Keystone logo
Singapore Aviation Academy

Singapore Aviation Academy

Singapore Aviation Academy

مقدمه

سنگاپور آکادمی هواپیمایی (SAA)، در سال 1958 تاسیس، بازوی آموزش شناخته شده بین المللی از سازمان هواپیمایی کشوری از سنگاپور است. این ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه های عملیاتی و مدیریت است که استانداردهای بین المللی معیار و بهترین شیوه برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی جامعه حمل و نقل هوایی جهانی است. SAA یک مرکز آموزش ایکائو برتر منطقه ای، مرکز آموزش ایکائو حمل و نقل هوایی امنیتی، مرکز آموزش بازرس ایکائو تایید ایمنی دولت و ایکائو TRAINAIR PLUS کاربران کامل است.

از طریق چهار مدرسه تخصصی آن - دانشکده مدیریت حمل و نقل هوایی، دانشکده حمل و نقل هوایی ایمنی و امنیت، دانشکده هوا خدمات ترافیک و دانشکده فرودگاه خدمات اضطراری - SAA بیش از 91،000 شرکت کننده از 200 کشور و سرزمین از سال 1958 را آموزش داده است.

به طور مداوم اقامت جلوتر از پیشرفت هایی که در هواپیمایی کشوری بین المللی، SAA قادر به توسعه برنامه های جدید به راحتی در دسترس نیست در جای دیگر است. SAA نیز ارائه می دهد برنامه های مدرک و دیپلم تحصیلات تکمیلی از طریق اتحاد با موسسات معتبر ملی و خارج از کشور علمی.

آکادمی فراهم می کند یک انجمن برای به اشتراک گذاری اطلاعات و شبکه در میان مدیران و کارشناسان در جامعه بین المللی هواپیمایی کشوری، از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی، کنفرانس ها و سمینارها به طور منظم. این شهر میزبان جلسات و کنفرانس های برگزار شده توسط سازمان های بین المللی مانند ICAO، APEC و ACI متعدد بین المللی.

چشم انداز:

به مرکز برتر جهان از یادگیری برای هوانوردی ملکی.

ماموریت:

به ارائه بالاترین کیفیت آموزش، و به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه، برای پیشرفت هواپیمایی کشوری بین المللی است.

تاریخ ما

آغاز فروتن

1950s - 1960s به مانند بسیاری از موسسات که رشد برای تبدیل شدن قوی اشخاص در زمینه های خود را از آکادمی هواپیمایی سنگاپور آغاز شده است.

اولین مدرسه آموزش هوانوردی مدنی برای کنترل ترافیک هوایی در سال 1958 در پایا Lebar فرودگاه تاسیس شد. آن را با پنج کنترل کارآموز محلی حضور داشتند. چهار سال بعد، شرکت کنندگان بین المللی برای آموزش در خدمات حمل و نقل هوایی اطلاعات و نقشه کشی حمل و نقل هوایی پذیرفته شد. آنها تحت برنامه کمک های فنی بین المللی سازمان هواپیمایی کشوری با حمایت شد.

در طول این سالها، مدرسه از ساز و برگ آموزش در خانه را به یک مرکز آموزش منطقهای تبدیل شد. این در سال 1972 به محل بزرگتر و امکانات بهتر در فرودگاه سلتر نقل مکان کردند.

رسیدن

1970s - 1980s مدرسه به عنوان مرکز هوانوردی آموزش (CATC)، سنگاپور تغییر نام داد. پس از آن آموزش شد شرکت کنندگان در خارج از کشور به طور منظم در خدمات نه تنها ترافیک هوایی اما خدمات اورژانس فرودگاه، مدیریت فرودگاه و عملیات. CATC سابقه موثر برای تولید آموزش با کیفیت بالا که در منطقه آسیا و اقیانوس آرام منحصر به فرد بود به دست آورد. شبیه سازی کنترل ترافیک هوایی پیچیده و سفارشی خود را به عنوان پیشرفته ترین در منطقه در نظر گرفته شد.

آن را به عنوان یک مرکز آسه آن تعالی در سال 1977 برای آموزش در کنترل ترافیک هوایی، هواپیما آتش نشانی و خدمات امداد و نجات، و همچنین خدمات اطلاعات حمل و نقل هوایی تعیین شده بود.

هدف بالا

1990s به ... ..

در سال 1990، مرکز دوباره تغییر نام داد، به عنوان سنگاپور آکادمی هواپیمایی (SAA). تغییر منعکس وضعیت افزایش آن و گسترش نقش به عنوان سازمان هواپیمایی کشوری از سنگاپور (CAAS) بشود تا ارتقاء مهارت پرسنل حمل و نقل هوایی به مقابله با چالش های هزاره جدید است. SAA عملیات از تمرین هدف ساخته شده در حال حاضر آن در سال 1992 آغاز شده است. آن را رسما در 1992 نوامبر 2 توسط Mr ماه کمان قهوهای مایل به زرد، وزیر ارتباطات افتتاح شد. ساخته با هزینه 50 میلیون $، این مجموعه با مجموعه ای کامل از امکانات را برای ساخت منحصر به فرد محیط آموزشی کل مجهز شده است.

مکان ها

  • Singapore

    Singapore Aviation Academy 1 Aviation Drive , 499867, Singapore

    سوالات