Keystone logo
© Newcastle University
Newcastle University Undergraduate programs

Newcastle University Undergraduate programs

Newcastle University Undergraduate programs

مقدمه

دانشگاه نیوکاسل

نیوکاسل یک دانشگاه برتر جهانی 125 (رده بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2023)، محل سکونت 29000 دانشجو از 140 کشور است.

یکی از اعضای موسس گروه راسل، ما یکی از تنها 19 دانشگاه در جهان - و تنها سه دانشگاه در بریتانیا - هستیم که به رتبه پنج به علاوه QS ستاره برای برتری کلی (2022) دست یافته‌ایم.

ما می‌توانیم ریشه‌های خود را به دانشکده پزشکی و جراحی که در سال 1834 تأسیس شد، ردیابی کنیم.

امروز، ما تحقیقات پیشرو در جهان را با یک تجربه آکادمیک در سطح جهانی ترکیب می کنیم.

یک رهبر جهانی با نقاط قوت در پیری و سلامت، داده‌ها، انرژی، شهرها و هنرهای خلاقانه، ما راه‌حل‌هایی را برای برخی از بزرگترین چالش‌های پیش روی جهان ارائه می‌کنیم. در چارچوب تعالی پژوهشی بریتانیا در سال 2021، 42 درصد از تحقیقات ما به عنوان پیشرو در جهان رتبه بندی شدند.

ما از طریق آموزش 5 ستاره (QS Stars 2022)، مادام العمر آموزش می دهیم. دانشجویان در بیش از 185 مدرک کارشناسی و 300 مدرک فوق لیسانس برای یادگیری از کارشناسان سطح جهانی به چالش کشیده و حمایت می شوند.

تجربه دانشجویی

از دانش‌آموزان برای دستیابی به پتانسیل کامل خود توسط خدمات سلامت و رفاه دانشجویی ما حمایت می‌شود که مشاوره، سلامت روان، ناتوانی و حمایت تخصصی یادگیری، و همچنین حمایت مالی و حمایت از ایمان و معنویت را ارائه می‌دهد.

ما یک کیت مهارت‌های آکادمیک آنلاین برای حمایت از دانش‌آموزان برای تبدیل شدن به یادگیرندگان مستقل مؤثر ایجاد کرده‌ایم.

اتحادیه دانشجویان ما در قلب تجربه نیوکاسل قرار دارد و بیش از 180 انجمن دانشجویی و بیش از 60 باشگاه ورزشی را ارائه می دهد.

یک شهر دانشجویی برتر چند فرهنگی، پر جنب و جوش و دوستانه، نیوکاسل پایتخت شمال شرق انگلستان است - پردیس مرکز شهر دانشگاه در قلب آن قرار دارد.

این 50 شهر برتر جهانی و 10 شهر دانشجوی برتر انگلستان است، همچنین یکی از مقرون به صرفه ترین شهرها در بریتانیا است (QS Best Student Cities، 2023).

نیوکاسل ورزش های درجه یک، صحنه های هنری پر جنب و جوش، خرید عالی و زندگی شبانه هیجان انگیز را ارائه می دهد. همچنین به حومه زیبا و سواحل برنده جایزه نزدیک است.

ویژگی های پردیس

پردیس 50 هکتاری ما در مرکز شهر نیوکاسل مرکز آموزش، تحقیق و همکاری ما است. این شامل امکاناتی برای نوآوری تحقیقاتی، آموزش و یادگیری و مشارکت است.

دانش آموزان از امکاناتی مانند خدمات کتابخانه برنده جایزه ما و مرکز تفریحات بدنی و ورزش بهره مند می شوند.

هدف ما این است که یک پردیس پایدار باشیم و ابتکاراتی را برای تشویق دانشجویان و کارکنان خود به اتخاذ یک سبک زندگی پایدار ترویج کنیم.

تعهدات زیست محیطی ما با جایزه درجه یک از لیگ دانشگاه مردم و سیاره پاداش داده شده است.

چه دانشجوی لیسانس باشید که برای اولین بار به دنبال تنها زندگی کردن هستید، چه دانشجوی فوق لیسانس با شریک زندگی خود یا هرکسی که خانواده دارد، ما می توانیم به شما کمک کنیم جایی برای زندگی پیدا کنید.

قراردادها برای مقطع کارشناسی 39 یا 40 هفته و برای مقطع کارشناسی ارشد 50 هفته است. این به شما امکان می دهد اگر برای تعطیلات کوتاه به خانه می روید، وسایل خود را در اتاق خود بگذارید. در اقامتگاه های کترینگ ما، هیچ وعده غذایی در تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات ارائه نمی شود.

اگر دانشجوی کارشناسی ارشد هستید و به شما یک قرارداد 40 هفته ای پیشنهاد می شود، ممکن است بتوانیم به شما در تابستان در اقامتگاه دیگری تمدید کنیم.

این نوع خوابگاه برای دانشجویان پاره سال نیز مناسب است. اگر بتوانیم به شما اقامت ارائه دهیم، حداقل مدت قرارداد وجود دارد.

    مکان ها

    • Newcastle upon Tyne

      Newcastle University, NE1 7RU, Newcastle upon Tyne

    سوالات