Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Paul Smith's College

Paul Smith's College

Paul Smith's College

مقدمه

که آن را به کالج برش کوکی می آید، پل اسمیت هیچ چیز به جز است. در واقع، ما تنها کالج 4 سال در داخل مرزهای از Adirondack "برای همیشه وحشی" در جهان مشهور است.

دانش آموزان در تجربه کالج پل اسمیت یک دست در آموزش و پرورش است که ترکیبی از آموزش حرفه ای ثابت با اکتشاف معنی دار از خود، جامعه و زمین:

  • اگر شما یک عمده جنگل، شما نقش مهمی در مدیریت پایدار اموال 14000 هکتاری کالج بازی
  • اگر شما یک عمده ماهیان و حیات وحش علم هستید، به شما خواهد آموخت به برچسب و پیگیری گونه های مختلف
  • اگر شما یک کسب و کار کارآفرینی مطالعات عمده هستید، شما یک طرح کسب و کار کار برای یک عملیات محلی ارسال

زندگی و یادگیری در اینجا نیاز به یک نوع خاص از دانش آموز - کسی که فراوانی از چشم انداز طبیعی ما ارزش قائل است و پذیرای روح ما را از خلاق اعتماد به نفس. ما خودمان را Smitties پاسخ. برای تلفن های موبایل مانند شما؟ بیا حرف بزنیم!

ماموریت ما

پل اسمیت است بر خلاف هر کالج در امریکا است. محل ما و میراث تاریخی ارائه به دانش آموزان فرصت بی نظیر برای دست در یادگیری در زمینه های حفاظت از محیط زیست، مدیریت جنگل، مهمان نوازی و بیشتر. روش منحصر به فرد ما این است که به ترکیب یادگیری تجربی و سنتی، با استفاده از کلاس درس به عنوان یک نقطه شروع برای کار میدانی، تحقیقات آزمایشگاهی، کارآموزی و بر روی کار را تجربه کنند.

در نتیجه، فارغ التحصیلان کالج پل اسمیت با پس زمینه های علمی، اعتماد به نفس و در دنیای واقعی تجربه جامد ترک به رشد در زمینه های انتخابی خود.

بیانیه ماموریت

کالج پل اسمیت به طور فعال آموزش دانش آموزان برای تبدیل شدن به شهروندان با ترکیب تجربی و آموزش سنتی از طریق تعهد ما به کشف، نظم و انضباط و خلاقیت. جامعه دانشگاهی ما پل اسمیت، ساکن در پارک Adirondack، ترویج پایداری اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی است.

چرا پل اسمیت؟ آن را در مورد تجربه

در اینجا فرمول است: دانشگاهیان ما + دانشکده ما + محل ما = یک تجربه کالج شما نمی توانید از هر جای دیگر.

با حدود 900 دانش آموز پل اسمیت یک تنگ گره، حمایت کننده و وجدان "سبز" کالج است. ما ارائه می دهیم 17 کارشناسی و هفت برنامه کاردانی میباشد.

از دانشگاه به حرفه

نه نفر از ده Smitties - این چیزی است که ما فارغ التحصیلان پل اسمیت پاسخ - زمین یک کار و یا رفتن به مدرسه گراد ظرف شش ماه از فارغ التحصیلی. فارغ التحصیلان ما شامل سیاستگذاران محیط زیست، کارآفرینان کامیون مواد غذایی، پارک رنجرز، مدیران و آمد مکرر، و فورچون 500 مدیران اجرائی.

زندگی در Adirondacks

آنها ما را در کالج از Adirondack برای هیچ چیز تماس بگیرید. دانشگاه ما این است که در داخل شش میلیون هکتاری پارک Adirondack واقع شده است - و هنگامی که شما در اینجا زندگی می کنند، شما تبدیل به یک Adirondacker. ما یک تیم جنگلبانان و یک قهرمانی تیم snowshoeing و. و هر فوریه، شما با هزاران نفر از Adirondackers همکار در Saranac دریاچه برای جشن طولانیترین کارناوال زمستانی سواحل شرق. در آب و هوای گرم، قرض یکی از باد کردن کیکس کالج، پیاده روی مایل از مسیرهای در آستان شما، و یا مقابله به دانشگاه البته طناب بالا. در فصل زمستان، شما می توانید از دیوار دانشگاه نوردی سرپوشیده ضربه و اسکی المپیک اجرا می شود در Whiteface کوه تنها 30 دقیقه تا جاده.

تجربه پل اسمیت چه کاری می تواند برای شما؟

بیایید خودتان ببینید. ویزیت به دانشگاه و یا صحبت کردن با یک مسئول پذیرش با تماس (800) 421-2605 و یا ایمیل با ما در [email protected].

مکان ها

  • Paul Smiths

    New York 30,7777, 12970, Paul Smiths

    سوالات