Keystone logo
© BIMM University
Point Blank Electronic Music School

Point Blank Electronic Music School

Point Blank Electronic Music School

مقدمه

نقطه خالی مدرسه موسیقی الکترونیک

بررسی اجمالی در لندن در '94 تاسیس و بهترین موسیقی تولید و دی جی مدرسه جهان توسط خوانندگان DJ مجله رای دادند، نقطه ای خالی فرایند خلاقیت از ساخت موسیقی در بالاترین سطح می آموزد. با استفاده از مدرسان متخصص، دولت از هنر و امکانات و مجوز رسمی شناخته شده بین المللی، بسیاری از فارغ التحصیلان موفق از طریق درهای خود را از جمله Claude VonStroke به، گلدی، نیکول Moudaber، تونی، AlunaGeorge، پاتریک شکوه، جما Cairney، Monki، فلیکس Jaehn گذشت - این فهرست ادامه دارد ...

مدرسه در لندن و لس آنجلس بر اساس، و نیز ارائه می دهد دوره های آنلاین نوآورانه. پردیس لندن در Shoreditch دوره موسیقی، مهندسی صدا، کسب و کار موسیقی، آواز خواندن، رادیو تولید و دوره های DJ - همه توسط حرفه ای بسیار با تجربه از هر منطقه از صنعت موسیقی، از جمله تولید کنندگان موسیقی و ترانه سرایان فعال گرمی برنده جایزه تدریس می شود.

مدرسان همه کارشناسان صنعت موسیقی هستند و با هنرمندانی مانند کار فارل ویلیامز, حمله گسترده, باب مارلی و دپش. دانش آموزان در دولت از هنر، استودیوهای که آنها دسترسی نامحدود به یاد بگیرند. این شامل 48 کانال SSL دوگانگی دلتا و میز Audient، آخرین تجهیزات از ابزار بومی و پایونیر و خیلی بیشتر.

نقطه خالی ارائه می دهد HE و درجه دوره. لیسانس (لیسانس) در تولید موسیقی و مهندسی صدا در دسترس برای تحصیل در لندن است، در حالی که CertHE و دوره DipHE به صورت آنلاین از طریق آموزش از راه دور، همه معتبر توسط دانشگاه میدلسکس انجام شده است.

این مدرسه دارای دانش آموزان از سراسر جهان تحصیل با آنها، از جمله ایالات متحده، هند، فرانسه، اسپانیا، برزیل، آفریقا و استرالیا می باشد. دوره های آنلاین نیز این معنی است که دانش آموزان می توانند مدرک شناخته شده در حالی که مطالعه از هر نقطه در جهان دست پیدا کند.

 1. چشم انداز شغلی نقطه ای خالی باعث استفاده کامل از لینک های عالی خود را با صنعت موسیقی. از طریق دانش آموزان اتصالات مدرسه دست آوردن دسترسی به کارآموزی و کار در سازمان بین المللی شناخته شده از جمله پناهنده شده، جهانی، بی بی سی، شستشو، NTS، بیصدا کردن و بسیاری دیگر. در دوره های رادیو نقطه ای خالی است آن را معمول برای 100٪ از یک کلاس برای پیدا کردن کار در صنعت. دانش آموزان در رفته برای پیدا کردن کار در بی بی سی، بوسه، شستشو و حتی شروع به ایستگاه خود را، مانند رادار رادیو. برچسب رکورد در خانه است آیتونز، Spotify، یوتیوب، BEATPORT و بیشتر توزیع شده، با دانش آموزان قادر به ارائه آهنگ های خود را برای آزادی صورتی که مایل. دانشجویان همچنین می توانند کار خود را ارتقا در کانال یوتیوب مدرسه و شبکه های اجتماعی به بیش از 1.5 میلیون نفر از طرفداران را پیدا رئیس جمهور سوابق جهانی می گوید، "جهانی پشتیبانی از چه نقطه ای خالی در حال انجام است و خوشحال به ارائه مسیرهای پیشرفت برای دانش آموزانی که نشان دادن استعداد واقعی و عزم و اراده است."
 2. البته و استادان نقطه شرکای خالی با دانشگاه میدلسکس به اعتبار دوره کارشناسی خود را در لندن و همچنین مدارک آموزش عالی خود را که به صورت آنلاین تحویل داده است. برنامه های نقطه خالی است تعلق می گیرد و با کیفیت تضمین شده توسط دانشگاه میدلسکس. همه دانشجویان مشغول به تحصیل دوره کارشناسی در لندن دسترسی به دولت استودیو هنر که آنها دسترسی نامحدود به داشته باشد. این شامل SSL دوگانگی دلتا، Audient 48 کانال، TLAudio و ارام مخلوط کردن میز و خیلی بیشتر. آنلاین CERT / DipHe معادل یک یا دو سال یک مدرک افتخاری است. دانش آموزان شانس برای به دست آوردن دست به دست در تجربه در صنعت موسیقی در حالی که به دست آوردن یک مدرک شناخته شده است. اعتبارات به دست آمده از اتمام موفقیت آمیز دوره ها توسط HE موسسات در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده - اجازه می دهد دانش آموزان به پیشرفت بر روی آخرین سال یک مدرک افتخاری. دانشجویان همچنین می توانید با استفاده از مدرسان متخصص، امکانات برجسته و دست عملی نقطه ای خالی در سبک از آموزش بدون در نظر گرفتن مسیر علمی را. شما هنوز هم در نقطه خانه دیپلم خالی در تکمیل موفقیت آمیز این دوره دست یابد.
 3. دانشگاه امکانات نقطه ای خالی تنها مدرسه در انگلستان با 48 کانال SSL دوگانگی دلتا SuperAnalogue ™ کنسول است. امکانات ویژگی های 12 استودیو های حرفه ای که در آن شما را مطالعه، و همچنین 5 استودیوهای تمرین های اضافی با انواع تجهیزات ضبط که دانش آموزان می توانند به کتاب در خارج از ساعات مطالعه به کار بر روی موسیقی خود را. منطقه مرکزی نیز تضمین می کند که دانش آموزان می توانند با کسانی که در خارج از کلاس های فوری خود را شبکه، امکان تولید موسیقی، رادیو و دانش آموزان آواز می توانید در سایت به منافع متقابل همکاری می کنند. دی جی استودیو توسط پایونیر DJ با آخرین تجهیزات از جمله CDJ2000nxs، DJM2000nxs، کنترل DDJ-SX، turntables و PLX-1000 و خیلی بیشتر حمایت شده است. زندگی دانشجویان مهندسی صدا گرفتن دست در تجربه کار بر روی پنج نشان می دهد زندگی می کنند در انواع سالن لندن و همچنین به دست آوردن تجربه عملی در O2 آکادمی اسلینگتون است. شما می توانید یک تور عکس در اینجا (اضافه کردن لینک به تور عکس) را 4. زندگی شهرستان بر اساس در Hoxton، نقطه های خالی در مرکز ران شرق لندن است. بسیاری از ضبط و مد مغازه ها مستقل به علاوه باشگاه ها، بارها، کافه ها و صحنه پر رونق موسیقی زنده وجود دارد. نزدیکترین ایستگاه متروی Hoxton است در حالی که قدیمی خیابان یک پیاده روی 10 دقیقه با قابلیت اتصال به حمل و نقل عالی.
 4. دانشجویی حمایت از نقطه های خالی یک عضو تعیین شده از کارکنان برای کمک به دانشجویان حمایت در پیدا کردن محل اقامت، ارائه مدارک و اتصال دانش آموزان قبل از یک دوره.
 5. شرایط ورود این دوره مدرک معمولا نیاز به 160 امتیاز UCAS و یا تجربه معادل آن.

موسیقی تولید و صدا زنده مهندسی دیپلم نیاز به 4 GCSE عبور در حداقل درجه C (موسیقی و انگلیسی ترجیح).

برای رادیو پخش دیپلم، حداقل شرایط ورود طبیعی است 1 'A' سطح و ریاضی و زبان انگلیسی دیپلم در درجه 'C' یا بالاتر.

مکان ها

 • London

  London, بریتانیا

 • Los Angeles

  Los Angeles, آمریکا

  سوالات