Keystone logo
Riga Technical University

Riga Technical University

Riga Technical University

مقدمه

Riga Technical University : رهبر شناخته شده لتونی در مرز جهانی آموزش عالی که در سال 1862 تأسیس شد، Riga Technical University (RTU) یک دانشگاه تثبیت شده است که دارای مشخصات بین المللی قوی است. قدیمی ترین دانشگاه فنی در کشورهای بالتیک، RTU سال گذشته 160 سالگرد خود را جشن گرفت و به 9 دانشکده با 61 برنامه تحصیلی به زبان انگلیسی گسترش یافته است که آموزش در سطح جهانی را در بسیاری از زمینه های شغلی پرتقاضا از جمله علوم کامپیوتر، مهندسی مکانیک، الکترونیک ارائه می دهد. ، و علم مواد. با ثبت نام 14000 نفر از جمله 4000 دانشجوی بین المللی که نماینده بیش از 105 کشور مختلف هستند، RTU جامعه بسیار متنوعی را به دانشجویان، اساتید و کارکنان ارائه می دهد.

مزیت RTU

 • با هیئت علمی در سطح جهانی RTU مطالعه کنید و از مربیان تحقیقاتی اختصاصی که در تقاطع افراد، اطلاعات و فناوری فعالیت می کنند، بهره ببرید.
 • تجارب یادگیری غنی که آموزش فنی گسترده و دانش عمیق حوزه موضوعی را ارائه می دهد.
 • جامعه دانشگاهی پر رونق که حول یک فرهنگ پویا پردیس ساخته شده است.
 • محیط یادگیری متحول کننده با تمایل به تعهد اجتماعی برای تغییر جهان.
 • شبکه جهانی خود را در ریگا، یک کلان شهر با فناوری پیشرفته با جذابیت تاریخی شهر کوچک، تقویت کنید.
 • در دانشگاهی که برای اصالت، نبوغ، صداقت و شجاعت ارزش قائل است، رشد شخصی را تسریع کنید.

برای بیش از 160 سال، مردم RTU مرزهای دانش را جابجا کرده اند و جرات رویاپردازی را داشته اند. فارغ التحصیلان ما شامل برندگان جایزه نوبل، المپیکی ها، روسای جمهور، پیشگامان علمی، کارآفرینان و محققان پیشرو هستند. از سال 1862 خیلی چیزها تغییر کرده است، اما در طول این سال ها یک چیز ثابت مانده است: دانشجویان RTU تخیلی و مبتکر هستند و راه را به سوی آینده ای بهتر هدایت می کنند. دانشجویان RTU برای آنچه فردا نیاز دارد آماده هستند. شما هستید؟

پذیرش ها

مکان ها

 • Riga

  Ķīpsalas iela,6a, 1048, Riga

  سوالات