Keystone logo
Purdue University Fort Wayne

Purdue University Fort Wayne

Purdue University Fort Wayne

مقدمه

Purdue University Fort Wayne در دومین شهر بزرگ ایندیانا واقع شده است و تجربه یک دانشگاه سنتی را در یک محیط پر رونق در کلان شهرها دارد. به عنوان بخشی از سیستم محترم دانشگاه پوردو ، دانشجویان از یکی از معتبرترین و معتبرترین مارک های آموزش عالی ، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد دریافت می کنند.

این دانشگاه که تقریباً 600 هکتار زمین زیبا در سواحل رودخانه سنت جوزف را تشکیل می دهد ، حضور چشمگیری در منطقه دارد و دارای یک دانشگاه مدرن است که شامل کلاس های مجهز ، آزمایشگاه های تحقیقاتی چشمگیر ، خانه دانشجویان درجه یک ، رستوران های معروف و خرده فروشی است. ، و دعوت از فضاهای تجمع این پردیس به عنوان کانون فرهنگ و سرگرمی برای منطقه فعالیت می کند و سالانه هزاران سخنرانی ، نمایش موسیقی ، تولیدات نمایشی ، نمایشگاه های هنری و رویدادهای ورزشی ارائه می دهد.

با بیش از 8000 دانشجو و بیش از 300 عضو هیئت علمی تمام وقت ، Purdue Fort Wayne کاملاً اندازه ای دارد که کلاسهای کوچک و توجه فردی را ارائه می دهد ، اما به اندازه کافی بزرگ است که می تواند تمام ویژگی های یک دانشگاه تحقیقاتی بزرگ را داشته باشد. دانشجویان این فرصت را دارند که در کنار استادان برای مقابله با چالش های دنیای واقعی از طریق تحقیقات پیشگامانه ، ایجاد بورس تحصیلی جدید هیجان انگیز و کشف جنبه های جدید بیان خلاقانه کار کنند.

دانشجویان از سراسر کشور می آیند - و به طور فزاینده ای از سراسر جهان - برای انتخاب رشته های کالج علوم و هنرها. دانشکده مهندسی ، فناوری و علوم کامپیوتر ؛ دانشکده هنرهای تجسمی و نمایشی ؛ دانشکده مطالعات حرفه ای ؛ دانشکده تجارت Doermer ؛ دانشکده موسیقی ؛ دانشکده آموزش و دانشکده پلی تکنیک. این دانشگاه 14 مرکز تعالی از جمله مرکز ریاضیات کاربردی و آمار ، مرکز تعالی مهندسی سیستم ها و مرکز منابع محیطی را در خود جای داده است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Fort Wayne

    East Coliseum Boulevard,2101, 46805, Fort Wayne

    سوالات