کارمندی را پیدا خواهید کرد که واقعاً مراقبت کرده و می خواهد کمک کند. آنها افتخار می کنند اطمینان حاصل کنند که شما نیاز شما را تأمین می کنند ، خواه خدمات حمل و نقل به فروشگاه های محلی باشد ، بنابراین شما می توانید از وسایل ضروری خود تهیه کنید یا از سفرهای تفریحی به پارک های ایالتی و ملی در نزدیکی استفاده کنید.

آیا شما آماده ایجاد تغییری هستید که زندگی شما را متحول کند؟

مکانی شبیه هیچ مکان دیگر

صحبت از تفریح در فضای باز ، زیبایی طبیعی بی نظیر لاس وگاس ، نیومکزیکو ، فقط 45 دقیقه با سانتافه ، فوراً از شما دور خواهد شد. این مناظر بیابانی را با سرسبز و کوه های سرسبز ادغام می کند و تجربه ای مانند هیچ تجربه دیگری را ارائه می دهد.

آنچه را که این چهار فصل ارائه می دهند ، از شنا ، اسکی و رفتینگ در آب سفید ، تحسین کنید. مرکز تفریحی ما حتی تجهیزات رایگان نیز فراهم می کند!

اگرچه ما یک مدرسه کوچک هستیم ، اما فضای کاملاً متنوعی را ارائه می دهیم. 24 کشور از جمله نیجریه ، جامائیکا ، هند و چین در هایلندز نمایندگی دارند.

تور مجازی پردیس را تجربه کنید!

150329_photo-1596495578065-6e0763fa1178.jpg
Jeswin Thomas / unsplash

از بهترین ها یاد بگیرید

دانشجویان از سراسر جهان برای اساتید با کیفیت بالا ، که در زمینه تخصص خود مشهور هستند ، می آیند. اما این اساتید فراتر از مربیان هستند. آنها همچنین مربی هستند.

به عنوان مثال ، علی رومرو ، دانشجوی هنرهای رسانه ای ، در مورد اساتید ماریا فاکس هاوسمن و آنجلا مِرون چنین گفته است: چیزهای شگفت انگیزی است که می توان به دست آورد وقتی افرادی مانند ماریا و آنجلا را به عنوان معلم و مربی خود داشته باشید. "

مهارت های زندگی واقعی

در یک نظرسنجی که در میان فارغ التحصیلان سال 2019 انجام شد ، 97٪ از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که از کیفیت آموزش در رشته خود راضی هستند یا بسیار راضی هستند.

این نظرسنجی با اظهار نظرهایی در مورد تمجید استادان به عنوان "بسیار آگاه و حرفه ای" و برای آموزش "بیشتر آنچه در محیط کار واقعی است" با ارائه "مهارت ها ، کاربردهای عملی و منابع هنگام کار با مشتری" پر شده است. دانش آموزان همچنین از فرصت های فراوان "تحقیق عملی برای دانش آموزان و مقاطع کارشناسی" خوشحال شدند.

به طور خلاصه: ما متعهد به رشد شخصی و شغلی شما هستیم.

مکان ها

  • Las Vegas

    New Mexico Highlands University Box 9000 Las Vegas, New Mexico, 87701, 87701, Las Vegas

سوالات