Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Rutgers - The State University of New Jersey

Rutgers - The State University of New Jersey

Rutgers - The State University of New Jersey

مقدمه

روتگرز ، دانشگاه ایالتی نیوجرسی ، در بین بالاترین رتبه ، متنوع ترین دانشگاه های تحقیقاتی عمومی آمریکا قرار دارد. قدیمی ترین ، بزرگترین و رتبه برتر دانشگاه دولتی در کلان شهر نیویورک / نیوجرسی ، شما را در مکانهای اصلی ما در سه شهر نیوجرسی پیدا خواهید کرد و ردپای ما را می توان در سراسر منطقه مشاهده کرد. ما یک نیروگاه دانشگاهی ، بهداشتی و پژوهشی و یک دانشگاه فرصت هستیم.

مأموریت دانشگاه

به عنوان یکی از دانشگاههای برتر تحقیقاتی عمومی در کشور ، راتگرز ، دانشگاه ایالتی نیوجرسی ، ماموریت سه گانه

تأمین نیازهای آموزشی ساکنان نیوجرسی از طریق برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و ادامه تحصیل.

انجام تحقیقات نوآورانه که به رفاه پزشکی ، زیست محیطی ، اجتماعی و فرهنگی دولت کمک می کند و همچنین به اقتصاد و مشاغل و صنایع دولت کمک می کند. و

انجام خدمات عمومی به منظور تأمین نیازهای ساکنان ایالت و دولتهای محلی ، ایالتی و ایالتی آن.

هر مؤلفه مأموریت دانشگاه دو مورد دیگر را تقویت و پشتیبانی می کند.

به عنوان دانشگاه نیوجرسی ® ، راتگرز به تدریس اختصاص داده شده که از بالاترین استانداردهای تعالی برخوردار است ، به انجام تحقیقاتی که زمینه های جدید را می شکند ، و ارائه خدمات ، راه حل ها و مراقبت های بالینی برای کمک به افراد و افراد محلی ، ملی و جهانی اختصاص دارد. اجتماعاتی که در آن زندگی می کنند.

بنابراین بسیاری از گزینه ها ...

راتگرز با وجود صدها برنامه درجه ، مکان هایی در سراسر نیوجرسی و 71000 دانش آموز به علاوه ، چیزی را برای همه فراهم می کند. و از آنجا که دانشگاه های ما در هر اندازه - کوچک ، متوسط و بزرگ قرار دارند - می توانید یکی را انتخاب کنید که متناسب با شما باشد.

مکان ها

  • New Brunswick

    New Brunswick, آمریکا

    سوالات