Keystone logo
School of Business and Trade

School of Business and Trade

School of Business and Trade

مقدمه

127379_two-woman-and-one-man-looking-at-the-laptop-1036641.jpg

درباره مدرسه

School of Business and Trade خودآموز ، با کیفیت ، آنلاین ، بدون شهریه را ارائه می دهد. برنامه ها قابل انعطاف بوده و در هر زمان قابل شروع است. به جای روش سنتی تحصیل برای چندین سال ، با سرعت خود درس بخوانید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

برنامه های آنلاین رایگان ، منابع یادگیری و ارزیابی های آنلاین چیزی هستند که برنامه های ما را بسیار منحصر به فرد و جالب می کنند.

School of Business and Trade در سال 2011 برای ترویج آموزش بدون مرز و بدون توجه به پیشینه تشکیل شد. ماده 26 اعلامیه جهانی حقوق بشر می گوید: "هر کس حق دارد از آموزش و پرورش برخوردار باشد و به طور مساوی قابل دسترسی باشد." SoBaT در حال حاضر چندین مدرک برای هر کسی که علاقه مند به تحصیلات عالی است ارائه می دهد.

امروزه آموزش های معتبر و با کیفیت بسیار پر هزینه است. دانشگاه ها هزاران دلار شارژ می کنند. اصولاً ، آموزش بیشتر برای اکثر افراد بسیار گران است و بنابراین ، آنها نمی توانند در مطالعات عالی فکر کنند. SoBaT برای دانشجویان مبارز که نمی توانند هزاران دلار برای به دست آوردن صلاحیت مورد نظر خود خرج کنند ، شعاعی از امید را ارائه می دهد.

چشم انداز

بیانیه دیدگاه School of Business and Trade عبارت است از: "کیفیت و آموزش شهریه برای همه."

مکان ها

  • Lucerne

    SoBaT Haus, Pilatusstrasse Luzern, Switzerland, 6003, Lucerne

    سوالات