Keystone logo
Sabanci University

Sabanci University

Sabanci University

مقدمه

SU با دارا بودن دانشکده کلاس جهانی ، دارای درجه آموزش جهانی به زبان انگلیسی و شهریه مقرون به صرفه در مقایسه با دانشگاه های دارای رتبه مشابه در سراسر جهان ، SU مکانی برای تحصیل در ترکیه است. این دانشگاه همچنین بورسیه های محکمی را برای دانشجویان همه ملل و همه زمینه های تحصیلی فراهم می کند و تضمین یک آموزش عالی و با کیفیت بالا برای همه را تضمین می کند. SU تمام برنامه های خود را در پردیس سبز در Tuzla ، استانبول ، ترکیه ارائه می دهد.

با پیشرفت روز به روز علم، فناوری و ساختارهای اجتماعی، جهان به افراد واجد شرایط بیشتری نیاز دارد که دارای دانش و مهارت های لازم برای دنبال کردن شغل در هر نقطه از جهان باشند. با آگاهی از این موضوع مبرم، در سال 1994، گروه سابانجی تصمیم به تأسیس «دانشگاه جهانی» به رهبری بنیاد سابانجی گرفت. بذر دانشگاه سابانجی، جامع ترین پروژه مسئولیت اجتماعی گروه سابانجی در زمینه آموزش، در تابستان 1995 در یک کنفرانس جستجو کاشته شد. در حال حاضر، دانشگاه سابانجی بالاترین رتبه دانشگاه ترکیه در رتبه بندی دانشگاه جهانی است و در براکت 500-600 قرار دارد.

Sabancı Holding یک شرکت پرتفوی استراتژیک است که بر ایجاد ارزش افزوده با اکوسیستم گروه تمرکز دارد و یک فرهنگ با عملکرد بالا را در اولویت قرار می دهد. شرکت های گروه Sabancı در حال حاضر در 12 کشور جهان فعالیت می کنند. گروه Sabancı دارای 70 شرکت و 60.000 کارمند است. این شرکتها به طور جمعی نیز در توسعه اقتصاد ترکیه سهم بسزایی داشته اند. سهام خود Sabancı Holding و همچنین سهام 11 شرکت تابعه آن در Borsa استانبول (BIST) درج شده و 8.1٪ کل سرمایه گذاری بازار سهام ترکیه را تشکیل می دهد.

تحصیلات

این دانشگاه با یازده برنامه کارشناسی ، در بین سه دانشکده خود آموزش بین رشته ای را ارائه می دهد. در SU ، دانشجویان این فرصت را دارند که بعد از اولین یا دوم سال تحصیلی خود ، رشته های خود را انتخاب کنند. این امر به دانشجویان این امکان را می دهد تا با درک بیشتر در مورد آموزش عالی و در مورد علایق و استعدادهای تحصیلی و شغلی خود در دانشگاه تصمیم بگیرند که در چه برنامه ای تحصیل کنند.

پژوهش

Sabanci University خود را یکی از جدیدترین و پژوهشی ترین دانشگاه های ترکیه می داند. به عنوان بخشی از فلسفه خود ، این دانشگاه قصد دارد تلاش های تحقیقاتی خود را عمدتا به سمت تحقیقات کاربردی و استراتژیک با اهداف پیشبرد دانش ، حمایت از آموزش و کمک به پیشرفت جامعه سوق دهد. این دانشگاه دارای تعداد زیادی آزمایشگاه و مرکز تحقیقاتی ، از جمله پیشرفته ترین مرکز تحقیق و کاربرد فناوری نانو در منطقه است. SU همچنین دارای بالاترین درآمد تحقیقاتی به ازای هر عضو هیئت علمی در بین تمام دانشگاه های ترکیه است.

چشم انداز شغلی

فارغ التحصیلان Sabanci University در همه بخش ها و بسیاری از کشورها از نظر حرفه ای و دانشگاهی بسیار ارزشمند هستند. 96 درصد فارغ التحصیلان در عرض یک سال پس از فارغ التحصیلی خود اشتغال پیدا می کنند. 81 of از فارغ التحصیلان کل مشاغل حرفه ای را در شرکت های معروف دنبال می کنند. Unilever ، Accenture ، Procter & Gamble ، Ford و Deloitte & Touche از جمله شرکت هایی هستند که فارغ التحصیلان ما برای آنها کار کردند.

اگر می خواهید یک حرفه دانشگاهی را دنبال کنید ، دیپلم SU نیز ارزشمند است. دانشگاه هایی که فارغ التحصیلان ما به عنوان مقاصد خود برای تحصیلات تکمیلی انتخاب کرده اند عبارتند از: دانشگاه کارنگی ملون ، دانشگاه کالیفرنیا ، Politecnico di Milano ، دانشگاه بوستون ، دانشگاه هاروارد ، دانشگاه براون ، دانشگاه استنفورد و دانشگاه ماساچوست.

هر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه SU قبل از فارغ التحصیلی باید یک دوره کارآموزی اجباری را انجام دهد. دفتر توسعه شغلی و کارآموزی SU ، که مشاوره شغلی را برای دانشجویان فراهم می کند ، همچنین فرصت های شغلی و کارآموزی زیادی را در سراسر جهان برای دانشجویان SU به وجود می آورد و با شرکتهای مشهور ، مسابقات استخدام دانشگاه را برگزار می کند.

ویژگی های پردیس

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Istanbul

   Sabancı University, Orta Mahalle, Üniversite Caddesi No: 27 Tuzla, 34956, Istanbul

   سوالات