Keystone logo
Rafik Hariri University

Rafik Hariri University

Rafik Hariri University

مقدمه

دانشگاه رفیق حریری، واقع در روستای زیبا Mechref از شهر Damour، یک دانشگاه پیشرو در لبنان است. از زمان تأسیس آن در سپتامبر 1999، RHU میراث مردی را که پشت این موسسه در ارائه کیفیت تحصیلات عالی است که مرزها را فراتر از آنچه ممکن است امکان پذیر است، حفظ کرده است.

ایجاد

دانشگاه رفیق حریری، که هدف آن ارائه آموزش های مقرون به صرفه و با کیفیت بالا و ارائه فارغ التحصیلان متخصص و صالح برای دیدار با خواسته های بازار کار لبنان و منطقه است، به واقعیت تبدیل شد و برای اولین بار در 15 سپتامبر 1999 با کالج از اداره امور تجاری، با توجه به فرمان ریاست جمهوری 1947. با جمعیت دانشجویی 75 ساله افتتاح شد. پس از آنکه دانشکده های مهندسی و علوم و سیستم های اطلاعاتی تاسیس شد، RHU با تاریخ فرمان شماره 17192 در تاریخ 19 ژوئن 2006 به دانشگاه اعطا شد.

دانشکده

بیش از 100 عضو هیئت علمی از ملیت های مختلف با تجربه دانشگاهی و صنعتی گسترده.

فارغ التحصیلان

نزدیک به 2200 فارغ التحصیل، عمدتا در لبنان و کشورهای دیگر از جمله KSA، امارات متحده عربی، قطر، کانادا، ایالات متحده آمریکا، کویت، آلمان، انگلستان، فرانسه، عمان و استرالیا.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Mechref

  Mechref, , Mechref

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات