Keystone logo
Staatlich Anerkannte Physiotherapie Schule Ortenau

Staatlich Anerkannte Physiotherapie Schule Ortenau

Staatlich Anerkannte Physiotherapie Schule Ortenau

مقدمه

فلسفه

مردم در قلب آنچه که ما انجام می

عشق به کار کردن با مردم و لذت بردن از فعالیت های فیزیکی اساسی از ویژگی های یک فیزیوتراپیست هستند. آنها کیفیت است که به جلو می آیند و روزانه کمک به آنها هستند، به ویژه هنگامی که در کنار بیماران خود. روابط بین فردی و همکاری نزدیک نقش اساسی بازی - این نیز مورد در مدرسه Ortenau فیزیوتراپی و توانبخشی. دلیل این است که زندگی حرفه ای فیزیوتراپی، مطابق با روشی که در آن ما آن را یاد می دهد، نه تنها در بدن بیمار به نظر می رسد، اما در فرد به عنوان یک کل.

ما، اعضای تیم مدیریت مدرسه، خودمان را به عنوان همکاران کار با دانش آموزان ما، همیشه نزدیک و در دست به آنها را پشتیبانی. ما در تلاش برای ایجاد یک فضای دلپذیر که در آن دانش آموزان ما در خانه احساس و می توانید زندگی می کنند و یاد بگیرند بدون فشار یا استرس. علاوه بر این، هدف ما حمایت از آنها در حال توسعه یک درک واقعی از کیفیت مورد نیاز به عنوان یک فیزیوتراپیست کار. سطح آموزش ارائه شده بسیار بالا است. از همه مهمتر، با این حال، تجربه روزانه که مردم در مرکز همه چیز ما است.

آموزش کلاس اول

کیفیت تدریس ما مدرسه Ortenau فیزیوتراپی و توانبخشی را به یک مرکز آموزش بین المللی شناخته شده و معتبر ساخته شده است. پشتیبانی شده توسط یک تیم از کارکنان با تجربه تدریس شامل اساتید دانشگاه، پزشکان متخصص و فیزیوتراپیست ها، دانش آموزان ما سه سال صرف به شدت مطالعه هر جزئیات از جنبه های مختلف میان رشته ای، نظری و عملی این حرفه است.

پس از فارغ التحصیلی دانش آموزان قادر به ارائه درمان عملی و اعمال تکنیک را به شیوه ای روشمند خواهد بود. علاوه بر این، آنها خواهد بود بیشتر قادر به مشاهده بیماران خود را بطور همه جانبه. مهارت های فردی و همدلی نقش مهمی را در تمرین حرفه ما است. راهنمایی های معلمان، دانش آموزان ما را تجربه و احساس چگونه بدن خود را به منظور توسعه درک درستی از شرایط بیماران خود را حرکت می کند.

مدرسه Ortenau فیزیوتراپی همکاری با بیمارستان در سراسر آلمان، فرانسه (آلزاس به طور خاص) و سوئیس. موقعیت ما در بادن جنوبی، در نزدیکی مرز فرانسه و سوئیس، ما اجازه می دهد به پرورش روابط حرفه ای ما با همکاران از این موسسات، و همکاری نزدیک با مدرسه شریک ما در کشور همسایه، استراسبورگ. دانشجویان ما از روشی که در آن ما با همسایگان ارتباط برقرار بهره مند شوند، و از نزدیکی ما را به مراکز عالی پژوهش مانند فرایبورگ، کارلسروهه و استراسبورگ.

به موازات آموزش استاندارد ما، ما ارائه می دهیم کلاس های پیشرفته تخصصی انتقال آخرین یافته ها در زمینه های پزشکی و فیزیوتراپی. دانش آموزان ما میتوانید از این کلاس های تخصصی هم در طول و پس از دوره آموزشی خود را تکمیل شرکت کنند. ایده های ارائه شده توسط شرکت کنندگان خارجی و بحث پر جنب و جوش دانش آموزان برای مشاهده زمینه های مختلف از بسیاری از دیدگاه های مختلف کمک کند. علاوه بر این، این جلسات اغلب دانش آموزان برای ایجاد تماس های که ممکن است آنها را در هنگام ورود به زندگی کاری کمک کند.

جنبش

ما بر مردم تمرکز آنها به عنوان حرکت. بنابراین بدیهی است که روز مدرسه به طور متوسط ​​بسیار متنوع است و دانش آموزان ما را می بیند همیشه در حال حرکت است. جنبش بخشی جدایی ناپذیر از فعالیت در ارائه برای آنها به دنبال در وقت آزاد خود است. کوه جنگل سیاه و ووگ عملا در آستان ما و دعوت به خارج وجود دارد و من nvite آنها به خارج وجود دارد و در حال حرکت در محیط طبیعی زیبا. چرخه و مسیرهای پیاده روی خوب، نگهداری در سراسر Eckartsweier، و همچنین امکانات محلی برای فوتبال، دو و میدانی و ژیمناستیک، ارائه دیگر فرصت های عالی برای ورزش و تفریح.

روش دیگر، daytrips به فرایبورگ، کارلسروهه، استراسبورگ و بازل مناسب برای دانش آموزان نیاز به یک استراحت هستند. خارج از درس، ما ارائه می دهیم دوره های رایگان در افراد مانند ایروبیک، تای چی، چی گونگ و نقاشی آکادمیک. اینها در نظر گرفته برای کمک به دانشجویان استراحت، در حالی که به طور همزمان بهبود خود آگاهی و ادراک از بدن خود قرار دارد.

این است که همیشه هیجان انگیز را ببینید که چگونه دانش آموزان ما در تجربه شخصی خود را از جنبش و، با الهام از فعالیت های مختلف ما ارائه می دهیم قرعه کشی، متعهد خود را به طور کامل برای دستیابی به اهداف حرفه ای خود را. این کلید است، به عنوان آن را تنها از طریق چنین تجربیات شخصی که تبدیل شدن آنها از این واقعیت آگاه است که بدن انسان بسیار بیشتر از مجموع اجزای آن است.

دادن کار

فیزیوتراپ ها در مناطق مختلف متخصص پزشکی کار و زندگی ارائه می دهد طیف گسترده ای از فعالیت ها و فرصت ها، به سمت راست به داشتن یک عمل خصوصی. ما دانش آموزان ما همه گزینه های در دسترس به آنها نشان می دهد و به طور فعال حمایت آنها برای پیدا کردن تخصص شخصی خود در زمینه فیزیوتراپی است.

به عنوان بخشی از یک شبکه برون مرزی، ما قادر به قرار دادن آنها در ارتباط با همکاران و موسسات مشغول به کار در این مناطق است. از سال دوم دوره آموزش، دانش آموزان انجام دادن کار تحت نظارت در موسسات انتخاب شده در بادن-وورتمبرگ، آلزاس و در سراسر آلمان است.

مکانهای بالینی شامل 1600 ساعت در تقسیم کل به بخش های تخصصی. آنها بخش فشرده از آموزش فرم و یک گام قاطع نسبت به تامین آینده حرفه ای موفق است. در هیچ کجای دیگری از دانش آموزان انتظارات و خواسته های حرفه انتخاب خود را به طور مستقیم بیش از زمانی که در واقع تمرین آنها را تجربه کنند. کسانی که با شروع کردن در زندگی حرفه ای خود این فرصت را به پیدا کردن چه مقدار استرس جسمی و روانی آنها می توانند تحمل، قرار دادن صبر و پشتکار خود را به آزمون، و استفاده از این بینش جدید برای دوباره تعریف اهداف شخصی خود را دارند.

یک مدرسه در قلب جامعه - محوطه دانشگاه

فیزیوتراپی شامل کمک به هر فرد برای پیدا کردن بهترین راه به دست آوردن حس کامل از خوب بودن. این فلسفه در محیط اجتماعی مدرسه ما منعکس شده است. زندگی و یادگیری در جامعه از Eckartsweier، که در آن مدرسه ما واقع شده است، توسط روابط شخصی نزدیکی، همکاری و جذابیت جنوبی بادن مردم محلی است. رنگارنگ، ساختمان های مدارس مدرن کاملا مناسب با سنتی خانه های نیمه الوار روستا، ترکیب در روستایی، محیط روستایی مانند یک چلپ چلوپ گرم از رنگ. مکمل یکدیگر کاملا، دانشگاه و روستای متحد به عنوان یکی. دانشجویان ما از سراسر اروپا آمده، و Eckartsweier به یک محل ملاقات پر جنب و جوش برای انواع فرهنگ ها. زیرساخت های بسیار عالی با انواع مغازه ها و امکانات تفریحی، و همچنین به عنوان راه آرام زندگی را زندگی در لبه از جنگل سیاه یک تجربه بسیار لذت بخش است. این محیط مناسب کمک به دانش آموزان برای موفقیت در درک و تجربه حرفه ای از دست اول فیزیوتراپی است.

مکان ها

  • Germany Online

    Staatl. anerkannte Physiotherapieschule Ortenau gGmbH Birkenstraße 5 (entrance Willstätterstraße) 77731 Willstätt-Eckartsweier Germany, , Germany Online

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات