Keystone logo
Regent College London LLB (Hons) قانون با کسب و کار با سال تاسیس
Regent College London

LLB (Hons) قانون با کسب و کار با سال تاسیس

London, بریتانیا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Apr 2024

GBP ۹٬۲۵۰ / per year

در محوطه دانشگاه

مقدمه

قانون 4 ساله ما با مدرک بازرگانی، معروف به LLB یا لیسانس حقوق، معادل لیسانس یا BSc است. این دوره برای دانشجویانی که علاقه مند به دنبال کردن حرفه ای در حقوق هستند و مایل به درک عملکرد آن در یک محیط تجاری هستند ایده آل است.

فارغ از اینکه بخواهید یک وکیل، وکیل دادگستری یا وکیل داخلی شوید، مدرک حقوق بسیار مورد احترام است. به عنوان یک مدرک حقوقی واجد شرایط (QLD)، اگر در نظر دارید شغلی به عنوان وکیل یا وکیل دادگستری داشته باشید، این دوره ضروری است. این مدرک به شما امکان می دهد برای ورود به حرفه حقوقی به مرحله بعدی آموزش بروید: BPTC برای وکلا یا LPC/SQE برای وکلا.

اگر ترجیح می دهید در گروه های سمینار کوچکتر با توجه فردی یاد بگیرید، LLB Regent در قانون با تجارت عالی است. کلاس های ما معمولاً زیر 30 دانش آموز می مانند تا اطمینان حاصل شود که هر فرد توجه و حمایت لازم را در پیشرفت خود دریافت می کند. یک دانشکده پیشرو در صنعت متشکل از معلمان متخصص و دانشگاهیان از رشته های مختلف در سراسر صنعت و دانشگاه به آموزش LLB ما می پردازند.

این دوره گزینه های مطالعه انعطاف پذیری را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد سبک یادگیری را انتخاب کنید که برای شما بهتر است. ما خوشحالیم که به همه دانشجویان Regent دسترسی به برنامه منحصر به فرد شخصی، رهبری و رشد خود، Thinking into Character ارائه می دهیم. طراحی شده برای کمک به درک، مدیریت و رهبری موثر خود برای موفقیت در تمام زمینه های حرفه ای.

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات