Keystone logo
Ouachita Baptist University

Ouachita Baptist University

Ouachita Baptist University

مقدمه

Ouachita Baptist University یک جامعه یادگیری مسیح محور است. این دانشگاه با پذیرش سنت هنرهای لیبرال ، افراد را برای رشد مداوم فکری و معنوی ، زندگی با کار معنادار و تعامل مستدل با جهان آماده می کند.

اواچیتا به عنوان یک دانشگاه هنرهای لیبرال برجسته ، شهرت علمی زیادی کسب کرده است. همه اینها را با یک جامعه دانشگاهی گره خورده ترکیب کنید ، و شما یک محیطی دارید که دانش آموزان از نظر تحصیلی ، معنوی و شخصی رشد می کنند.

سال به سال ، اواچیتا در میان کالج های برتر کشور توسط نشریاتی مانند US News & World Report و Forbes رتبه بندی می شود. دانشجویان ما همچنین برای موفقیت هایی از تحقیقات علمی و مسابقات تجاری تا انتشارات دانشجویی و نمایش های موسیقی ، به رسمیت شناختن ایالتی و کشوری دست می یابند.

تحصیلات هنرهای لیبرال شما در اواچیتا نه تنها شما را در معرض زمینه ها و علایق مختلفی قرار می دهد بلکه شما را برای شروع یک حرفه معنادار یا موفقیت در مدرسه درجه یک آماده می کند. تجربیات کلاس خود را با تجارب تأثیرگذار مانند آزمایشگاه های عملی ، کارهای میدانی و کارآموزی تقویت خواهید کرد. اعضای هیئت علمی و کارکنان ما دری برای سرمایه گذاری حرفه ای ، معنوی و شخصی در شما باز می کنند.

ما در اواچیتا به عشق به خدا و عشق به یادگیری متعهد هستیم. این محیطی است که شما در هنگام ایجاد تمرکز مادام العمر در کمک به دیگران و ایجاد تغییر برای پادشاهی خدا ، به چالش خواهید کشید که آنچه را که باور دارید با دقت کشف و در آغوش بگیرید.

مکان ها

  • Arkadelphia

    Ouachita Street,410, 71998, Arkadelphia

    سوالات