Keystone logo
San Francisco State University

San Francisco State University

San Francisco State University

مقدمه

به دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو خوش آمدید

مجموعه ای در یکی از شهرستانها زیبا و متنوع ترین جهان، دولت SF دانشگاه دارای یک ترکیب پر جنب و جوش از مردم، فرهنگ ها و زبان در گوشه ای آرام از سان فرانسیسکو فقط 1.6 کیلومتر از اقیانوس آرام. حمل و نقل عمومی به راحتی در کنار دانشگاه واقع ارائه می دهد دسترسی آسان به شور و هیجان از مرکز شهر تنها 20 دقیقه فاصله دارد. منطقه خلیج سان فرانسیسکو ارائه می دهد دانش آموزان فرصت های فراوان به منظور افزایش برنامه های مدرک خود را. کار میدانی، پروژه های اجتماعی و کارآموزی را در یادگیری زنده در حالی که شما با دادن یک مزیت در بازار کار پس از فارغ التحصیلی.

دانشگاه

پردیس اصلی را پوشش می دهد 58 هکتار دریاچه مرسد پارک، پردیس مرکز شهر در قلب مرکز مالی و فن آوری از شهرستان، مرکز رامبرگ تیبارون مطالعات زیست محیطی است که در خلیج سان فرانسیسکو واقع است و پردیس سیرا نوادا درست وجود دارد در کوهپایه های سیرا.

چرخ دستی

صفحه 10 رشته برای دانشجویان بین المللی

 1. مدیریت تجارت
 2. مهندسی
 3. علوم کامپیوتر
 4. روابط بین المللی
 5. زیست شناسی
 6. آموزش و پرورش / TESOL
 7. رادیو و تلویزیون و الکترونیک هنر ارتباطات (BECA)
 8. سینما
 9. روان شناسی
 10. مطالعات ارتباطات

تقویم تحصیلی

 • ترم پاییز است اواسط ماه اوت تا دسامبر (16 هفته)
 • ترم بهار است اواسط ماه ژانویه تا مه (16 هفته)
 • جلسات تابستانی ژوئن تا آگوست اجرا (5-10 هفته)

نام نویسی

 • دانشجویان: 26،815
 • دانشجویان تحصیلات تکمیلی: 3441

دانشجویان بین المللی: 1695 دانش آموزان TOTAL: 30،256

اعتباربخشی

در سال 1899 تاسیس شد، SF امور خارجه بخشی از سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا (CSU) است. SF دولت است که توسط کمیسیون تأیید برای ارشد دانشکده ها و دانشگاه از انجمن غربی از مدارس و کالج (WASC) معتبر است. گروه ها و برنامه های آکادمیک نیز به صورت جداگانه معتبر.

رتبه بندی و تمایزات

دانشگاه ایالتی سن فرانسیسکو

در یک منطقه شناخته شده برای نوآوری، خلاقیت و تفکر مترقی، SF دولت به کانون فکری و روح از شهرستان های اطراف است. یک رهبر در یادگیری خدمت به جامعه و آموزش های بین المللی، SF دولت نیز یک نیروی عمده مدنی، همکاری با دولت، کسب و کار و شرکای آموزشی برای پیشبرد دانشگاه و منطقه است. افتخارات بسیاری از ما عبارتند از:

 • اولین بخش روابط بین الملل در یک دانشگاه آمریکایی تاسیس (اعزام دانشجو به خارج از کشور بیشتر از هر نهاد کارشناسی ارشد اعطای در کشور).
 • دانشکده کسب و کار به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از تنها 15 درصد از مدارس کسب و کار در سراسر جهان که با استانداردهای اعتباربخشی AACSB بین المللی دقیق؛
 • نام یکی از مدارس فیلم برتر کشور توسط خبرنگار هالیوود. بین سال های 1999 و 2016، بیش از یک دوجین فارغ التحصیلان برای جایزه اسکار نامزد دریافت جایزه شد.
 • 10 فارغ التحصیلان و استادان افتخار با جایزه پولیتزر؛
 • آلوم آلوم دولت SF کسب و کار موفق از فروشگاه های BEBE به E-وام تاسیس و موقعیت رهبری در استارباکس، سیمانتک، AT & T، دیزنی و بیشتر برگزار کرده اند.

مسکن

SF دولت ارائه می دهد چندین در دانشگاه گزینه های مسکن: سالن های محل اقامت، آپارتمان ها با یک، دو یا سه اتاق خواب و آپارتمان خانواده است. تم و یادگیری جوامع در دسترس ساکنان که مایل به با دیگر دانش آموزان با رشته های اصلی مشابه و منافع شخصی زندگی می کنند. روند درخواست مسکن جدا از نرم افزار دانشگاه است. پس از شما درخواست خود را ارائه کرده اند، شما باید برای مسکن به عنوان به زودی به عنوان اعمال تعداد SF دولت ID خود را دریافت. شما لازم نیست به پذیرش رسمی به مسکن اعمال می شود.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • San Francisco

  1600 Holloway Ave. , 94132, San Francisco

سوالات