Keystone logo
SENTRAL College Penang

SENTRAL College Penang

SENTRAL College Penang

مقدمه

SENTRAL College Penang خوشحال است که نقشی حیاتی در ارائه برنامه های آموزش عالی برای پاسخگویی به نیازهای مختلف دانش آموزان فعلی که می خواهند برای دستیابی به اهداف شغلی خود در سطح جهانی کسب کنند ، بازی می کند. از زمان تأسیس آن در سال 2002 ، SENTRAL به سرعت رشد کرده است. دانشکده به ساختمان خود - Menara SENTRAL - در حاشیه محوطه میراث جورج تاون نقل مکان کرد. این مکان در یک مکان ایده آل با منظره ای از داخل شهر واقع شده است و دریا و امکانات رفاهی نیز به راحتی قابل دسترسی هستند. من می خواهم از همه اعضای تشکیل دهنده دانشکده ، گذشته و حال ، دانشجویان و کارمندان ، تشکر کنم تا در موفقیت دانشکده که کالج را به این اوج عظیم رسانده است ، کمک کنند.

SENTRAL به یادگیری دانش آموزان ادامه می دهد و آموزش و پرورش ابتدا با تمرکز بر کیفیت و یکپارچگی برای ارائه دانش در رشته های انتخابی دانش آموزان ضمن ایجاد محرک هیجان انگیز برای یک تجربه یادگیری مادام العمر ، نیازهای آموزشی را در درجه اول قرار می دهد. یک تغییر در حال ظهور از آموزش برای استخدام (ایجاد توانایی انجام یک کار خاص) به آموزش برای استخدام (توسعه توانایی انطباق مهارت با محیط های جدید کار) وجود دارد. این امر به خوبی در آرزوی دولت برای تبدیل شدن به یک کشور با درآمد بالا مناسب است ، که منوط به داشتن افرادی است که از تسلط شخصی بالایی برخوردار هستند و می توانند توانایی خود را برای تغییر واقعیت های سازمانی گسترش دهند. همه برنامه های برنامه ریزی شده یادگیری در SENTRAL مرتبط ، جامع و ارائه شده برای پاسخگویی به نیازهای واقعی فراگیران برای دنیای واقعی است.

همانطور که دانش آموزان در SENTRAL به سفر آموزش خود قدم می گذارند ، ما به آنها مربی می شویم تا دانش و مهارت را به جای راحتی جسمی و بیکاری انتخاب کنند ، هدایت را بر عهده بگیرند و از رضایت خاطر ، منفعل بودن و طوطی نویسی و پیشروی برخوردار باشند. از این رو ، ما در تأسیس اهداف خود ثابت قدم خواهیم ماند - دانش آموزان را به افراد کاملاً توانمند تبدیل خواهیم کرد که از خانواده خود حمایت می کنند ، به جامعه خدمت می کنند و برای کشور تلاش می کنند.

مکان ها

  • George Town

    Penang Street,3, 10200, George Town

    سوالات