Keystone logo
Regent College London BSc (Hons) ورزش و تغذیه ورزشی با پایه سال
Regent College London

BSc (Hons) ورزش و تغذیه ورزشی با پایه سال

London, بریتانیا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Apr 2024

GBP ۹٬۲۵۰ / per year

در محوطه دانشگاه

مقدمه

با ورزش و سلامتی که به طور مداوم توسط دولت و جامعه ترویج می شود، هرگز زمان بهتری برای مطالعه یک دوره تغذیه ورزشی و ورزشی وجود نداشته است. تحصیل در این رشته مهارت ها و آموزش های ضروری را که توسط نهادهای حرفه ای به رسمیت شناخته شده است را در اختیار شما قرار می دهد و به شما این امکان را می دهد که به عنوان یک متخصص در دنیای اشتغال برجسته شوید.

دنیای ورزش و تغذیه ورزشی یک چشم انداز جهانی هیجان انگیز و پویا است که دائما در حال رشد است. اکتشافات در زمینه های تغذیه سالم و فعالیت بدنی به طور مداوم درک ما از نحوه زندگی خود را به چالش می کشد و همچنین فرصت های شغلی جدیدی را برای فارغ التحصیلان علاقه مند به ورزش، سلامت و رفاه ارائه می دهد.

تغذیه و ورزش صنایعی هستند که به طور فزاینده ای توسط دولت به رسمیت شناخته شده و مورد حمایت قرار می گیرند، با طرح ها و کمک های مالی بسیاری که سرمایه گذاری های تجاری جدید و بخش های ویژه را تشویق می کند. بنابراین، چه در حال مطالعه اصول تغذیه سالم باشید و چه در حال تقویت عادات روزانه ورزشکاران نخبه در هنگام کسب مهارت در ورزش و تغذیه ورزشی، در حال ورود به یک صنعت واقعاً جهانی با مسیرهای شغلی متنوع هستید.

تحصیل در Regent College London مهارت‌ها و آموزش‌های ضروری را که توسط نهادهای حرفه‌ای معتبر به رسمیت شناخته شده است، در اختیار شما قرار می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد که فارغ‌التحصیل شوید و آماده باشید تا از دیگران متمایز شوید.

این برنامه بینشی در مورد اینکه چرا ورزش و تغذیه برای سلامتی ما حیاتی هستند را ارائه می دهد. از درک رابطه بین روانشناسی و ورزش تا علوم غذایی، درک خود را از اثرات ورزش منظم و تغذیه ورزشی عمیق تر خواهید کرد. بیشتر از همه، چرا آنها برای حفظ سبک زندگی سالم ضروری هستند.

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات