Keystone logo
Regent College London مهندسی برق و الکترونیک BEng (Hons) با سال پایه
Regent College London

مهندسی برق و الکترونیک BEng (Hons) با سال پایه

London, بریتانیا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Apr 2024

GBP ۹٬۲۵۰ / per year

در محوطه دانشگاه

مقدمه

با پوشش آخرین شیوه ها و تئوری های مهندسی، BEng (Hons) ما در مهندسی برق و الکترونیک با سال پایه دانش و مهارت های ضروری را برای ورود به این حرفه جهانی ارائه می دهد.

سال اولیه مهندسی برق و الکترونیک BEng (Hons) با سال پایه، زمینه ای عالی در مبانی مهندسی، الکترونیک و ریاضیات ارائه می دهد. این طراحی شده است تا شما را برای تحصیل در سطح درجه آماده کند. در طول این سال اول، مفاهیم مقدماتی را که موضوعات مختلف مهندسی، از جمله مکانیک، ریاضیات، و مهندسی برق/الکترونیک را در بر می گیرد، کشف خواهید کرد. اینها شما را برای ماهیت بین رشته ای رو به افزایش مهندسی آماده می کند.

رشد سریع بخش فناوری شاهد افزایش تقاضا برای مهندسان خلاق و ماهر در سطح ملی و بین‌المللی بوده است. بسیاری از سازمان‌های الکترونیک جهانی امکانات تحقیق و توسعه را در بریتانیا و اروپا نگهداری می‌کنند. مهندسان مستقر در انگلستان نیز می توانند برای کار در پروژه ها در خارج از کشور اعزام شوند.

این برنامه مدرک 4 ساله با مشارکت دانشگاه بولتون ارائه می شود و دانش مرتبط با مهندسی و مهارت های عملی مورد نیاز برای یک حرفه حرفه ای در مهندسی را به شما می دهد.

در کنار توسعه مجموعه مهارت‌هایتان، به شما کمک می‌کنیم مهارت‌های یادگیری مادام‌العمر را بسازید تا بتوانید برای به حداکثر رساندن موفقیت خود، در مورد آنها فکر کنید، بیان کنید و به زندگی روزمره منتقل کنید. همچنین می‌توانید در سال آخر خود از میان چندین ماژول اختیاری انتخاب کنید که شامل انرژی‌های تجدیدپذیر و سیستم‌های تعبیه‌شده پیشرفته و غیره است.

پذیرش ها

برنامه درسی

نتیجه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات