Keystone logo
Regent College London BSc (Hons) بهداشت و مراقبت اجتماعی
Regent College London

BSc (Hons) بهداشت و مراقبت اجتماعی

London, بریتانیا

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Apr 2024

GBP ۹٬۲۵۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* در سال

مقدمه

شغل شما در مراقبت از ما

مراقبت‌های بهداشتی و اجتماعی به خدماتی مربوط می‌شود که از سوی پزشکان بهداشت و مراقبت‌های اجتماعی در دسترس است که حمایت مراقبت‌های بهداشتی را برای طیفی از افراد با مشکلاتی که افراد و گروه‌های آسیب‌پذیر با آن‌ها مواجه هستند مانند کودکان، افراد مسن، افراد دارای بیماری روانی و ناتوانی ارائه می‌دهند.

چرا مدرک بهداشت و مراقبت اجتماعی؟

BSc (Hons) در بهداشت و مراقبت های اجتماعی که با مشارکت دانشگاه بولتون ارائه می شود، در امکانات آموزشی عالی ارائه می شود که محیط یادگیری محرکی را فراهم می کند که هم جذاب و هم به یاد ماندنی خواهد بود.

این دوره به شما فرصتی می دهد تا ارزش ها، مهارت های تمرینی و دانش لازم برای یک حرفه موفق در محیط بهداشت جهانی و مراقبت های اجتماعی را توسعه دهید.

تیم بسیار مجرب و اختصاصی ما شما را در کشف اصول مراقبت، ارزش‌های حرفه‌ای، نگرش‌ها و رفتار، تمرین اخلاقی مراقبت، ارتقای سلامت جسمی و روانی و رفاه عاطفی و حفاظت و ارتقای تنوع و شمول راهنمایی می‌کند.

تمرکز ما بر کمک به شما برای تبدیل شدن به یک متخصص مراقبتی آگاه، دلسوز و شخص محور است.

با مطالعه BSc (Hons) در بهداشت و مراقبت اجتماعی، در زندگی روزمره افراد آسیب پذیر تفاوت ایجاد کنید.

چرا Regent College London ؟

  • سخنرانان بسیار با دانشی که پشتیبانی گروهی و انفرادی را ارائه می‌کنند و اطمینان می‌دهند که می‌توانید در صورت نیاز به کمک و مشاوره‌ای که برای موفقیت نیاز دارید دسترسی داشته باشید.
  • سخنرانان مهمان از صنعت و تجارت، به شما امکان می دهند سؤال بپرسید، در بحث شرکت کنید و از دانش، مشاوره و راهنمایی آنها بهره مند شوید.
  • گزینه های مطالعه منعطف که شامل جدول زمانی روز، عصر و آخر هفته است و به شما امکان می دهد مطالعه خود را با تعهدات شخصی و/یا حرفه ای خود هماهنگ کنید.
  • کلاس های کوچکی که تضمین می کند که شما می توانید به طور کامل شرکت کنید و از توجه کامل تیم آموزشی استثنایی ما بهره مند شوید.
  • یک مکان مرکزی با کتابخانه عالی و امکانات فناوری اطلاعات، Wi-Fi و مناطق آموزشی، یادگیری و مطالعه به خوبی تعبیه شده در قلب غرب پر جنب و جوش لندن.

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات