Keystone logo
Saint Mary's University of Minnesota

Saint Mary's University of Minnesota

Saint Mary's University of Minnesota

مقدمه

کجاست؟

دانشگاه سمری مینسوتا یک دانشگاه خصوصی و غیر انتفاعی است. موفقیت دانش آموزان ما هسته اصلی نگرانی ما است.

دانش آموزان برای هر دلیلی از سنت مری انتخاب می کنند، از جمله: جامعه استقبال می کنیم؛ تعهد ما به پیاده روی در کنار هر دانش آموز، هر مرحله از راه؛ تمرکز عمدی خود را بر تجربیات عملی، دستکاری یادگیری؛ و تعهد ما به کمک به دانشجویان ارتباطات است که آنها را در زندگی پس از فارغ التحصیلی هدایت می کند.

کالج کارشناسی، کالج های مسکونی، لیبرال ما 59 رشته در 450 آک دانشگاه وینوونا ما ارائه می دهد. فارغ التحصیلان عالی، تکمیل کارشناسی و برنامه های گواهینامه در دانشگاه های دوقلو و وینونا، روچستر یا سایر مکان های منطقه ای و آنلاین ارائه می شود. ما ماموریتی داریم، متعهد به رها کردن نخبه گری، احترام و احترام است و به هر فرد اختصاص داده می شود. ما دانشگاه هایی هستیم که دانش آموزانی هستند که آماده رشد هستند و می دانند که با فرصت های مناسب می توانند آینده ای را که می خواهند ایجاد کنند.

این کسی است که شما را می شناسد

در قلب سنت ماری افرادی هستند که شما را می شناسند. دانشکده، کارکنان و دانشجویان شما همگی متحدان شما در سفر آموزشی شما هستند. در اینجا، در تنظیم شدید، هر یک از ما می فهمد چقدر می تواند رشد کند. شما در هر یک از کلاس های درس، یک آموزش مبتنی بر رابطه، محور شخصیتی خواهید یافت. از آنجا که ما معتقدیم که هر کس شایستگی این را دارد که تأثیر بگذارد. برای دستیابی به فراتر از انتظارات. شناختن

سنت مری ارائه می دهد آموزش و پرورش تحول. این که دانش آموزان ما در وینونا یا مینیاپولیس یا هر جای دنیا هستند، این تجربه از طریق پرس و جو شدید است، ما به دانش آموزان کمک می کنیم حقیقت را در جهان اطراف ما و شخصیت درون ما پیدا کنیم. در مورد پشتیبانی ما برای دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل از طریق دفاتر ما بیشتر بدانیم.

دانش آموز حق دارد بداند

طبق قانون فدرال، دانشجویان فعلی و آینده نگر و والدین آنها حق دارند اطلاعات خاصی در مورد دانشگاه مینه سوتا سنت مری از جمله اطلاعات مختلف تحصیلی، اطلاعات کمک مالی، اطلاعات نهادی و اطلاعات در مورد نرخ فارغ التحصیلی، امنیت دانشگاه و عدالت در ورزش

یک جامعه یادگیری پویا و تحول آمیز

مأموریت

دانشگاه مینسوتا، سنت ماری، غنی شده از میراث کاتولیک Lasallian، بیدار، پرورش می دهد و آموزگاران را به زندگی اخلاقی خدمات و رهبری بسط می دهد.

چشم انداز برتر

سنت مری، بر اساس هویت کاتولیک Lasallian خود، دانشگاه ملی تحقق یافته و نوآورانه با رد پای جهانی است. فارغ التحصیلان سن مری، دانش آموزان پیشرفته، مهارت ها و توانایی های تفکر انتقادی لازم را برای یادگیرندگان مادام العمر، کارفرمایان موفق، همسایگان خوب و شهروندان اخلاقی به دست می آورند تا بتوانند جایگاه سنت ماری را به عنوان یک دانشگاه سطح بالا شناخته شده ای که رهبران فردا را تشکیل می دهند، تضمین کنند.

مکان ها

  • Winona

    Winona Campus, 700 Terrace Heights, MN 55987-1399, Winona

    سوالات