Keystone logo
Norwich University Online (Pearson)

Norwich University Online (Pearson)

Norwich University Online (Pearson)

مقدمه

شما می توانید یک مدرک کارشناسی ارشد آمریکایی را از دانشگاه نورویچ در دانشگاه نورویچ کسب کنید. با پنج برنامه تحصیلات عالی در مقطع کارشناسی ارشد و یک پلت فرم انعطاف پذیر آنلاین، رسیدن به اهداف حرفه ای شما آسان تر از همیشه است. مدرک خود را بدون خروج از خانه، با نورویچ، موسسه ای در ایالات متحده که تقریبا 200 سال از رهبران در حال توسعه است را دریافت کنید. در حدود 18 ماه شما می توانید یک مدرک کارشناسی ارشد ایالات متحده آمریکا را بدون خروج از خانه کسب کنید و مسئولیت های شخصی و حرفه ای خود را ادامه دهید. به عنوان یک دانشجوی در یکی از برنامه های فارغ التحصیل آنلاین نیویورک، شما ویژگی های مشترک در میان رهبران در هر رشته حرفه ای، یکپارچگی، اعتماد به نفس، وفاداری و افتخار از طریق طیف گسترده ای از فرصت هایی که شما را به راه هایی که شما هرگز تصور نمی توانم قدرت. با انتخاب یکی از برنامه های کارشناسی ارشد خود، حرفه خود را از طریق رایانه خود پیشرفته کنید:

 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
 • کارشناسی ارشد مهندسی عمران
 • استاد هنر در دیپلماسی
 • استاد هنر در روابط بین الملل
 • استاد علوم در امنیت اطلاعات

همه برنامه های آنلاین نورویچ برنامه های مربوطه، متمرکز شده و کلاس های تعاملی کوچک را ارائه می دهند. موسسه نورویچ و فارغ التحصیلان آن به عنوان موسسه ای که با نوآوری در آموزش و پرورش و آمادگی کسب و کار، دولت و رهبران کشور همراه است، همچنان به توسعه زیرساخت های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی کشور و جهان ادامه می دهد. پلت فرم یادگیری آنلاین دانشگاه نورویچ سطح بالایی از تعامل با دانشجویان و استادان را ارتقا می بخشد. کلاس ها در 16 دانش آموز محدود می شود تا جلسات عمیق و مکرر تعاملات یک به یک را تقویت کند. کیفیت بالا و انعطاف پذیری برنامه های آنلاین ما، دانش آموزان بسیار متعهد و با استعداد را از زمینه های مختلف حرفه ای و فرهنگی جذب می کند. به عنوان نتیجه، دانش آموزان اغلب از یکدیگر آموختند، همانطور که از استادان خود می آموزند و برنامه های ما را با تماس های ارزشمندی حرفه ای و دوستی ها می گذرانند. مزایای درجه های آنلاین نورویچ:

 • دوره کار به راحتی آنلاین است و می تواند در برنامه خود را از راحتی از خانه و یا دفتر خود را کامل است
 • هر ساله از چهار تاریخ شروع در دسترس انتخاب کنید: مارس، ژوئن، سپتامبر، دسامبر (به استثنای استاد مهندسی عمران که دارای دو تاریخ شروع در دسترس است: مارس و سپتامبر)
 • دریافت 24/7 پشتیبانی فنی، دسترسی به بیش از 100 پایگاه داده، 54000 متون الکترونیکی و هزاران کتاب و مجلات الکترونیکی و یک تیم پشتیبانی اختصاصی برای اطمینان از موفقیت شما در برنامه

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Northfield

  158 Harmon Drive, VT 05663, Northfield

  سوالات