Keystone logo
Pratt Institute

Pratt Institute

Pratt Institute

مقدمه

Pratt Institute به رهبران خلاق فردا دانش و تجربه را برای ساختن دنیایی بهتر ارائه می دهد.

پرت یک کالج با رتبه برتر با فرصت هایی در هنر، طراحی، معماری، هنرها و علوم آزاد و مطالعات اطلاعاتی، نزدیک به 50 برنامه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

تأثیر مؤسسه فراتر از پردیس مسکونی 25 هکتاری آن در بروکلین به امکانات پیشرفته در سراسر ناحیه، یک ساختمان برجسته و گالری عمومی در منهتن، و همچنین یک پردیس توسعه، کالج هنر و طراحی PrattMWP در یوتیکا، نیویورک گسترش می‌یابد. پرات از زمان تأسیس خود در سال 1887، تنوع و شمول را در اولویت قرار داده است، و از دانشجویان از همه اقشار استقبال می‌کند و در عین حال Pathways برای محیط‌های کاری و مشاغل عادلانه‌تر توسعه داده و حفظ می‌کند.

امروزه، پرت و هیئت علمی استثنایی آن به خود می بالند که از نظر آکادمیک عالی هستند و همچنین با یادگیری حضوری و آنلاین سازگار هستند. دانشجویان پرت بخشی از یک آموزش مشارکتی، بین رشته ای، مبتنی بر تحقیق و تحقیق هستند که آنها را برای موفقیت در زمینه های خلاقانه و تمرین حرفه ای با هدف کمک به جهانی عادلانه تر و پایدارتر آماده می کند. پرت با تعهدی دیرینه به جوامع نیویورک، به صورت محلی از طریق مرکز توسعه اجتماعی پرت برای کار برای شهر عادلانه‌تر شریک می‌شود. این موسسه همچنین برنامه های متنوعی را برای دانشجویان محلی پیش دانشگاهی و آموزش مداوم در مرکز هنر، طراحی و مشارکت اجتماعی K-12 و مدرسه مطالعات مداوم و حرفه ای ارائه می دهد.

ارزش تحصیلات پرات در مشاغل متنوع و پر رونق فارغ التحصیلان آن مشهود است، جایی که طرح ها، هنر، کار و محیط آنها دنیای ما را دوباره تجسم کرده است. در بیش از 75 کشور در سراسر جهان، 61000 فارغ التحصیل پرات در حال پیشرفت اقتصاد خلاق هستند و از طریق کار و تحقیقات قابل توجه خود تأثیر مثبتی بر جای می گذارند.

مکان ها

  • New York

    200 Willoughby Avenue Brooklyn, 11205, New York

  • New York

    144 West 14th Street, 10011, New York

    سوالات