Keystone logo
Sweet Briar College

Sweet Briar College

Sweet Briar College

مقدمه

Sweet Briar College ( SBC ) زنان (و در مقطع تحصیلات تکمیلی ، مردان) را برای اعضای سازنده و مسئول یک جامعه جهانی آماده می کند. این برنامه از طریق یک برنامه آموزشی سفارشی که ترکیبی از هنرهای لیبرال ، آمادگی برای شغل و رشد فردی است ، بر موفقیت های شخصی و شغلی متمرکز است. اعضای هیئت علمی و کارمندان دانش آموزان را راهنمایی می کنند تا یادگیرنده فعال شوند ، به روشنی استدلال کنند ، متقاعد کننده صحبت کنند و بنویسند و با صداقت رهبری کنند. آنها یک محیط آموزشی را ایجاد می کنند که هم شدید و هم حمایت کننده باشد و در آنجا یادگیری در مکان های مختلفی از جمله کلاس ، جامعه و جهان اتفاق می افتد.

ما از همان روزهای ابتدایی تاریخ سازی می کردیم. دانش آموختگان ما رهبران سیاسی ، پزشکان و دامپزشکان ، دانشمندان ، مبتکران و اخلالگران بوده اند. آنها رهبران جامعه و تصمیم گیرندگان هستند. آنها سخاوتمند و مصمم هستند. برنامه درسی اصلی رهبری زنان ما نوآورانه و انرژی زا است. وقتی دانشجویان ما فارغ التحصیل می شوند ، آنها ارتباط برقرار کننده اقناعی هستند که می دانند چگونه روی پاهایشان فکر کنند و مردم را دور هم جمع کنند. فارغ از اینکه چه چیزی مطالعه می کنند و یا از کجا می روند ، زنان شیرین بریار آماده هدایت هستند.

Sweet Briar College به حفظ یک محیط پرورش دهنده و فراگیر احترام گذاشته است که به انتخاب و تفاوت فردی احترام بگذارد.

Sweet Briar College توسط کمیسیون انجمن کالج ها و مدارس جنوبی کالج ها برای اعطای لیسانس هنر ، لیسانس هنرهای زیبا ، لیسانس علوم و کارشناسی ارشد هنر در آموزش و پرورش معتبر است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Sweet Briar

    Chapel Road,134, 24595, Sweet Briar

    سوالات