Keystone logo
School of Business, Renmin University of China GBBA

School of Business, Renmin University of China GBBA

School of Business, Renmin University of China GBBA

مقدمه

به دانشکده تجارت ، دانشگاه رنمین چین (RMBS) خوش آمدید! RMBS به عنوان یکی از مدارس عالی تجارت چین ، دارای طولانی ترین سابقه آموزش مدیریت در چین است که از سال 1950 آغاز می شود. نقاط قوت مدرسه ما در انباشت غنی دارایی های فکری دانشگاه مادر ما در علوم انسانی و اجتماعی است ، سنت پایدار ادغام نزدیک بین تئوری و عمل ، تعامل نزدیک با بنگاه ها و دولت ها و پایگاه بزرگ فارغ التحصیلان. این مدرسه یک رهبر با دیدگاه جهانی و درک بصیرت از مدیریت چین است.

این دانشکده در شرف تبدیل شدن به "یک مدرسه تجارت جهانی به عنوان یک متخصص در مدیریت چین" است. ما رهبران آینده را با دیدگاه های جهانی و احساس قوی مسئولیت اجتماعی شرکت و اخلاق تجاری پرورش می دهیم. برای دستیابی به این هدف ، ما برنامه های آموزشی بسیار نوآورانه ، تأکید بر آموزش مبتنی بر مورد ، یادگیری تجربی ، یادگیری تأمل و یادگیری عمل را توسعه داده ایم. "ریشه چین ، دسترسی جهانی" شامل تاریخ چین و آینده جهانی ما است. تحقیقات ما از ویژگی های شیوه های مدیریت بومی در چین و پیروی از سختگیری استانداردهای بین المللی است.

در سالهای اخیر ، مدرسه ما به سرعت سطح بین المللی شدن خود را در تحقیقات ، برنامه های آموزشی ، اعضای هیئت علمی و دانش آموزان و حاکمیت مدرسه به سرعت بالا برده است. این اولین دسته از مدارس بازرگانی چین است که توسط EQUIS و AACSB و یکی از اعضای شبکه جهانی مدیریت پیشرفته (که توسط مدرسه مدیریت ییل آغاز شده است) معتبر شناخته شده است. بر اساس مشارکت با بیش از 80 آموزشگاه تجارت پیشرو در سراسر جهان ، ما فرصت های تبادل ترم طولانی خارج از کشور ، گزینه های دو درجه و دسترسی به برنامه ها و دوره های ارائه شده توسط مدارس برجسته تجارت در سراسر جهان را فراهم می کنیم.

ارزشهای اصلی ما یک نوآوری در جهت تعالی است. از طریق ایجاد و انتشار دانش ، ضمن دستیابی به خود تحقق ، به دنیا کمک می کنیم. ما همیشه از دانشکده ها و کارمندان جدید با ایده و اشتیاق استقبال می کنیم و دانشجویان با آرزوی برتری در دنیای تجارت برای پیوستن به ما در خط مقدم آموزش مدیریت.

دین و استاد
مدرسه کسب و کار،
دانشگاه رنمین چین

142973_1.jpg

آمار و ارقام

تاریخچه این مدرسه به سال 1950 برمی گردد. این دانشگاه به عنوان یک پیشگام در زمینه آموزش مدیریت در چین شناخته می شود ، در بین اولین مجموعه موسسات دانشگاهی بود که برنامه MBA ، برنامه EMBA ، برنامه MPAcc و Ph.D خود چین را ارائه می داد. برنامه های اقتصاد صنعتی ، مدیریت عمومی و حسابداری. همچنین اولین کسی بود که یک برنامه مشترک EMBA بین چین و خارج از کشور ارائه داد.

با نزدیک به 4000 دانشجو ، RMBS بزرگترین و بین المللی ترین مدرسه در میان 32 مدرسه دانشگاه رنمین چین است (کل دانش آموزان: 25000+ ؛ رتبه NO.1 در علوم اجتماعی و علوم انسانی در چین توسط وزارت آموزش و پرورش) .

این دانشکده دارای 7 دپارتمان دانشگاهی از جمله دپارتمان مدیریت عمومی ، گروه سازمان و منابع انسانی ، بخش بازاریابی ، گروه علوم و مهندسی مدیریت ، بخش اقتصاد تجارت ، حسابداری و بخش دارایی است. در میان 138 عضو هیئت علمی تمام وقت ، 30٪ دارای دکترای خارج از کشور هستند. مدارک اعطا شده توسط دانشگاه های پرینستون ، دانشگاه کارنگی ملون و دانشگاه راتگرز از جمله دیگران. در سال 2012 ، رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه رنمین (تحت دانشکده بازرگانی) توسط وزارت آموزش و پرورش در رتبه 1 در ارزیابی ملی رشته های درجه اول قرار گرفت. در سال 2017 ، یکی از بالاترین سطح (بالاترین سطح: A +) در چین شناخته شد.

مدرسه ما هم اعتبار EQUIS (در سال 2010) و هم AACSB (در سال 2013) را به دست آورده و اخیراً توسط Financial Times در برنامه های MBA ، EMBA و EE در میان 50 نفر برتر قرار گرفته است. این دانشکده یکی از اعضای بنیانگذار شبکه جهانی مدیریت پیشرفته (GNAM) است که توسط مدرسه مدیریت ییل در سال 2012 آغاز شده است.

142974_2.jpg

مأموریت، چشم انداز و ارزش ها

مأموریت

برای کمک به خرد مدیریتی چین و استعدادهای رهبری جهانی به جهان.

چشم انداز

به عنوان یک متخصص تجارت در چین ، یک مدرسه تجارت جهانی باشد.

ارزش های

نوآوری در پی تعالی.

مسئولیت اجتماعی

در راستای هدف استراتژیک "تبدیل شدن به معتبرترین مدرسه تجارت" ، این دانشکده کمیته اخلاق و مسئولیت اجتماعی را در تاریخ 1 آوریل 2013 تشکیل داد که هدف آن افزایش آگاهی کارکنان و دانشجویان از اخلاق ، مسئولیت اجتماعی و پایداری با کمک دفتر امور دانشجویان ، دفتر عمومی ، انجمن داوطلبان دانشجویی و اتحادیه کارگری.

142975_3.jpg

مکان ها

  • Beijing

    Mingde Business Building, No.59, Zhongguancun Street, Haidian District, 100872, Beijing

    سوالات