Keystone logo
Peru State College

Peru State College

Peru State College

مقدمه

تاریخچه پرو خارجه

"پردیس یک هزار اوکس،" پرو خارجه عضو نبراسکا ایالت باغ است، در تپه های جنوب شرقی تاریخی نبراسکا در رودخانه میسوری واقع شده است. کالج ارائه می دهد ترکیبی نوآورانه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد کلاس درس برنامه های آنلاین و سنتی، از جمله درجه کارشناسی ارشد آنلاین در آموزش و پرورش و مدیریت سازمانی. اولین کالج نبراسکا، در سال 1867 به عنوان یک مدرسه تربیت معلم با یک ساخت و ساز و 60 دانش آموز تاسیس شده است در طول قرن و نیم گذشته به یک موسسه دولت از هنر ارائه متنوع، برنامه های آموزشی چند وجهی به حدود 2400 دانش آموزان تبدیل شده است. پرو دولت مدت طولانی است که سرچشمه رهبری، یک منبع ارزشمند برای جوامع و کسب و کار، و یک منبع از فارغ التحصیلان انجام شناخته شده برای آموزش عالی و صلاحیت حرفه ای بوده است. کالج حمایت قابل توجهی از ایالت نبراسکا، با بیش از 50 میلیون $ از پروژه های نوسازی دانشگاه بودجه در دهه گذشته بوده است. در حالی که ما دانش آموزان خدمت در سراسر جهان، پرو دولت تعهد خاص برای خدمت به ساکنان و نیازهای جامعه نبراسکا جنوب شرقی از طریق آموزش، پژوهش و برنامه های خدمات عمومی حفظ کرده است.

ماموریت

در آموزش فرد به نفع جامعه، پرو دولت پرورش ظرفیت و تمایل برای یادگیری مادام العمر از طریق ایجاد تحقیق مستقل و ترویج ارزش دانش و کشف. از طریق برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد نوآورانه، اولین کالج نبراسکا تعهد خود را به ساخت یک سهمی مهم در آینده منطقه و دولت همچنان ادامه دارد. چشم انداز پرو دولت خواهد بود دانشکده انتخاب پرورش تعالی و دانش آموزان از طریق تعامل در یک فرهنگ است که به ترویج پرس و جو، کشف و نوآوری است.

ارزش

مشارکت آموزشی رویکرد فعال به آموزش و یادگیری که تنوع دانش آموزان در نظر گرفته و یک فرهنگ از مالکیت، ورود و رهبری ایجاد شده است. این سبب همه دانش آموزان و کارکنان به اتصال شخصا با تجربه آموزشی، دیگران و جامعه را با ایجاد فرصت برای دخالت مستقیم در یادگیری است. مربیان درگیر و زبان آموزان به دنبال درک و احترام دیدگاه های چندگانه در جستجو برای راه حل برای مشکلات طریق پرس و جو و تحقیق. این فرایند را تسهیل کشف ایده های جدید و شیوه های بهتر. این کشفیات، همراه با انعکاس مستمر و تعهد به خدمات، ترویج فرهنگ نوآوری و در نتیجه تغییر مترقی است که به نفع جامعه است.

اهداف

پرو دولت به دنبال القای دانش آموزان ما:

 • مهارت های ارتباطی موثر،
 • کامپیوتر و سواد اطلاعاتی؛
 • تفکر انتقادی مستقل و ظرفیت فکری برای تغییر؛
 • آماده سازی به فرض نقش رهبری اجتماعی و مدنی؛
 • توانایی به دنبال فکری، اخلاقی، زیبا و جسمی زندگی با ارزش است.

عضویت و اعتباربخشی

پرو دولت توسط کمیسیون آموزش عالی معتبر. این کالج توسط سازمان از سال 1915 معتبر است. در سال 2012، پرو دولت ادامه مجوز رسمی برای 10 سال آینده از کمیسیون آموزش عالی دریافت کرد. کالج دریافت بهترین نتیجه ارزیابی ممکن است، با هیچ پیگیری بازدیدکننده داشته است یا گزارش های دیگر مورد نیاز، قرار دادن آن در یک گروه نخبه از موسسات در منطقه است. پرو کشوری است ادامه مجوز رسمی توسط شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم. عضویت کامل در انجمن آمریکایی کالج برای آموزش و پرورش معلم و شورای آمریکایی در آموزش و پرورش داشت. کالج همچنین عضو منشور شورای نبراسکا در آموزش و پرورش معلم است. پرو دولت یک نهاد های عضو سیستم کالج نبراسکا دولت است.

دانشجویان بین المللی:

باید نیازهای زبان انگلیسی

شواهدی از مهارت در زبان انگلیسی ارائه می کنند. A: شما باید اثبات مهارت در زبان انگلیسی در یکی از راه های زیر را ارائه. آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (تافل) 550 با بخش نمره کمتر از 56 (مبتنی بر کاغذ) 79/80 (مبتنی بر اینترنت) 213 با بخش نمره کمتر از 22 (مبتنی بر کامپیوتر) ب. English3 - حداقل نمره 72 ج. سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی زبان (IELTS) حداقل نمره 6.5 D. SAT SAT حداقل: خواندن 440، انگلیسی

پذیرش ها

مکان ها

 • Peru

  Peru State College 600 Hoyt St, NE 68421, Peru

 • USA Online

  USA Online, آمریکا

  سوالات