Keystone logo
North Chiang Mai University

North Chiang Mai University

North Chiang Mai University

مقدمه

دانشگاه North-Chiang Mai در سال 1999 توسط آقای نارونگ چاواسینت ، بنیانگذار و رئیس جمهور تاسیس شد و قصد داشت تا به محل تولد خود ، چیانگ مای و به مناسبت گرامیداشت یوبیله طلای اعلیحضرت پادشاه بهومیبول بزرگ ، بازپرداخت کند. هدف ارائه بهترین و ارزشمندترین چیز برای آموزش جامعه است که جاودانه است. این ارزشها و اعتقادات شامل نگرشی است که بخشیدن منجر به خوشبختی واقعی می شود ، با این ادعا که هیچ چیز ارزشمندتر از آموزش نیست. آموزش و پرورش فرد را به کمال می رساند. این یک کار بسیار ظریف و پیچیده است که به صبر ، فداکاری ، تعهد و پایداری نیاز دارد.

چنین مأموریتی چالش برانگیز توسط هیچ شخص خاصی انجام نمی شود اما باید از همکاری همه باشد ، شامل بنیانگذار ، مدیران ، اعضای هیئت علمی و کارکنان و از همه مهمتر ، والدین و دانش آموزان که هسته اصلی سازمان هستند. وظیفه دانشگاه توسعه فارغ التحصیلان واجد شرایط و مسئولیت پذیر در جامعه و تبدیل دانشگاه North-Chiang Mai به عنوان یک موسسه علمی برجسته به عنوان چشم انداز NCU است.

"دانشگاه North-Chiang Mai دانشگاه برتر علوم و فن آوری در شمال تایلند خواهد بود ، این یک مکان گرم برای یادگیری است. فارغ التحصیلان NCU باید در ICT قوی و در عمل مطابق با صداقت مهارت داشته باشند. "

دانشگاه North-Chiang Mai همچنین متعهد شده است که چهار مأموریت اصلی دانشگاه تایلند را انجام دهد: 1) آموزش دادن 2) تحقیق 3) خدمات دانشگاهی 4) حفاظت از فرهنگ و هنر

بر اصل صداقت ، کوشش و عدالت. و همچنین متعهد شده است كه تحت فلسفه اقتصاد كفایی HM King Bhumibol Adulyadej به جامعه تایلند خدمت كند ، كه منجر به تفكر منطقی اقتصاد كافی می شود ، و برای آمادگی جهان ایمنی برای محافظت از خود ایجاد می كند.

مکان ها

  • Nong Kaeo

    Nong Kaeo, تایلند

    سوالات