Keystone logo
Siena College

Siena College

Siena College

مقدمه

کالج سیهنا خصوصی، کاتولیک کالج هنرهای لیبرال واقع در Loudonville، نیویورک است.

کالج سیهنا خصوصی، کاتولیک، کالج هنرهای لیبرال واقع در Loudonville است، نیویورک، 10 دقیقه از پایتخت دولت آلبانی در قلب پایتخت منطقه نیویورک است.

با 32 رشته، افراد زیر سن قانونی 80-PLUS و گواهینامه ها، و برنامه های مدرک مشترک معتبر در علوم انسانی، علوم و کسب و کار، پرستاران بیش از 1200 راه منحصر به فرد برای رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای خود را. اما این فقط آغاز است.

3000 پرستاران ما از سراسر جهان آمده و ترک نه تنها با درک عمیق تر از آن است، اما ابزار مورد نیاز برای یک بخش فعال و معنی دار در آن است. آنها به سرعت متوجه آموزش و پرورش سیهنا چیزی است که شما می کنید، آن چیزی است که شما انجام دهید.

صدها نفر از گزینه زندگی دانشجویی اعم از صلیب سرخ به راگبی پیوستن با بخش 22-ورزش سیهنا من برنامه های ورزشی به دانش آموزان این فرصت را به در این بازی، هر آنچه که منافع خود را ممکن است. مطالعه گسترده خارج از کشور برنامه و همهجانبه یادگیری خدمات برای کشف و انعکاس اجازه می دهد.

پرستاران از نزدیک با استادان خود (12: 1 نسبت استاد-دانشجو)، با استفاده از یکی از یک نوع منابع و فرصت های تحقیقاتی یک در یک در تمام زمینه ها. تحصیلات سیهنا است از طریق یک برنامه کارآموزی قوی است که شامل شرکت های راه اندازی بالا، سازمانهای دولتی و غیرانتفاعی است که رشد این منطقه تقویت شده است.

مراکز بالا تاثیر یادگیری، توجه و درگیر اعضای هیئت علمی که در قرعه کشی از بهترین ها در دانش آموزان خود را، و سنت فرانسیسکن از خدمات و جامعه تعریف که ما که هستیم و دانش آموزان یک مزیت طول عمر است.

پرستاران موفق می شوند. نود و پنج درصد از فارغ التحصیلان اخیر به کار و یا ادامه تحصیل، بسیاری از کار و تحصیل در سازمان بالا و برنامه های تحصیلات تکمیلی. یک سوم از فارغ التحصیلان ما می گویند یک اتصال سیهنا منجر به اولین کار خود را.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Loudonville

    515 Loudon Road, 12211, Loudonville

سوالات