Keystone logo
Nichols College

Nichols College

Nichols College

مقدمه

در Nichols College ، ما متعهد هستیم که رهبران تجارت فردا را از طریق یک آموزش پویا ، متمرکز بر حرفه توسعه دهیم. یک برنامه درسی قوی تجاری همراه با یک هسته هنرهای لیبرال جامد ، بنیادی را فراهم می کند که کلیه رشته های ما بر اساس آن بنا می شوند. نکته برجسته برنامه درسی ما تمرکز گسترده بر رهبری است ، که شعار ما ، یادگیری را برآورده می کند. رهبری. موفق شوید

هنگام مرور این وب سایت ، خواهید فهمید که چه چیزی جامعه نیکولز را بسیار پر جنب و جوش می کند - فرصت های قابل توجه دانش آموزان برای به دست آوردن موقعیت های رهبری ، در داخل و خارج از کلاس. یک محیط حمایت کننده و مربی دانشکده بسیار واجد شرایط چشم انداز دانشگاه که هر ساله با ساختمانهای پیشرفته جدید و امکانات بهتر گسترش می یابد. تجارب گسترده کارآموزی و تحصیل در خارج از کشور ؛ و البته تب بیسون برای تیم های ورزشی پر رونق ما.

موفقیت دانش آموزان ، هم در آموزش آکادمیک ، در رشد شخصی و هم در فعالیت های شغلی ، تحصیلات نیکولز را تعریف می کند. این دانشکده به هزاران دانش آموخته نیکول که داستان موفقیت خود را طراحی کرده اند افتخار می کند. از جمله مدیران عامل ، روسای شرکت ها و کارآفرینان مشاغل تجاری ، که دلیل اصلی تحول آنها از دانشجو به حرفه ای ، تحصیلات عالی کسب و کار و فضای پرورش نیکولز است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Dudley

    Center Road,129, 01571, Dudley

    سوالات