Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Palm Beach State College

Palm Beach State College

Palm Beach State College

مقدمه

Pathway موفقیت در شهرستان پالم بیچ

درباره UsSince بیش از 80 سال پیش درهای خود را باز کرد ، Palm Beach State College در رشد و شکوفایی چشمگیر شهرستان پالم بیچ یک بازیگر مهم و مؤثر بوده است. فارغ التحصیلان ما - رهبران جامعه و مشاغل برای نسل ها - بر هر صنعت تأثیر گذاشته اند و امروز نیز به این کار ادامه می دهند.

در سال 1933 به عنوان اولین کالج عمومی جامعه فلوریدا تاسیس شد ، ایالت پالم بیچ از سه کلاس درس و 41 دانش آموز محلی به پنج پردیس و 48757 دانش آموز از بیش از 161 کشور جهان افزایش یافته است. PBSC یکی از تولید کنندگان برتر فارغ التحصیلان مقطع کاردانی در ایالات متحده ، مدرک لیسانس ، گواهینامه های حرفه ای ، آموزش شغلی و آموزش شرکتی و مداوم را نیز ارائه می دهد.

طی سالها ، Palm Beach State College ماموریت ، برنامه ها و اهداف خود را گسترش داده و به بزرگترین موسسه آموزش عالی در پالم بیچ کانتی و چهارمین بزرگترین (براساس FTE) از 28 دانشکده در سیستم کالج فلوریدا تبدیل شده است. هر ساله تعداد بیشتری از فارغ التحصیلان دبیرستانی شهرستان Palm Beach PBSC را نسبت به سایر موسسات انتخاب می کنند. دانش آموزان در مکان های دانشگاه در Lake Worth ، Boca Raton ، Palm Beach Gardens ، Belle Glade و Loxahatchee Groves ثبت نام می کنند ، همچنین دوره های آنلاین را می گذرانند.

مکان ها

  • Lake Worth

    South Congress Avenue,4200, 33461, Lake Worth

    سوالات