Keystone logo
Stevens-Henager College

Stevens-Henager College

Stevens-Henager College

مقدمه

در Stevens-Henager College را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند شغلی بهتر را شروع کنید ، بنابراین می توانید زندگی مورد نظر خود را سریعتر شروع کنید. چه از دوران دبیرستان تازه تحصیل کرده باشید و چه در حرفه خود تثبیت شده باشید ، استیونز-هناگر با توجه به شرایط و برنامه خود ، مدرک لازم برای رسیدن به آرزوهای خود را ارائه می دهد.

استیونس-هناجر که به جامعه در یوتا خدمت می کند غیر انتفاعی است - یعنی ما روی دانشجویان سرمایه گذاری می کنیم. از ثبت نام تا فارغ التحصیلی (و حتی بعد از آن) ، ما به موفقیت شما اختصاص داده ایم. با آنچه Stevens-Henager متفاوت است آشنا شوید و شغل خود را در زمینه بهداشت ، تجارت یا فناوری اطلاعات کشف کنید.

در Stevens-Henager College ، ما معتقدیم که یک مدرسه کوچکتر می تواند یک تغییر بزرگ در حرفه شما ایجاد کند. درباره آنچه که Stevens-Henager College از یک کالج یا دانشگاه سنتی متفاوت می کند بیاموزید. دیدن موفقیت شما در اهداف شغلی خود و زندگی در زندگی دلخواه شما دلیل انجام کاری است که انجام می دهیم. درباره Stevens-Henager College و معنای آن برای شما به عنوان یک دانش آموز اطلاعات کسب کنید.

Stevens-Henager College دنبال مربیان و کارمندان باهوش ، محرک ، مولد ، با استعداد و نوآور است تا به دانشجویان ما در موفقیت کمک کند.

Stevens-Henager College توسط کمیسیون اعتبارسنجی مدارس و کالج های شغلی (ACCSC) معتبر شناخته شده است. ACCSC آژانس تأیید اعتبار است که توسط وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده شناخته شده است.

در Stevens-Henager College ، ما منحصراً برای کمک به شما در دستیابی به اهداف شغلی خود راه اندازی شده ایم. اعتباربخشی و وضعیت غیر انتفاعی ما به ما کمک می کند تا آموزش مورد نیاز و شغلی متمرکز را در اختیار شما قرار دهیم.

مکان ها

 • Salt Lake City

  West Vine Street,383, 84123, Salt Lake City

  • West Haven

   South 1350 West,1890, 84401, West Haven

   • Boise

    South Entertainment Avenue,1444, 83709, Boise

    • 2001

     2001, آمریکا

     سوالات