Keystone logo
Simpson College

Simpson College

Simpson College

مقدمه

درباره سیمپسون

در سال 1860 تاسیس شد، سیمپسون نسل از دانش آموزان برای موفقیت شغلی، مدارس فارغ التحصیل و یا کار خدمات آماده کرده است. پردیس زیبا ما نشسته در 75 جریب در Indianola، آیووا و ارائه می دهد بهترین از هر دو جهان: یک محیط دانشگاهی پرورش که نزدیک به زندگی حرفه ای، کارآموزی و سرگرمی گزینه های موجود در شهرستان پایتخت آیووا است.

بسیاری از استادان ما نگه بالاترین درجه در این زمینه خود، و آنها به کمک به بیش از 1400 دانش آموزان رسیدن به رویاهای خود متعهد است. زندگی دانشجویی هیجان انگیز و انجام است، با ده ها تن از فرصت ها برای دانش آموزان برای شرکت در همه چیز، از زندگی یونانی به بین دانشکده و ورزش داخل. موفقیت سیمپسون در ترویج برنامه های با کیفیت و ارائه ارزش استثنایی اند در سراسر کشور توسط کالج رقابتی پترسون و اخبار ایالات متحده شناخته شده است. این یک کالج بزرگ است، و بیشتر است که مردم در مورد سیمپسون یاد بگیرند، بیشتر تحت تاثیر قرار آنها تبدیل شده است. ما از شما دعوت به بازدید و به بررسی دقیق تر.

حقایق سریع تاسیس در سال 1860، کالج سیمپسون توسط اعضای کلیسای متحد متدیست آیووا تاسیس شد.

اعتباربخشی کالج سیمپسون به طور کامل توسط کمیسیون آموزش عالی و عضو انجمن مرکزی شمالی از سال 1913 معتبر است.

مکان Indianola، آیووا، یک جامعه از 13،000 نفر در 12 مایلی جنوب دس Moines، که پر رونق شهرستان پایتخت آیووا است. سیمپسون همچنین دارای شعبه در غرب دس Moines و انکنی، آیووا.

پردیس اصلی هشتاد و پنج جریب شامل پردیس اصلی سیمپسون در Indianola با 34 ساختمان بزرگ، از جمله: دانشگاه هال، والاس هال، مری بری هال، واشنگتن مرکز علوم کارور جورج، دان کتابخانه، مرکز پردیس کنت، اسمیت یادبود چپل، خالی مرکز هنرهای نمایشی، ورزشی مرکز موسیقی پیچیده، امی رابرتسون و هنری H. و توماس اچ مک نیل هال.

شخصیت کالج سیمپسون متحد متدیست مربوط مستقل، در مقطع کارشناسی، مختلط، دانشگاه، در هنرهای آزاد است.

سال تحصیلی دو ترم چهار ماه و یک دوره سه هفته در ماه مه، که اجازه می دهد برای مطالعه تخصصی در و یا خارج از محوطه دانشگاه، باعث می شود تا سال تحصیلی.

تعداد اعضای دانشکده نسبت دانشجو به یک استاد برای هر 13 دانش آموزان با 86 درصد از 95 عضو است، تمام وقت دانشکده داشتن دست آورده بالاترین درجه خود را در زمینه.

تعداد دانش اموزان بدن دانش آموز است تا از 1400 دانش آموزان تمام وقت و 300 پاره وقت دانش آموزان ساخته شده است.

پذیرش فرم درخواست، ریز نمرات دبیرستان، نمرات ACT یا SAT و توصیه از اصلی و یا مشاور در فرایند پذیرش در نظر گرفته.

هزینه هزینه برای سال تحصیلی 2016-17 به شرح زیر است: شهریه و هزینه 35876 $. اتاق استاندارد هزینه 3860 $. هیئت مدیره استاندارد به اتهام 4103 $.

رشته های اصلی، افراد زیر سن قانونی و برنامه ها سیمپسون ارائه می دهد 80 رشته، افراد زیر سن قانونی و برنامه های.

سازمان فوق هشتاد و چهار درصد از دانش آموزان در دولت دانشجویی، روزنامه، رادیو، ورزش بین دانشکده و درون مرزی، زندگی یونانی، فعالیت های دپارتمان، افتخار و گروه های حرفه ای، موسیقی، تئاتر، مذهب و سایر گروه های ذینفع درگیر شده است.

ورزش بین دانشکده مردان: بیس بال، بسکتبال، صلیب کشور، فوتبال، گلف، فوتبال، تنیس، آهنگ و میدانی، کشتی؛ زنان: بسکتبال ، کشور متقابل، گلف، سافت بال، فوتبال، شنا، تنیس، آهنگ و زمینه، * والیبال

  • کنندگان آیووا بین دانشکده همایش ورزشی قهرمان (از سال 1987).

برتری ها، جوامع حرفه ای آلفا لامبدا دلتا؛ سیگما آلفا لامبدا؛ بتا بتا بتا؛ اپسیلون سیگما؛ مو فی اپسیلون؛ امیکرون دلتا کاپا؛ فی آلفا تتا. فی مو آلفا سینفونیا؛ انجمن آموزش و پرورش دانش آموزان است.

سازمان یونانی اخوت: آلفا تاو امگا، کاپا تتا PSI، لامبدا چی آلفا، سیگما آلفا اپسیلون خواهری: دلتا دلتا دلتا، کاپا کاپا گاما، بتا پی فی، سیگما لامبدا گاما

آمار متمایز سیمپسون است که برای برنامه های با کیفیت و ارزش های رقابتی کالج پترسن و اخبار آمریکا و گزارش جهانی شناخته شده است. علاوه بر این، سیمپسون در میان بالا 100 دانشکده کشور در درصد دانش آموزانی که در خارج تحصیل، با توجه به اخبار آمریکا و گزارش جهانی. سیمپسون نیز خانه تابستان شناخته شده بین المللی دس Moines مترو اپرا. دانشمند اشاره جورج واشنگتن کارور حرفه کالج خود را در سیمپسون در سال 1890 آغاز شد.

مدیران سر صندلی، هیأت امنا: Sunnie ثروتمندتر رئیس جمهور: کابینه جی سیمونز رئیس جمهور

مکان ها

  • Indianola

    701 North C Street Indianola, Iowa 50125, 50125, Indianola

    سوالات