Keystone logo
Prague School of Creative Communication

Prague School of Creative Communication

Prague School of Creative Communication

مقدمه

Prague School of Creative Communication یک کالج خصوصی است که شما را کاملاً برای یک حرفه در تمام زمینه های صنایع خلاق آماده می کند. برنامه های تحصیلی / تخصص های ما بازاریابی خلاق و ارتباطات (بازاریابی دیجیتال و ارتباطات، بازاریابی خلاق، مدیریت در صنعت خلاق)، نوشتن خلاق (هنرهای ادبی، نوشتن تجاری در رسانه)، و هنرهای تجسمی (عکاسی و هنرهای سمعی و بصری، انیمیشن و جلوه های بصری، طراحی گرافیک و رسانه) به عملکرد عملی آژانس های تبلیغاتی، استودیوهای گرافیک، شرکت های انتشاراتی و موسسات رسانه ای مرتبط است. در طول تحصیل، شما بر روی سفارشات واقعی کار خواهید کرد.

و چه چیزی Prague School of Creative Communication از سایر کالج‌ها و دانشگاه‌های چک متمایز می‌کند؟ ما یک موسسه در سطح جهانی هستیم! ما از مدل مدارس اسکاندیناوی و بریتانیا الهام گرفته ایم، بنابراین شما نه تنها دانش و مهارت را در طول تحصیل خود کسب خواهید کرد، بلکه تجربه و ارتباطاتی را نیز کسب خواهید کرد که تضمینی برای موفقیت در یافتن شغل در رشته انتخابی شما است. تحت راهنمایی متخصصان باتجربه، ترانه سرا، روزنامه نگار، کارمند روابط عمومی، ناظم، طراح گرافیک، عکاس، فیلمساز، انیماتور، هنرمندان جلوه های ویژه یا بصری خواهید شد. فارغ التحصیل Prague School of Creative Communication حرفه ای است که به مهارت خود، فن آوری مدرن و خود تبلیغی تسلط دارد.

Prague School of Creative Communication مبتنی بر سنت است. در زمینه هنرهای تجسمی و تبلیغاتی، ما بر اساس میراث مدرسه، مایکل، که در سال 1994 توسط نویسنده و خالق تبلیغات Zdeněk Štěpánek تأسیس شد، ساخته ایم. در رشته نویسندگی خلاق، ما از تجربه معلمان آکادمی ادبی سابق Josef Škvorecký بهره می بریم - ما در حال حاضر تنها کالج در جمهوری چک هستیم که آموزش مداوم در زمینه نویسندگی خلاق ارائه می دهیم.

ما آماده ایم تا شما را برای موفقیت آماده کنیم!

 • این برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود و یک دوره بین المللی است که از دانشجویانی که علاقه مند به دنبال کردن حرفه ای در صنعت خلاق هستند استقبال می کند.
 • PSCC با الهام از سنت‌های آکادمیک بین‌المللی بریتانیا و اسکاندیناوی، مدرسه خواهر همتای چک خود، دانشگاه ارتباطات خلاق (VŠKK) است. آنها هر دو در یک ساختمان قرار دارند و به دانشجویان بین المللی فرصت ملاقات با دانشجویان محلی را می دهند.
 • اساتید مجرب با تجربه قابل توجه در زمینه خود محیطی حرفه ای را فراهم می کنند که در آن دانشجویان قادر به کسب دانش و تکامل مهارت های خود هستند.
 • PSCC مفتخر است به دانش آموزان فرصتی برای نشان دادن پتانسیل خود در پروژه های تجاری زنده. دانش و مهارت های آنها را می توان از طریق آژانس خلاق که بخشی از مدرسه است در کارهای عملی به کار برد.

در طول مدتی که در Prague School of Creative Communication هستید، این فرصت را خواهید داشت که دانش و مهارت های خود را در رشته های مختلف خلاقانه توسعه دهید، اما در عین حال این فرصت را خواهید داشت که این مهارت ها را در طول تحصیل خود با تکالیف و پروژه های خاص به کار ببرید. برای اینکه شما را برای این کار آماده کنند، مربیان شما در مورد روندهای فعلی در ارتباطات بازاریابی به شما آموزش می دهند و به شما فرصتی می دهند تا در کمپین های تبلیغاتی کار کنید. این تمرین در PSCC استفاده می شود تا شما را تشویق کند تا مهارت های تفکر خلاق بیشتری را توسعه دهید و از آنها به نفع خود در ارتباطات، چه در رسانه ها و پلتفرم های آنلاین و چه آفلاین استفاده کنید. این دوره همچنین رشته های علوم اجتماعی را پوشش می دهد و به شما در تسلط بر ابزارهای ارتباطی کمک می کند، که شما را برای آینده شغلی خود مجهز می کند. دوره ما به گونه ای شکل گرفته است که اطمینان حاصل شود که به عنوان یک فارغ التحصیل کاملاً برای یک موقعیت خلاقانه یا مدیریتی آینده آماده خواهید شد. PSCC همچنین اطمینان حاصل می کند که سطح انگلیسی همه دانش آموزان ما در سطح تجاری مناسبی است و از فرصت قرار گرفتن در شرکت های چند ملیتی اطمینان حاصل می کند.

تاکید اصلی دوره ما بر روی رشته های خلاق (شرکت در پروژه های مشتری در زمینه ساخت مفاهیم خلاقانه) و تفکر خلاق است. ما به همان اندازه آگاه هستیم که یک فرد بسیار خلاق باید درک اساسی از برنامه ریزی و ارزش مالی کار خود داشته باشد. Prague School of Creative Communication مصمم است به همه دانش‌آموزان خود اعتماد به‌نفس در رشته خود و شروعی محکم برای حرفه خود در صنعت خلاق بدهد.

مهارت هایی که دنبال می کنیم:

 • همکاری فعال
 • تسلط بر ابزارهای بازاریابی
 • آشنایی با مکانیسم های تفکر خلاق
 • تجربه عملی

اشتغال پذیری شغلی:

 • کارگردان خلاق
 • کارگردان هنری
 • کپی رایتر
 • طراح گرافیک

ویژگی های پردیس

در Prague School of Advertising ، انواع اتاق ها وجود دارد. از طریق استودیو، کلاس های درس کامپیوتر، کتابخانه به مکان های طراحی شده برای دانش آموزان. علاوه بر این، مدرسه ما همچنین فضایی برای سخنرانی ها، کنفرانس ها، کارگاه ها و سمینارها ارائه می دهد. اتاق های فوق مجهز به تکنولوژی مدرن هستند. استودیوها شامل تجهیزاتی هستند که از جمله برای عکاسی اقتباس شده اند. این کتابخانه سرشار از انواع سبک ها و ژانرهای ادبی است. کلاس ها فضای کافی را برای همه تضمین می کنند. فضاهای دانشجویی مجهز به نیمکت، فوتبال روی میز و هر چیزی است که دانشجویان برای استراحت در بین سخنرانی ها به دنبال آن هستند. بخشی از مدرسه نیز کافه Domeček است، جایی که دانش آموزان می توانند با یک ناهار مقوی یا یک میان وعده سبک خود را تقویت کنند. قهوه خوب تضمین شده است.

  پذیرش ها

  شرایط پذیرش:

  1. گواهی پایان تحصیلات متوسطه.
  2. دانشگاه های چک عموماً از دانشجویان می خواهند که مطالعات قبلی خود را توسط مقامات چک به رسمیت شناخته شوند. فرآیند شناسایی مطالعات قبلی "نوسترفیکاسه" نامیده می شود.
  3. مصاحبه ورودی (جلسه زوم یا در صورت امکان حضوری).
  4. برای پذیرش در PSA، هزینه تحصیل نیز الزامی است. شهریه پایه 2790 یورو است.

  مکان ها

  • Prague

   Na Pankráci 420/54, 140 00, Prague

   سوالات