Keystone logo
Raffles Design Institute Riyadh

Raffles Design Institute Riyadh

Raffles Design Institute Riyadh

مقدمه

درباره Raffles ریاض

"آموزش جهانی با کیفیت عالی شما مجبور نیستید خانواده خود را ترک کنید"

Raffles یک ارائه دهنده خدمات با کیفیت بالا در سطح بین المللی است که از سال 1990 به عنوان اولین مدرک تخصصی مدرک کارشناسی و فارغ التحصیل در آسیا و اقیانوس آرام طراحی شده است و یکی از 50 مدرسه طراحی در سراسر جهان با بیش از 20،000 فارغ التحصیل و متقاضیان فعلی، امروزه شبکه های Raffles گسترش می یابد به 30 کالج در 29 شهر در 12 کشور در سراسر آسیا، اقیانوسیه، آسیا، استرالیا

با افتخار این تجربه آموزشی جهانی در سال 2013 از طریق سرمایه گذاری مشترک بین شرکت رفلز بین المللی و یکی از شرکت های پیشرو و متنوع عربستان سعودی به خاورمیانه از سال 2013 در ریاض آغاز شده است.

متقاضیان با تجربیات شرکت آموزش بین المللی Raffles در ریاض می توانند از مزایای آن بهره مند شوند، در حالی که نزدیک به عزیزان خود هستند.

در حال حاضر ریاض "طراحان باید" فرصتی برای کشف، شکل، دستیابی، انتقال و اعمال دانش برای تبدیل شدن به بهترین سازنده طراحی در هر یک از رشته های زیر ارائه می دهند:

طراحی مد، طراحی جواهر، طراحی ارتباطات بصری، بازاریابی مد

در Raffles ما متعهد به ترویج طراحی به عنوان یک صنعت و طراحان به عنوان هنرمندان خلاق است که به دنبال اشتیاق و بی نظیری برای برتری هستند و وعده می دهند جامعه ریاض موج جدیدی از تولید استعدادها را در بهبود کلی در فرهنگ طراحی قرار می دهد که به چشم انداز آن می افزاید مرکز طراحی عربستان سعودی.

Raffles KSA در مأموریت و تیم خود، با هدف اهدای ارائه رهبران به حرفه و جامعه، با تأکید بر نقش خود در توانمند سازی، با دادن متقاضیان زن به دانش و مهارت های لازم برای تبدیل شدن به کارآفرینان و بازیکنان حرفه ای در جهان طراحی در سطح محلی و در سطح جهانی.

مطالعات تمام وقت و ماژول های بین المللی طراحی شده همراه با محیطی الهام بخش و افقی توسعه یافته منعکس کننده نتایج به دست آمده از ارائه یک دانش آموز محکم با برخورد منحصر به فرد با جنبش و فرهنگ جهانی است.

شناخت جهانی

تحصیل با مؤسسه طراحی Raffles شما را با یک مدرک بین المللی به دست می آورد. دیپلم یا دیپلم پیشرفته شما در رابطه با کالج عالی Raffles (RCHE)، سنگاپور و جایزه آن تحویل خواهد شد. RCHE توسط CPE و EDU TRUST سنگاپور ثبت و تایید شده است.

همانطور که شناخته شده، استانداردهای آموزش و پرورش سنگاپور در میان بالاترین در جهان در نظر گرفته شده است. دیپلم پیشرفته شما همچنین به شما اجازه می دهد تا تحصیلات خود را ادامه دهید و شرایط تحصیل در لیسانس را با تحصیل در 4 رشته دیگر در یکی از مراکز آموزش عالی Raffles International مانند سنگاپور، استرالیا، مالزی، سوئیس یا هند بگیرید.

اعتباربخشی

Raffles KSA دارای بالاترین گواهینامه های معتبر طراحی شده در عربستان سعودی و خاورمیانه می باشد. مدارک پیشرفته تحصیلات تکمیلی ما در رابطه با کالج عالی Raffles (RCHE)، سنگاپور و توسط آن اهدا شده است.

کالج رفلس آموزش عالی (RCHE) تحت CPE (شورای آموزش خصوصی) سنگاپور ثبت شده و توسط EDU TRUST سنگاپور تایید شده است.

چشم انداز، ماموریت، فلسفه

تحصیل با مؤسسه طراحی Raffles شما را با یک تخصص بین المللی به دست می آورد. مدرک شما در رابطه با کالج آموزش عالی Raffles (RCHE) سنگاپور است که توسط CPE و EDU Trust ثبت شده و تایید شده است. تحصیل در حوزه رفلر ریاض هشت رشته برای دیپلم پیشرفته و دو رشته فوق لیسانس در کالج های رفلکس به شما امکان می دهد تا مدرک کارشناسی خود را در طراحی کسب کنید.

استانداردهای آموزش و پرورش سنگاپور در میان بهترین کشورهای جهان قرار دارد. دیپلم پیشرفته شما و مدرک لیسانس به شما امکان می دهد که تحصیلات خود را ادامه دهید و با تحصیل در رشته کالج Raffles در سنگاپور، دانشگاه چستر انگلستان، سنگاپور، مالزی، هند و تایلند، شرایط تحصیل در رشته کارشناسی را بدست آورید.

مکان ها

  • Riyadh

    Office No. 25, Home Offices, intersection of Al Oroubah Road by Prince Turki's road, 11454, Riyadh

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات