Keystone logo
Regent's International College

Regent's International College

Regent's International College

مقدمه

کالج بین المللی نایب السلطنه که (RIC) یک کالج آموزش و پرورش بیشتر در بانکوک، تایلند ارائه به دانش آموزان ای از راه های مختلف برای به دست آوردن مدرک کارشناسی در انگلستان است. انگلستان جذب هزاران نفر از دانشجویان به دانشگاه های آن در هر سال، ارائه در مقطع کارشناسی و درجه کارشناسی ارشد در زمینه های گوناگون موضوع.

کالج بین المللی نایب السلطنه که مرکز ثبت نام در تایلند برای دانشگاه برنامه های بین المللی در لندن است، ارائه چهار درجه کارشناسی در زمینه اقتصاد، مدیریت، امور مالی و مطالعات اجتماعی (EMFSS) با همه جهت دانشگاهی ارائه شده توسط مدرسه اقتصاد لندن (LSE):

  • کارشناسی (لیسانس) کسب و کار و مدیریت
  • کارشناسی (لیسانس) اقتصاد و مدیریت

برای کسانی که به دانش آموزان تحصیلی مورد نیاز برای دانشگاه لندن ملاقات نمی رشته (UOL) کارشناسی، ما نیز ارائه برنامه بنیاد بین المللی لازم. این برنامه مجهز به دانش آموزان با مهارت ها و دانش لازم به کشتی سوار در خواستار مدرک کارشناسی UOL ارائه شده در RIC. انستیتوی طراحی شده است برای اطمینان از دانش آموزان رسیدن به سطح بالای علمی، دانش موضوع مناسب یاد می گیرد و بدست می آورد هر دو مهارت ها و کنجکاوی فکری لازم برای آموزش در سطح درجه دقیق.

کالج بین المللی نایب السلطنه که نخستین مؤسسه در تایلند به Edexcel، بزرگترین بدن اعطای بریتانیا به ارائه BTEC (کسب و کار و شورای آموزش و پرورش فنی) شرایط تصویب شود است. دوره های BTEC در حال حاضر در ارائه:

  • مطالعات بازرگانی
  • مدیریت مهمان نوازی

کالج بین المللی نایب السلطنه را ارائه می دهد. »2 + 1 برنامه UK درجه. پس از اتمام HND BTEC در RIC، دانش آموزان می توانند بر روی سال آخر دوره مقطع کارشناسی در دانشگاههای بریتانیا و یا سال سوم دوره های مدرکی در هر دانشگاه بین المللی دیگر پذیرش HND پیشرفت.

مکان ها

  • Bangkok

    590 Thanon Pracha Utith, 10310, Bangkok

سوالات