Keystone logo
Plymouth State University

Plymouth State University

Plymouth State University

مقدمه

دانشگاه ایالتی پلیموت یک دانشگاه جامع منطقه ای ارائه غنی، محیط یادگیری دانش آموز متمرکز با ثبت نام حدود 4300 در مقطع کارشناسی و در حدود 3000 دانش آموزان فارغ التحصیل شده است. پردیس 170 هکتاری ارائه می دهد یک نگاه کلاسیک جدید انگلستان همراه با امکانات تا به روز از جمله کتابخانه LAMSON و آموزش های مشترک؛ مرکز علوم بوید؛ Langdon طراحی وودز، یک گواهی LEED، سالن محل اقامت محیط زیست آگاه؛ و جدیدترین علاوه بر PSU، یک مرکز خوش آمدید و یخ آرنا.

در سال 1871 به عنوان یک مدرسه تربیت معلم تاسیس شد، دانشگاه ایالتی پلیموت بخشی از سیستم دانشگاه نیوهمپشایر و معتبر توسط انجمن جدید انگلستان از مدارس و کالج است.

واقع در مرکز ایالت نیوهمپشایر در دروازه به کوههای سفید و دریاچه های استان در شهر عجیب و جالب از پلیموت، PSU در عرض چند دقیقه از اسکی، دریاچه ها، و پارک و تنها دو ساعت از بوستون است.

آمار PSU

تاریخچه

در سال 1871 به عنوان یک مدرسه تربیت معلم تاسیس بخشی از سیستم دانشگاه نیوهمپشایر برنامه های تحصیلات تکمیلی در سال 1948 آغاز شد

مشخصات دانشجو

4105 دانشجو در مقطع کارشناسی 2088 دانش آموزان پسر 2017 دانش آموزان دختر 1346 دانش آموزان سال اول 20 میانگین سن دانش آموز 2130 دانش آموزان فارغ التحصیل

مشخصات دانشکده

193 استادان و مدرسان 84٪ نگه دکترا و یا درجه ترمینال در این زمینه خود 16: 1 نسبت دانشجو به استاد در دانشکده (شامل UG & GR)

شهریه کارشناسی (2014 - 2015)

در دولت: 10،700 $ خارج از دولت: 18،780 $

پردیس مشخصات

معتبر توسط انجمن جدید انگلستان از مدارس و کالج 52 رشته در مقطع کارشناسی و 60+ افراد زیر سن قانونی در مقطع کارشناسی برنامه های مدرک و صدور گواهینامه بیش از 75 فارغ التحصیل در هنر، علوم، کسب و کار، و آموزش و پرورش. برنامه های مدرک شامل کارشناسی ارشد هنر، کارشناسی ارشد هنر در آموزش، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، کارشناسی ارشد آموزش و پرورش، کارشناسی ارشد، گواهی تحصیلات تکمیلی پیشرفته، و دکتر در آموزش و پرورش 21 تعداد دانشآموزان در مقطع کارشناسی 345،000+ جلد در کتابخانه ما 80+ باشگاه ها و سازمان های دانشجویی NCAA بخش سوم - 24 تیم های ورزشی مدرسه رنگ: سبز و سفید طلسم مدرسه: پلنگ 170 جریب و 47 ساختمان

تاریخچه

دانشگاه ایالتی Plymouth از هولمز پلیموت آکادمی، که قدمت آن به 1808 به عنوان یک نهاد پیشگام برای آموزش معلمان تبدیل شده است. همانطور که در اوایل سال 1836، کشیش چارلز بروکس قبل از قوه مقننه نیوهمپشایر و در سراسر کشور در مورد این موضوع از مدارس عادی سخنرانی. "عملی برای ایجاد و مدیریت یک مدرسه عادی دولت برای آموزش بهتر از معلمان" در سال 1870 به تصویب رسید.

هیئت امنا در سال 1871 واقع دولت مدرسه عادی نیوهمپشایر در Plymouth؛ شهر پلیموت هولمز پلیموت آکادمی و حمایت های دیگر به مدرسه جدید ارائه شده است. در سال 1874، حداقل 20 سال قبل از سیستم در هر مدرسه عادی دیگر در این کشور انجام شد، کلاس بالا و مدارس پلیموت به عنوان مدارس آموزش تحت نظارت مدرسه عادی سازمان داده بودند. ساختمان مدرسه جدید (دور هال) و یک خوابگاه جدید در سال 1890 ساخته شد.

در سال 1911، دکتر ارنست L. نقره ای، با تجربه به عنوان یک سرپرست مدارس و به عنوان اصلی آکادمی پینکرتون، شروع یک دولت که 35 سال از مدرسه، که دیدم مدرسه رشد به بلوغ، هر دو حرفه ای و جسمی. ملک الشعرا رابرت فراست، که در دور سالن تدریس و در محوطه دانشگاه از سال 1911 از طریق 1912 زندگی می کردند، دکتر نوشت نقره ای به مناسبت سالگرد 75 موسسه و سال 35 از دکتر ریاست جمهوری و نقره ای در سال 1946: "همه ما مدیون آقای نقره ای بدهی به قدردانی برای راه بزرگ و لیبرال او فردیت ما هر دو به عنوان معلمان و دانش آموزان تحت او را تشویق. من به Plymouth رفت و با او وقتی که او در انتخابات ریاست جمهوری خود را آغاز کرد و من علاقه دوستانه در کل از 35 سال دولت غیر منتظره ای طولانی خود را نگه داشته اند. آن را گرم قلب با اطمینان به نگاه در در هر چیزی که همچنان ادامه دارد به طوری که موفقیت در این جهان از تکه های شکسته. "در سال 1927، شورای آمریکایی از معلم کالج ارزیابی پلیموت مدرسه عادی و دارای رتبه درجه یک کالج معلمان یک امتیاز از آن برگزار شده است تا بحال. در سال 1939، قوه مقننه دولت ایالت نیوهمپشایر به طور رسمی با افزایش قد نهاد با تغییر طراحی خود را به معلمان کالج پلیموت به رسمیت شناخته شده و در سال 1963، به Plymouth کالج دولت از سیستم دانشگاه نیوهمپشایر. در سال 1948، کالج نخست درجه کارشناسی ارشد خود را ارائه شده است. در سال 2003، مجلس ایالتی نام این نهاد در دانشگاه ایالتی پلیموت در به رسمیت شناختن دامنه و عمق برنامه نویسی خود را تغییر.

امروز، دانشگاه ایالتی پلیموت یک دانشگاه جامع منطقه ای ارائه غنی، محیط یادگیری دانش آموز متمرکز برای کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دانش آموزان غیر سنتی است. PSU ارائه می دهد 50 رشته در مقطع کارشناسی و 70 افراد زیر سن قانونی. علاوه بر برنامه های برجسته در آموزش و پرورش، کسب و کار، علوم انسانی، هنر و علوم طبیعی و اجتماعی؛ مراکز و موسسات برای هواشناسی، محیط زیست، مطالعات نیوهمشایر، و مشارکت روستایی برنامه های توسعه مشخصه هستند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Plymouth

    17 High Street, , Plymouth

سوالات