Keystone logo
SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

مقدمه

یک تجربه یادگیری پر جنب و جوش

خوش آمدید به کالج سوئیس مدیریت هتلداری Lenk

SHML، یک شرکت ثبت شده در سوئیس در کانون برن، اولین بوتیک هتل سوئیس مدرسه است که مفهوم و توسعه داده شده برای آماده سازی دانش آموزان برای حرفه ای مهمان نوازی امیدوار کننده، بر اساس فلسفه های عملی لوکس بین المللی هتل های بوتیک و استراحتگاه. این جواهرات مهمان نوازی را می توان در سراسر جهان پیدا کرد، از دو سوئیت مجلل دو سوئیت استقبال می کند و به دو صد واحد اقامت در اتاق می پردازد و از سوی شرکت های مشهور مانند هتل های پیشرو جهان، هتل های کوچک، Relais

برای اطمینان از برنامه های درسی و مقتضی آکادمیک، کالج مدیریت هتلداری ما یک توافقنامه پیشرفته مدیریتی با دانشگاه گلاسترشر برای یک مدرک فوق لیسانس در مدیریت مدیریت استراتژیک در پردیس خود در چلدنام (انگلستان) به پایان رسانده است.

کالج SHML ما در اورلاندی بیرون برنزی فوق العاده ایمن قرار دارد و در یک هتل واقع در بوتیک واقع شده است که در فصل زمستان برای مهمانان باز است. این محوطه ها یک محیط ایده آل برای تحریک عملیات را فراهم می سازند در حالی که در هتل های بوتیک هتل های تجاری در سراسر جهان، از جمله هنرهای زیبا از تولید و خدمات مواد غذایی و نوشیدنی، بخش های اتاق، نظارت و روش های مدیریت. SHML هدف این است که زنده بماند پایه های اساسی عملیات هتل سوئیس و همچنان تحت تأثیر فرهنگ سوئیس است که علامت های تمایز در طول دو قرن گذشته به عنوان منحصر به فرد در جهان به دست آورده است. فرهنگ سوئیس به معنای صداقت، بی طرفی، وحدت، بی طرفی، احترام به یکدیگر و مسئولیت فردی نسبت به محیط زیست است.

برنامه های کالج ما از برنامه های دیگر برنامه متنوع نیست، مگر اینکه محتوای و انتقال واقعی دانش آموزان با هتلداران حرفه ای که طی سال ها مهارت هایی برای کارکردن و مدیریت برخی از بهترین هتل ها و استراحتگاه های جهان داشته باشند، مورد رسیدگی قرار گرفته است.

ما منتظر استقبال از شما به کالج ویژه ما در مدیریت مهمان نوازی است.

چرا SHML

مدرسه مدیریت هتل بوتیک چیست؟

بوتیک ما برای آموزش های شخصی در کلاس های کوچک است. دانش آموزان در یک هتل کاملا مجهز زندگی می کنند، مطالعه و تمرین می کنند. استادان ما، که در محوطه دانشگاه زندگی می کنند، تقریبا 24/7 در دسترس هستند برنامه های ما توسط هتلداران برای هتلداران توسعه یافته و توسط استادان با تجربه طولانی در مدیریت هتل بین المللی تحویل داده شده است.

USP ما چیست؟

 • تعامل بالا با استادان در محوطه دانشگاه، اطلاعات مستقیم و شبکه ای - "مشاوره رایگان" را از استادان،

 • تجربه با کیفیت بالا - میزان توانایی دانش آموزان کم است، که امکان آموزش شخصی تر را فراهم می کند. اندازه کلاس کوچک است

 • سطح بالایی از خدمات: زمان و توانایی برای کمک به دانشجویان تصمیم می گیرند چه چیزی می خواهند انجام دهند، در یافتن شغل مناسب پشتیبانی می کنند

 • محیط امن برای دانش آموزان، آنها به خوبی مراقبت می کنند

 • آموزش برای مهمان نوازی بین المللی؛

 • تفکر نوآورانه بر اساس سبک هتلدار سنتی

 • این برنامه با نیازهای صنعت سازگار است (نزدیک به صنعت است):

 • تمرین دست راست، آماده کردن دانش آموزان برای زندگی واقعی در صنعت (ضربه زدن به زمین - دانش آموزان بعد از فارغ التحصیلی به مرحله بعدی می روند)

 • برنامه بر مبنای تغییر نیازهای صنعت از طریق بینش از هیئت مشاوره، شبکه مدیران و تجربه استادان؛

 • کارآموزی به معنای باز کردن فرصت های شغلی بین المللی و پیشرفت تحصیلی است (توجه داشته باشید: با توجه به محدودیت های موجود در بازار سوئیس، کارآموزی دوم بین المللی است و هدف آن کمک به دانش آموزان در حفاظت از شغل در خارج از سوئیس است)

 • (Capstone) این پروژه دانش آموزان را قادر می سازد تا یک طرح کسب و کار را که منافع آنها را بازتاب می دهد (کسب و کار خانوادگی، ایده های کاری واقعی / راه اندازی)؛

بیانیه مأموریت

SHML در محیط مهمان نوازی بوتیک واقعی آموزش داده و ترکیب می کند، مبانی سنتی عملیات سوئیس با دانش فنی مهمان نوازی هنری برای مدیریت بین المللی، افشای همه دانش آموزان در طول تحصیلات خود و پس از فارغ التحصیلی، به مواجهه مستقیم با هتلداران حرفه ای، برای تعامل واقعی و واجد شرایط برای موفقیت. آینده حرفه ای هر دانش آموز، هسته مأموریت مدیران مالک، مدیران و کارکنان SHML را نشان می دهد.

ما تمایل داریم یک فضای آموزشی ایجاد کنیم که دانشجویان آن را دوست داشته باشند. برنامه های ما در نظر گرفته شده است تا توانایی دانش آموزان برای مقابله با چالش ها و تجربیات را که ممکن است برای آنها جدید باشد، فراهم می کند. در SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk ، ما دائما در حال تلاش برای یادگیری سرگرم کننده و پویا به طوری که تمام دانش آموزان ما می توانند اهداف خود را انجام دهد.

اهداف ما

شما را به سطح بعدی می برد

ما تلاش می کنیم دانشجویان ما را از طریق تجربه های آموزشی در داخل و خارج از کلاس درس بهتر کنیم. SHML - Swiss Hotel Management School Lenk با هدف ایجاد یک پناهگاه که در آن دانش آموزان احساس امنیت می کنند تا با ترس های خود مقابله کنند و تمام اهدافشان را انجام دهند. ما انواع خدماتی طراحی شده برای کمک به دانشجویان بهترین نسخه خود را در حالی که سرگرم کننده در طول راه.

فلسفه ما

ما به نیازهای فردی همه دانش آموزان احترام می گذاریم و معتقدیم که با هدایت و هدایت درست، همه می توانند موفق شوند. رویکرد آموزشی ما دانشجویان ما را قادر می سازد تا به تفکر متعارف و تفکر علمی خود با فداکاری و اصالت نگاه کنند.

باور به رشد، راهنمایی و توسعه دانش آموزان برای ایستادن در برابر مواجه شدن با چالش های حرفه ای آینده، و همچنین در زندگی، بر اساس ارزش های اخلاقی و اصول اخلاقی که به سطح بالاتری، وعده و معنا موفقیت می رسند.

ارزش های ما

در SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk ما به دانشجویان ما احترام می گذاریم و درک می کنیم که هر یک از آنها دارای خواسته ها و نیازهای فردی است. ما اعتقاد داریم که یادگیری تنها از طریق احساس احترام، راهنمایی و هدایت متقابل استقبال می شود و بهترین کار ما این است که این ارزش ها را در هر کاری که انجام می دهیم حفظ کنیم. رویکرد منحصر به فرد دانشجویان ما را با سیستم پشتیبانی مناسب پشتیبانی می کند که به آنها کمک می کند تا مسیر موفقیت را بیابند.

استانداردهای ما

با سالها تجربه به عنوان مربیان، ما فقط می دانیم که چه چیزی برای جذب دانش آموزان لازم است. رویکرد آموزش منحصر به فرد ما باعث می شود دانش آموزان ما ارزش گذاری، احترام و قدردانی داشته باشند. در SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk ، ما به ایجاد یک تجربه خلاق، مشارکتی و جذاب اعتقاد داریم تا دانش آموزان به پتانسیل کامل خود برسند و به آنها کمک کنند تا رویاهای خود را دنبال کنند. برای یادگیری آنچه که ما برای شما انجام می دهیم، با ما تماس بگیرید.

مکان ها

 • Lenk im Simmental

  Rawilstrasse 23, 3775, Lenk im Simmental

سوالات